Problemy/bugi

11011131516

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Trafiłem ludka za 123 i zostało mu jeszcze jakieś 25-30 hp. Czegoś nie wiem, czy tak ma być?

• Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Magia. Inaczej się tego chyba wytłumaczyć nie da.
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ha, a już myślałem, że to mi się coś przewidziało ostatnio... za pierwszym razem to wytłumaczyłem tym, że może jakoś magicznie ktoś gościowi rzucił apteczkę. Tylko, że kiedy akcja się powtórzyła to było już ewidentne 1vs1.
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chciałem podziękować za najnowszą aktualizacje.....dzięki niej o ponad 100fps mogę już tylko pomarzyć, dziękuję :) Jesszcze nigdy nie grałem np na mapie Roterdam w 58fps ale dziś miałem okazję. Dobrze że WorldWar3 coraz lepsze się staje a i nowego CoDa będą zapowiadać!
  • kaassa92
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    o widzę nie jestem sam, tez z 120-140 fps na ultra nie mogę teraz utrzymac stablinych 75 na wysokich...nice!! tak się zmusza ludzi by wkupywali nowy sprzęt...
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ z tym że już mam RTX :P Co prawda 2060 ale jest nowa generacja? jest! Wiec powinno im wystrarczyć ;)
  • Wojtasinho27
    Dzięki ci Dice za kompletne spartolenie gry, zepsuliscie chyba wszystko łącznie z nową bronią któa jeszcze gorzej irytuje (gracze nią grający) niż snajperzy!
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A zoba sobie do tego zużycie procesora...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• kaassa92
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Już nie długo żeby pograć sobie w coś od Ea trzeba bd mieć i9 wpierdylion rdzeni bo innaczej 30 FPS jak na konsoli
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 25 maj
    Ciekawe ile % z wydajności u Intela wzięły te luki krytyczne. Co chwila nowe a kto wie co nam przyszłość przyniesie. Sam zastanawiam się nad zmianą na AMD ale niestety nie każdy program go "lubi".
  • mAbronsius
    15 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja już myślałem, że to coś z moim kompem jest nie tak ale widzę, że to EA popsuło sprawę bo jak czytam to macie ten sam problem.
    Po tej majowej aktualizacji tak mi spadły FPS'y, że grać się odechciewa. Teraz zamiast płynnego obrazu mam jakąś czkawkę.
    Problem nie jest w tym, że mam mniej o 2 czy 3 FPS'y tylko o 20 !!!
    Co wyście tam tak przepieprzyli???
  • Wojtasinho27
    W tym rzecz że spadki są o nie kilka klatek a kilkadziesiąt! Poza tym dźwięk samolotów, chwilami mam tak że słyszę dźwiek samolotu jakby wisiał nade mną i strasznie głośno "wyje" :O
  • Qraak
    15 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    O siema. Właśnie miałem pisać i pytać czy coś znow "naprawili" czy to coś z moim komputerem.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Też miałem "wiszący" nade mną dźwięk samolotu, zadawanie obrażeń powyżej 100 hp i tez odniosłem wrażenie, że jest sporo mniej klatek. Podobno jak się kupi Ernsta, albo Seamusa, to dają boosta +15% do ilości FPS. Nic tylko kupować.
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To zadawanie obrażeń powyżej 100hp może mieć związek z nowym systemem apteczek. Chyba teraz jest tak, że kiedy apteczka leży na ziemii to ma promień automatycznego leczenia do 2m? Nie grałem ostatnio jakoś dużo, więc nie jestem tego pewien. Słyszałem coś tylko o takiej zmianie.
  • Qraak
    15 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie wlasnie jest dziwne to ze mam licznik FPS i skacze mi z 60 do 50 bo mam na twardo ustawione 60. Bardziej chodzi mi o to ze ciagle wyswietla mi sie ta ikonka na zółto po prawej stronie i czuć momentami ze gra tak dziwnie zwalnia. Sledziłem wydajność procka i to wlaśnie od niego pochodzą te spowolnienia w grze bo ma skoki do 100%. Ewidentnie coś ☹☹☹☹ tym patchem...zresztą jak zawsze.
  • LM_Wyrzysk
    OFFik napisał użytkownik: »
    To zadawanie obrażeń powyżej 100hp może mieć związek z nowym systemem apteczek. Chyba teraz jest tak, że kiedy apteczka leży na ziemii to ma promień automatycznego leczenia do 2m? Nie grałem ostatnio jakoś dużo, więc nie jestem tego pewien. Słyszałem coś tylko o takiej zmianie.

Te 2 metry dotyczą tego, że możesz od medyka lub wsparcia będąc 2 metry od niego samemu wziąć apteczkę lub amunicję. Samo nic nie leczy.
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Moim zdaniem na zadawanie obrażeń powyżej 100%/pkt. ma wpływ kilka czynników.
    Zabiłem gościa snajperem w głowę czyli 100% ale byłem w obszarze celu czyli broniłem go i być może dostrzeżenie wroga, co skutkowało sumą 130% (punktów).
    Wydaje mi się że w przypadku LM_Wyrzysk mogło doliczyć pkt. za przygwożdżenie/obronę celu/atak/lub za cokolwiek innego.
    No i może gra powinna rozdzielać pkt. na poszczególne co za co i czasem tak się dzieje, a czasem może nie informuje nas za co te dodatkowe 23/30pkt. bo i po co .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Takie tam śmieszki z dzisiejszej sesji ;)

• aPager_pl
    35 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Znikający pojazd poczas jazdy. Kiedyś zdarzyło mi się to raz. Teraz niedawno trzy razy pod rząd. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!