Problemy/bugi

18911131416

Komentarz

• Wojtasinho27
    198 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    już drugi raz mnie dziś wywaliło z gry, co jest grane? Akurat świetnie mi szło, super druzyna i bum, pulpit!
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chyba po ostatnim lub przedostatnio patchu też zwiększyła się u mnie liczba CTD. Jednocześnie wzrosło zapotrzebowanie na CPU, więc cytując ich patch notes: "Multiple crash fixes and stability improvements."
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • MegaG1gaTera
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam. Mam taki problem , że raz jak się włączy bf5 to działa elegancko żadnych spadków, a innym razem tnie już w lobby i są spadki od 120fps do 70 i tak co sekunde? Nawet obrót myszą o 30 stopni fps spada o 15 kiedy jak się ją uruchomi znowu działa dobrze. Przyznam szczerze że to wkurzające. Gram na I7 4770K 4.5GHZ ram 2x8gb 2400mhz oraz gtx 1060. Gra na SSD
  • Wojtasinho27
    198 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ mam tak samo jak Ty - dziś gra działa super elegancko a jutro ledwo zipie w menu o rozgrywce nie wspominając. Kilka dni temu rwało mi grę okrutnie a spadki fps sięgały nawet 40fps a sama gra w tym dniu działała w Max 70fps zamiast 100 i więcej. Dźwięki także działają sobie kiedy chcą i jak chcą.
  • KUBATRIX
    127 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Ja swojego BF5 sprzedałem :)
    Myślałem że wprowadzą tryb hardcore ale to tylko dla kilku osób na serwerze a nie dla 60 graczy więc paszła z tą grą z dysku. Przynajmniej kasę odzyskałem :)
  • KUBATRIX
    127 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Poczekam na kolejnego Crapfielda oby okazał się ciekawszy niż dwa ostatnie poprzedniki :smiley:
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 30 kwiecień
    [edytowane przez EA_Kuba]

ale po co ten wulgarny język tu na forum ?
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Wojtasinho27
    Swietna ta nowa aktualizacja, po każdorazowym wejściu w customicaje żołnierza i wyjściu do głównego menu.......no własnie, jest go brak - tzn brak menu, nie ma nic oprócz tapety.

^^ EA_Kuba - dlaczego ten wulgarny jezyk? bo na tę grę nie ma już nerwów, kazdy jest sfrustorwany tym ochłapem, półproduktem - technicznym gniotem.
  • Blazer663
    postsPosty: 0Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam. Dzisiaj zakupiłem sobie karabin rzadki za punkty po wykonaniu zadań , pobrało mi odpowiednią pulę punktów ale nie mogę go użyć , drugi problem jest taki że co wchodzę na jakiś serwer to nie ma tam wgl ludzi , no i mam duży ping aa to nie możliwe bo mam dobry internet , czy ktoś też ma taki problem , jest jakaś poważna awaria serwerów ? :
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 30 kwiecień
    Nie podoba się to se kupcie Anthem. Oh wait :smile:
    A na poważnie to pewnie większość z Was miała gdzieś styczność z artykułem na Kotaku w jakich (za byłym prezydentem) "bulach" powstawał Anthem.
    Także, zamiast BioWare podstawcie sobie DICE i będziecie mieli mniej więcej zarys tego w jakich warunkach powstawał BFV. Jest bardzo wiele cech wspólnych które łączą obydwa projekty. Tylko dzięki temu, że DICE lepiej radzi sobie z Frostbite (bo jest lepiej skrojony pod FPSy) udało się uniknąć tak spektakularnej katastrofy jak w przypadku Anthem.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A na poważnie to pewnie większość z Was miała gdzieś styczność z artykułem na Kotaku w jakich (za byłym prezydentem) "bulach" powstawał Anthem.
    Także, zamiast BioWare podstawcie sobie DICE i będziecie mieli mniej więcej zarys tego w jakich warunkach powstawał BFV. Jest bardzo wiele cech wspólnych które łączą obydwa projekty. Tylko dzięki temu, że DICE lepiej radzi sobie z Frostbite (bo jest lepiej skrojony pod FPSy) udało się uniknąć tak spektakularnej katastrofy jak w przypadku Anthem.

