Problemy/bugi

191012141517

Komentarz

• aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    T
    ...- Powrót bug'a z brakiem możliwości odrodzenia po śmierci, ale tutaj się postarali, bo teraz nawet leżąc 5 min nikt z twojej ekipy nie może cię podnieść, sam nie możesz się ruszać (kiedyś to było), jednak dodali 'ficzer' strzelania z pistoletu chyba zainspirowaniu trybem BR. Pozostaje tylko wyjście z serwera.
    ...
    Właśnie mi się to trafiło :D tylko z happy endem. Zastanawiam się jak długo bym tak leżał na wpół żywy :)

• OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 3 maj
    Nie zapomnijcie jeszcze o tych wielkich (wulgaryzmy) napisach na ekranie podczas gry. Komu mogło w ogóle przyjść przez myśl żeby coś takiego zatwierdzić? :dizzy:
    Post edited by SylwesterSpalony on
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    DSStrielokPL napisał użytkownik: »
    Ktoś oprócz mnie dostał od razu po odblokowaniu M28 con Tromboncino maksymalny 10 lvl na broni? Przez to nie mogę odblokowywać zadań i skinów do broni.

Poprzednią broń medyka, którą dostawało się za teatr wojny miałeś może na 10lvl nim odblokowałeś aktualną? Wprowadzili udogodnienie dla graczy i nowa broń ma ten sam poziom na start co poprzednia.
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi między mapami wyskoczył komunikat dokładnie nie pamiętam ale coś w stylu że ''nieudało się przyjąć zgłoszenia nr1124*************''
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    Mi między mapami wyskoczył komunikat dokładnie nie pamiętam ale coś w stylu że ''nieudało się przyjąć zgłoszenia nr1124*************''

Problem z komunikacją z serwerem. Teraz to już niezły bałagan, bo cały BF nie działa.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale grać mogłem.
  • GiantiX
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Co się dzieje z bf ? serwerow 0, nawet nie moge wejsc do kompanii czy w zadania o_O
  • Scheeroo
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Siema . Dzisiaj wchodze i nie mam teatru wojny, zadań specjalnych i mojej kampanii. Chyba jest z coś z Hostingiem
  • Scheeroo
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Siema . Dzisiaj 3 maja wchodzę na BFV i widze że nie wyświetla mi teatru wojny,kampani a ni zadań specjalnych . Jak wbijam na multiplayer to nic nie pokazuje graczy, jakby gra stanęła w miejscu.
    Nie wiem o co chodzi ? Możecie mi napisać co mam zrobić czy to wina serverów i mam czekać .
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 3 maj
    Jest chwilowa awaria, studio zna temat i zapewne pracuje nad rozwiązaniem problemu i przywróceniem łączności

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • LM_Wyrzysk
    372 postsPosty: 375Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Podobno poprawili znowu optymalizację. Ktoś coś zauważył, bo ja miałem lipę, aż się znowu przesiadłem na DX12, żeby stabilniej było.
  • the_Aherus
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    Właśnie mi się to trafiło :D tylko z happy endem. Zastanawiam się jak długo bym tak leżał na wpół żywy :)

To trafiłeś na remix z poprzednim bugiem. Mnie jak i brata nie można było podnieść. Farciarz :)

• DSStrielokPL
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    DSStrielokPL napisał użytkownik: »
    Ktoś oprócz mnie dostał od razu po odblokowaniu M28 con Tromboncino maksymalny 10 lvl na broni? Przez to nie mogę odblokowywać zadań i skinów do broni.

Poprzednią broń medyka, którą dostawało się za teatr wojny miałeś może na 10lvl nim odblokowałeś aktualną? Wprowadzili udogodnienie dla graczy i nowa broń ma ten sam poziom na start co poprzednia.

Chyba żartujesz, niby jak teraz mam odblokować skórki i zadania na biegłość i mistrzostwo?
  • HAHAHAKUBA
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Siema, ta aktualizacja to jest jakiś dramat uświadczyłem 4 bugów:
    - Broń mimo wbitego levela klasy nie odblokowuje się
    - Już w 2 meczach miełem coś takiego że umarłem i czas do reanimacji odnawiał mi się w nieskończonoś. Na szczeście lub w sumie na nieszczeście jakaś dobra duszyczka mnie podnosiła ale jak zginąłem na dobre to czas do respownu również mi się odnawiał w nieskończoność i pozostawało mi tylko wyjście z serwera.
    - Czasami kiedy przytulę się do jakiejś ściany widzę co się za nią dzieje
    - Broń po każdym przeładowaniu miała 1 kulę w magazynku, po respownie było już ok
  • 80Scarecrow
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 5 maj
    Nie wiem czy to normalne, ale jak wbijam kolejny poziom z teatrów wojny to mimo, że wyskakują nagrody ( mundur , skórki na broń) to ich nie dostaję. Dopiero po zakończeniu rozdziału dostaję wszystkie nagrody na raz (z kilku tygodni)- a jest ich czasem kilkadziesiąt. Też tak macie?
    Od kilku dni mam problem z grą multiplayer, mianowicie pojawia się kod błędu nr 1 i 2. Nie można wejść na serwery gry w normalnych trybach i burzy ognia. (Gram na xbox one x).
  • HAHAHAKUBA
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    80Scarecrow napisał użytkownik: »
    Nie wiem czy to normalne, ale jak wbijam kolejny poziom z teatrów wojny to mimo, że wyskakują nagrody ( mundur , skórki na broń) to ich nie dostaję. Dopiero po zakończeniu rozdziału dostaję wszystkie nagrody na raz (z kilku tygodni)- a jest ich czasem kilkadziesiąt. Też tak macie?
    Od kilku dni mam problem z grą multiplayer, mianowicie pojawia się kod błędu nr 1 i 2. Nie można wejść na serwery gry w normalnych trybach i burzy ognia. (Gram na xbox one x).

Nie to nie jest normalne ja dostaje na bieżąco
  • the_Aherus
    Jak zdobyć Premium w BFV??

BattlefieldV_5.6.2019_21.59.45.png
  • _SamoZuoooo_
    HAHAHAKUBA napisał użytkownik: »
    - Czasami kiedy przytulę się do jakiejś ściany widzę co się za nią dzieje

Ot świntuszek.
  • LM_Wyrzysk
    372 postsPosty: 375Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dwa błędy ostatnio mi się pojawiły:

1. randomowe śmierci od wybuchów:

2. bombowce nie ładują bomb/ amunicji i latam pusty
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    O widzę, że wrócił stary problem z uzupełnianiem amunicji w samolotach :) Taki stary nowy problem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!