Jak odblokować bronie do BF1 po zakupie przedpremierowo Battlefield V

80Scarecrow
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam
Jak w temacie: zakupiłem przedpremierowo Battlefield V w jednym ze sklepów stacjonarnych. Jak do tej pory nie dostałem kodów odblokowujących bronie w Battlefield 1. Pisałem do nich, ale nic nie wiedzą o tym. Czy te bronie można odblokować kupując Battlefield V tylko w MS Store?
Pozdrawiam

Komentarz

• Sosek90_PL
    27 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Czesc, kontakt z EA powinni pomóc
    https://help.ea.com/pl/contact-us/

INNE SPOSOBY POMOCY
    Zadzwoń do EA Help
    Telefon: +48 22 39 70 840 Dziękujemy za kontakt z Electronic Arts. Nasi doradcy są dostępni od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. Jeśli potrzebujesz pomocy poza tymi godzinami, prosimy zapoznać się ze stroną help.ea.com/pl/ Uwaga: obowiązują opłaty zgodne z taryfą operatora.
  • Rydzu2015
    728 postsPosty: 760Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Niestety kontakt z EA nic tutaj nie pomoże.
    Musisz pytać sklep ponieważ to oni są zobowiązani dostarczyć Ci kody za zamówienie przedpremierowe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!