Nowe Diablo Immortal i pazernosc Bliz

JanTwardy
126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Zainteresowanym polecam https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111885

W skrocie, robia (Bliz) nowe Diablo na komorki, produkcje zlecili zew. firmie azjatyckiej slynacej z mobilnych gier wypelnionych mikrotransakcjami.
Cieszy reakcja graczy, mocno negatywna. Na YT ponoc nawet kasuja dislike "nie polubienia" - to wogole mozliwe?

Komentarz

• Your3vilTwin
    1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 5 listopad
    No to EA może teraz wziąć do ręki wiadro popcornu i obserwować z uśmiechem na ustach kolejną falę hejtu. Tym razem nie jest ona skierowana w ich stronę :smile:

Ja sobie na bieżąco obserwowałem YT. Komentarze (merytoryczne również) straszne szybko znikały. Do licznika okejek też zatrudnili chyba jakiegoś speca, który pracuje przy przebiegu pojazdów przejeżdżających polską granicę z zachodu :smile: Ba, nawet ukryli trailer który wrzucili za pierwszym razem i udostępnili dokładnie ten sam oczywiście z wyzerowanymi statystykami :smile: Myślę, że Bliz wykupił część pracowników z działu marketingu od EA. To pewnie ci sami który przygotowali EA PLAY i całą kampanię marketingową BF-a i Anthem :smile: W 2:15 minucie pierwszego filmu słychać, że zatrudnili tylko 3 osoby do kręcenia hajpu na sali. Reszta to gracze PC/konsola :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    363 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    lineage 2 revolution wyszedł na telefony
    To może i Diablo chcą zrobić xD
    Niebawem nie będzie pościgu za PC czy konsolami a będzie wyścig o telefon :)
  • Your3vilTwin
    1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie ma się co oszukiwać. U Azjatów wiodącą platformą są urządzenia mobilne. A korporacje nie robią gier dla dla graczy, tylko żeby zadowolić inwestorów. Mnie nie rusza kompletnie, że taka gra powstanie. Niech tam sobie każdy gra na czym chce. Jedyne co mi się nie podoba to przesiąknięte do granic możliwości mikrotransakcjami gierki mobilne przez co również cierpimy my jako gracze pc/konsola. I jeszcze są ludzie którzy dają sobie wmawiać, że to dla naszego dobra. Jedyne co Bliz zrobiło źle to wybór czasu i miejsca premiery. Na to wydarzenie zjechali się gracze z całego świata. Najbardziej hardcorowi fani serii przylecieli z drugiego końca świata i poczuli się jak by dostali z gołego tyłka w twarz. To wywołało ten ogólny szał. Gdyby tę gierkę zapowiedzieli w innym terminie to pewnie tego hejtu byłoby zdecydowanie mniej. A tak za jednym zamachem obrazili wszystkich, którzy byli ich klientami do tej pory. To pokazuje jak bardzo korpo jest oderwane od rzeczywistości w tych czasach i poza pieniądzem już kompletnie nic się nie liczy.
    EA na tym polu wcale nie jest lepsze. Za to co zrobili z marką C&C powinni dostać dożywotni nakaz grania w tę mobilną pokrakę. Blizzard to chociaż stworzy produkt diablopodobny...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!