PunkBuster banuje czystych graczy a EA nic z tym nie robi

«134
II_Viruus_II
6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
edytowano październik 2018
Witam, chciałem Państwa poinformować że PunkBuster banuje wyrywkowo graczy ( nawet tych co nie są aktualnie zalogowani )

PunkBuster banuje z kodem błędu 8xxxx są to błędne bany gdzie uderzają w dobre imie człowieka ( gracza ) co pracował na swoje dobre imię 4 lata.

ACI [2018.09.03 11:55:59] 9ffc33e99a839df18169101718acd211 TyMiTuNiePierdol 83.10.34.* ACI-PB-VIOLATION-87002
ACI [2018.10.11 10:45:15] 148d3f7298cf1ee78e3c9a3342fc6efe MCHTione 89.69.190.* ACI-PB-VIOLATION-81662

Gramy razem na jednym serwerze od 4 lat. Nikt z naszej paczki nigdy nie oszukiwał, jedni drugich odwiedzali w domu na jednym sprzęcie grali z bardzo dobrymi wynikami, nie mamy żadnych podejrzeń wobec siebie.

Art. 212

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Dodam jeszcze że przez ostatnie 4 lata zainwestowaliśmy w tą grę prawie 10.000 zł na serwer Hard Locker.
Post edited by II_Viruus_II on

Komentarz

• ZbieraczTP
    19 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Dziś boimi się grać na własnym serwerze Evenbalance używa tylko odpowiedzi po przez KOPIUJ / WKLEJ nie chcą wyjaśnić sytuacji, napisali również że dane konto mógł ktoś używać ale jak , zajumali danemu Playerowi telefon z domu ? jak masz podwójny etap logowania ?. Absurd.
  • TenCoWieWszystko
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Kumpel ostatnio bana dostał i wszyscy myśleli że używał cheatów a tu jednak coś jest na rzeczy.
  • catfish_Yolun61
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Jakoś w końcu muszą zmusić ludzi do przejścia na bf5
  • w3exe
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Właśnie anulowałem zakup BF V :)
  • ZbieraczTP
    Ja proponuje grupowy pozew o walkę o dobre imie.
  • Dudus_Wesolek1
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    no znajomy tez wyrwał bana, a czysty na bank.
  • catfish_Yolun61
    W sumie jakby "paru" graczy się zebrało to by może ktoś się w końcu zastanowił, że nie można bezkarnie takich rzeczy robić
  • ZbieraczTP
    Napisz mi proszę który oszust kupuje na siebie serwer , instaluje wszelkie antycheat typu ACI live Secure, GCC, PBB, BF4DB i idzie oszukiwać . Przecież to nawet nie jest logiczne. Mało tego postanowił 10.000 zł zainwestować aby w konsekwencji dostać BANA od PunkBuster.
  • ZbieraczTP
    bans.png
  • II_Viruus_II
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    unknown.png
    unknown.png[img][/img]unknown.png
    unknown.png
    Tak panowie wygląda rozmowa z EvenBalance
    Oni nic nie widzą i nic z tym nie zrobią.
    Czekam na odpowiedź od nich na mojego mail-a już od tygodnia i nic.
    Po prostu olewają graczy.
  • II_Viruus_II
    unknown.png
    unknown.png
  • II_Viruus_II
  • II_Viruus_II

Panowie grałem ponad 3000h w tą grę.
    Są filmiki na YouTube jak gram na własnym serwerze jak w PLB.
    A EvenBalance dalej umywa ręce.
    Jak to jest możliwe że nie można udowodnić swojej racji?!
  • ZbieraczTP
    Bardzo prosimy o zabranie stanowiska w tej sprawie EA lub Administratorów Forum Battlefield.
  • MCHTione
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Żądam zwrotu pieniędzy ponieważ gra nie działa:

Powód nie działania:

Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'MCHTione' (for 0 minutes) ... Violation (GAMEHACK) #81662
    pinknie
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'MCHTione' (for 5 minutes) ... Player MCHTione kicked by ACI LiveSecure for ACI-PB-VIOLATION-81662-BF4 [Admin Decision]
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'MCHTione' (for 3 minutes) ... Prior Kick/Ban

Tylko tyle zostało powiedzieć

Gram w tą grę ładnych parę lat http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/MCHTione/stats/185515119/pc/

Pewnie z radością zakupię WW3!!!

Raczej nie pozdrawiam
    Maciej Chobian
  • II_Viruus_II
    unknown.png
    Stanowisko EA też jest bardzo pomocne.
  • Rydzu2015
    703 postsPosty: 734Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    W przypadku blokad nałożonych przez PunkBuster EA nic nie może zrobić ponieważ nie są twórcami PB i tylko korzystają z ich usług przez co mają ograniczone możliwości.
    Jeżeli kroki wspomniane w tym artykule nie przyniosą rezultatu, należy skontaktować się bezpośrednio z Even Balance.
  • ZbieraczTP
    Szanowny Panie Rydzu ale jeśli EA nam nie pomoże to kto ma się wstawić za uczciwymi graczami. ? . Kto ma bardziej możliwość przebicia, jesteśmy poszkodowani, wstyd nam przed ludzmi bo nam pokazują nasze BANY .

Proszę również zwrócić uwagę, że nie interweniowaliśmy przez lata, nie było z nami nigdy problemów, jak mamy się pogodzić z nieuczciwym potraktowaniem gracza, To też można nazwać oszustwem, jak ktoś kradnie nasze konta bez podstawnie zakładając na nie globalnego bana.
  • IlI_shadow_lII
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Gracze kupili produkt od EA, jeżeli jest coś nie tak z jego działaniem to naturalną rzeczą jest, że zgłasza problem do EA. Druga sprawa to jeżeli Viruus udostępnia wszystkie pliki PB firmie Even Balance to chyba należy się do tematu odnieść i sprawdzić co spowodowało uruchomienie bana, a nie tylko wklejać szablonowe odpowiedzi wszystkim dokładnie takie same.
  • catfish_Yolun61
    Dla mnie niedopuszczalną jest sytuacja, w której tak duża firma jak EA nie ma żadnego wpływu na firmę obsługującą grę przez EA wydaną. Jeżeli podwykonawca nie wywiązuje się w sposób należyty z zawartego kontraktu i działa w zasadzie na szkodę EA (bo to klienci EA są poszkodowani i tracą całkowicie zaufanie do tejże), to chyba EA powinno zależeć na rozwiązaniu problemu. Ja sam straciłem całkiem zaufanie i na 1000% żadnej gry online z EA już nie kupię, bo w przyszłości również mogę się spodziewać iż EA mnie pozostawi z niczym. Ja sam może i nie robię różnicy, ale podobnie myślących graczy może być więcej. Znacznie więcej. Oby to Wam drodzy Państwo bokiem nie wyszło.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!