Tam zaraz katastrofą! Delikatna kolizja dwóch samolotów na wysokości 10 km.
  • bigos_mw70
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie ogarniam jednej sprawy: po wczorajszej aktualizacji odnoszę wrażenie że gracz który kupił "wczoraj" grę, naprawdę nieźle wymiata, nie jestem pro bo moje K/D to 1.26 ale szło mi lepiej przed aktualizacją.... No co wyprawiają gracze z lvl od 0-10 to szczena opada.
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Może ci się zmieniły jakieś ustawienia w grze przez co gra ci się inaczej. Aktualizacje w BF często miały ciągoty do resetowania bądź zmiany niektórych ustawień.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 1 maj
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

Wykastrowane gry, uobgie w zawartosc ale z ekstra rozbudowana "Roadmap" , "obietnica rozbudowy na przyszlosc" to obecnie znak rozpoznawczy gier od EA. Mam Anthem sama gra, gameplay jest fajny ale zawartosc to tylko troche wiecej niz dema kiedys. BioWare - moje ulubione studio od czasow Baldurs Gate zaliczylo zgona. Ostatnio community manager od Anthem (https://twitter.com/darokaz?lang=en) przeszedl male zalamanie po ostatnim streamie, dal maly upust na Twitter (nie wiem jak to odmienic) ogolnie kogiel mogiel i mogiła :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • aPager_pl
    35 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    bigos_mw70 napisał użytkownik: »
    Nie ogarniam jednej sprawy: po wczorajszej aktualizacji odnoszę wrażenie że gracz który kupił "wczoraj" grę, naprawdę nieźle wymiata, nie jestem pro bo moje K/D to 1.26 ale szło mi lepiej przed aktualizacją.... No co wyprawiają gracze z lvl od 0-10 to szczena opada.

To nie aktualizacja tylko dzieci pierwszo komunijne 😂😇🤣
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 2 maj
    A ja powiem że wczoraj odpaliłem bfv, uznałem że pogram,, nowymi,, samolotami, zrobiłem dwa przeloty w ju na hamadzie no i? I zabrakło już dla mnie zaopatrzenia w punktach, a zwiedzielem każde, wcześniej ten błąd występował na którymś mosquito. Przez dołącz do gry, randomowej musiałem czekać ponad 2 minuty, po czym anulowalem, wszedłem w listę serwerów i się udało, było dużo serwerów na których było miejsce
    Wchodząc na fjiel (chyba tak się pisze) wrzucili mnie na nową pogieta stal. Ok
    Przecież zrobienie przeglądarki jak w BF4 gdzie wiadomo było w jakim etapie jest grą jest zbyt trudne
    Zagrałem 10 min i sobie odpuściłem

Swoją drogą, kupuje ktoś anno 1800? :)
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To jest najgorszy update jaki DICE wydało do tej gry. Lista nowych bugów jest chyba dłuższa o opublikowanej listy zmian.
    - Zresetowanie wszystkich celowników na broniach
    - Losowy reset ustawień grafiki
    - Epicki, nowy netcode, który rejestruje 100+ obrażeń na jednym typie i gość dalej biega, a nawet nas zabija (mój rekord to 150 na jednym typie).
    - Powrót bug'a z brakiem możliwości odrodzenia po śmierci, ale tutaj się postarali, bo teraz nawet leżąc 5 min nikt z twojej ekipy nie może cię podnieść, sam nie możesz się ruszać (kiedyś to było), jednak dodali 'ficzer' strzelania z pistoletu chyba zainspirowaniu trybem BR. Pozostaje tylko wyjście z serwera.
    - (nie znalazłem o tym wzmianki przy opisie aktualizacji) W siłach połączonych nie można levelować broni.
    - Nie zlicza PD rangi rozdziału. Co prawda jest pod koniec rozgrywki animacja, nawet info o nagrodzie, ale ranga stoi w miejscu a nagrody brak.
    - Nieśmiertelni wrogowie podczas reanimacji towarzyszy.
    - Wezwanie posiłków przez lunetę dalej nie wyświetla obszaru przyzwania wsparcia.
    - 'Śmierć w akcji' bez powodu, np. podczas naprawy sojuszniczego czołgu, podczas siedzenia na PAK'u w siłach połączonych gdzie wrogowie dopiero mieli nadejść PAK wybucha, podczas jazdy pojazdem transportowym (lista ciągle rośnie)...

Dzięki, że podczas choroby w majówkę mogłem doświadczyć tych 'ficzerów'. :disappointed:
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • aPager_pl
    35 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 2 maj

Też mialem reset celownikow każdej broni, malo tego jedną z broni mialem już na czwartym poziomie i w użyciu mam wszytkie 4 modyfikacje nagle okazuje się że poziom tej broni jest na 3 .... nadal mam 4 udogodnienia ale nie moge zresetować aby pozmieniac udogodnienia. Bezsens.
    1.png2.png
    Post edited by aPager_pl on
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A to z celownikiem się zastanawiałem czy zrobiem jakiś miss click, a jednak gra wie lepiej z czym powinno się grać
  • DSStrielokPL
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ktoś oprócz mnie dostał od razu po odblokowaniu M28 con Tromboncino maksymalny 10 lvl na broni? Przez to nie mogę odblokowywać zadań i skinów do broni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!