Destiny 2 za darmo czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

Your3vilTwin
1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Promocja trwa od 02.11.2018 do 18.11.2018 r.

Ponoć bez dodatków szału nie robi ale darowanemu Destiny 2 nie zagląda się w zęby.

Żeby zdobyć grę wystarczy zalogować się do swojego konta Battle.net, kliknąć w zakładkę "prezenty" i przypisać grę.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• Rydzu2015
    622 postsPosty: 651Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Szału to mało powiedziane,po wbiciu maxa i platyny po niecałym miesiącu przestałem grać.
  • JanTwardy
    126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    1 duzo lepsza od 2. Klimat, design poziomow bez porownania w 1 lepszy, ciekawszy, mroczniejszy. Rozwoj postaci tak samo. Tyle ,ze 1 chyba tylko konsole. Zaskoczony jestem ze daja za free. Ja i tak bym kazdemy polecal 1 - szczegolnie ten dodatek z wodzem nieumarlych, Dreadnought? - Zarabisty design poziomow i mroczny klimat. 2 - to takie Destiny dla dzieci.
  • Your3vilTwin
    1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja nie zamierzam tego ruszać do czasu aż będzie do nabycia season paass w jakiejś rozsądnej cenie. Tak jak Rydzu pisał i z tego co czytałem/widziałem podstawka wypada bardzo słabo. Podobno ostatni dodatek ustawia tę grę na właściwym torze.

Z resztą Pan Skill Up zrobił na ten temat świetne recenzje.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
    622 postsPosty: 651Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Jedynka bez dodatków jest tak samo słaba jak dwójka.Po wyjściu pierwszego dodatku powróciłem na jakiś czas do gry.Gdy wyszedł dodatek "Porzuceni" naprawdę jest co robić rozwój postaci pod rajd,gambit,tygiel czy NF daje dużo możliwości i trzeba przemyśleć na co się wydaje materiały.Mam na dwóch postaciach 600 światła ale wciąż jest co robić.
  • JanKiller69
    363 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja swoją sprzedałem
    Dostałem za free do karty graficznej
    Nawet nie instalowałem
    A że się okazało przypisane do battleloga
    To gość dostał Diabli III z dodatkami w prezencie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!