Problemy/bugi

17810121316

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    269 postsPosty: 296Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Właśnie, BHP przede wszystkim... Może ktoś ma kompleksy. Gdzieś na pudelku kiedyś czytałem, że długość palcy jest powiązana z długością przyrodzenia.

oczywiście kolor palca przypadkowy.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Myrasz
    101 postsPosty: 102Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 11 marzec
    Wrócę do tematu myszki. Okazało się, że zmiana odświeżania na 250 Hz, a nawet na 125 Hz pomogło na chwilę. Wczoraj i dzisiaj trochę poczytałem i okazało się, że problem znany, ale rzadki. Nie wiadomo w sumie od czego zależny i czym spowodowany - na pewno nie myszką.
    Jedyną rzeczą, która - póki co - pomogła z internetowych porad, to ustawienie 60 FPS na sztywno. Przez 1 h grało się OK, ale nie chwalę dnia przez zachodem słońca, jak ostatnio. Poza tym gra płynniejsza ;)
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 13 marzec
    Ponoć nowa aktualizacja W10 naprawia to co popsuli wcześniej.

PurePc

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o obniżeniu wydajności kart graficznych (a także myszy, o czym wspominało się rzadziej), które było wynikiem aktualizacji KB4482887 z 1. marca. Z przyjemnością (i ulgą) informujemy, że firma Microsoft wydała nową aktualizację, która rozwiązuje te problemy. Według oficjalnej strony Microsoftu, nowa aktualizacja KB4489899 rozwiązuje problem, który pojawiał się po zainstalowaniu update'u KB4482887, który to mógł obniżyć wydajność grafiki oraz myszy podczas grania w niektóre gry, takie jak Destiny 2.

Może też pomoże z "myszkami".
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

PurePc

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o obniżeniu wydajności kart graficznych (a także myszy, o czym wspominało się rzadziej), które było wynikiem aktualizacji KB4482887 z 1. marca. Z przyjemnością (i ulgą) informujemy, że firma Microsoft wydała nową aktualizację, która rozwiązuje te problemy. Według oficjalnej strony Microsoftu, nowa aktualizacja KB4489899 rozwiązuje problem, który pojawiał się po zainstalowaniu update'u KB4482887, który to mógł obniżyć wydajność grafiki oraz myszy podczas grania w niektóre gry, takie jak Destiny 2.

Czyli zawsze i zawsze jak zwykle to problem oprogramowania. Sprzęt sam w sobie nie jest tak zawody jak jego oprogramowanie i te aktualizacje, które coś poprawią , a coś zepsują. Sprzęt jak padnie to widać, że nie reaguje na polecenia.
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Luki w CPU Spectre itp. są koledze znane ? :) Jak ma się coś spieprzyć to nie ma znaczenia soft czy sprzęt. Dzisiaj jedno i drugie ściśle jest powiązane.
  • Wojtasinho27
    190 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ w przypadku BF V gra sama z siebie potrafi się tez wykrzaczyć. Np wczoraj miałem takie cyrki ze głowa mała - stoje typem po ostrzale i naciskam "R" aby przeładować broń, zero reakcji....idę na przód i nagle wyskakuje wróg więc klikam LPM aby strzelić a mój żołnierz idiota w tym momencie zaczął przeładowywać broń! O_o Oprócz tego to straszny stuttering miałem wczoraj mimo ponad 120fps.

To było przed aktualizacja Win10 która może powodować różne problemy z wydajnością gier - wrócę z pracy i sprawdzę jak będzie po aktualizacji która się zainstalowała po wyłączeniu PC.
  • Myrasz
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

PurePc

Bez zmian - gra w sama w sobie jest rypnięta. Potrafi na takim samym sprzęcie działać różnie.
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gram sobie Stg44 i robię ostatnie zadanie na złoto. Zagrałem jakieś 30 rund z tą bronią i tym zadaniem i co? I nic. Zmieniłem Na Sturmgewehr 1-5 i robię dwa zadania za jednym zamachem i co? I niby nic. Dopiero kiedy wyszedłem z serwera pokazało, że zaliczone. Będąc na serwerze wyglądało jakby nie zaliczało. Oczywiście jak wychodziłem między rundami, to gra się na minutę zawiesiła, ale w końcu zdecydowała się mnie wypuścić. Jak na kilka miesięcy Alfy, to słabo to wygląda.
  • Wojtasinho27
    190 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wy także donosicie wrażenie ze czasem im dłużej gracie tym gra gorzej działa? jakby już nie dawała rady albo jakby to dysk już nie dawał rady. Straszne szarpanie animacji podczas gry czy po wybraniu punku spawnu, charczenie lub zanikanie dźwięków itd. Bywa ze gra działa super płynnie a bywa tez tak jak napisałem wyżej.
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja to już z przyzwyczajenia przed każdym odpaleniem gry używam programu "Odkurzacz", robię restart, włączam tryb turbo w System Advanced Care, nadaję wysoki priorytet grze i dopiero zasiadam:-)
  • _SamoZuoooo_
    269 postsPosty: 296Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    Wy także donosicie czasem podczas gry wyżej.
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Ja to już z przyzwyczajenia

Takie tam wyciągnięte z kontekstu :)
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Myrasz
    Jakie nowe problemy pojawiły się u was wraz z najnowszą aktualizacją? Ktoś już coś zaobserwował?

U mnie:
    • trzeba kliknąć 2x na Dołącz, żeby wejść na serwer;
    • gra automatycznie ustawiła mi detale na ULTRA i synchronizację pionową;
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Ja to już z przyzwyczajenia przed każdym odpaleniem gry używam programu "Odkurzacz", robię restart, włączam tryb turbo w System Advanced Care, nadaję wysoki priorytet grze i dopiero zasiadam:-)
    Ja podobnie, najpierw odkurzam mieszkanie, sprzątam, myję okna, potem restart i jeszcze dwa razy restart dla pewności tak żeby trzy restarty były, wyłączam lodówkę żeby nic nie obciążało gry i dopiero zasiadam :)

• the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Z nowych problemów to ekran mi się zażółca jak obrywam czy się leczę. Ustawienia graficzne sprawdzam po każdej aktualizacji, bo gra lubi to zmieniać.
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • Wojtasinho27
    Przez chwile po wybraniu samolotu (i chyba pojazdu tez) ekran migocze i się gliczuje jak szalony :)
  • Myrasz
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    Z nowych problemów to ekran mi się zażółca jak obrywam czy się leczę. Ustawienia graficzne sprawdzam po każdej aktualizacji, bo gra lubi to zmieniać.

Zauważyłem to samo, ale nie skojarzyłem z sytuacją :)
  • LM_Wyrzysk
    the_Aherus napisał użytkownik: »

To samo mam. Albo błąd, albo tak ma być, żebyś wiedział, że się na pewno leczysz.
  • DSStrielokPL
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie wiem czy dobry topic, ale ktoś miał problem ze skinem Frankreich do PZ38? Chodzi o ten skina za chyba 13 poziom Teatrów wojny, zamiast tego skina dostałem duplikat skina do Stuga z poprzednich teatrów. Idzie to jakoś odkręcić?
  • bigos_mw70
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czy tylko ja tak mam czy Wy też? Statystyki na Battlefieldtracker stoją w miejscu....od paru dni nie nalicza nic... o co kaman?
  • Myrasz
    Mają jakiś problem, który ponoć już naprawili:
    jIO4LQY.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!