Problemy/bugi

11314151719

Komentarz

• aPager_pl
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 44 Member
    Miałem o tym już nie pisać ale jak poruszyłeś temat cieni to zwróć uwagę na swój cień podczas biegu z bronią osobistą. Trzymasz pistolet przed sobą a cień macha obiema rękami niczym Usain Bold🤣
  • Kolednik91
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 75 Member
    Ja tak mam jak biegam z RSC jak spojrze na swój cień to jakieś nienaturalne kształty wychodzą mi na wysokości łokcia/ramienia. Jest to  tyle niefajne, że czasami pomyślę, że ktoś jest za mną i się odwracam.
  • aPager_pl
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 44 Member
    A wiecie coś na temat serwerów EA , co się stało z pingiem? Od pewnego czasu mój ping wzrosną dwa razy ale widzę że inni gracze też mają wysoki. Najniższy jaki ktoś miał to 48.
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    edytowano 18 wrzesień
    Też to zauważyłem.
    Ogólnie BF V jak dla mnie to klapa na całej linii.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    aPager_pl napisał użytkownik: »
    A wiecie coś na temat serwerów EA , co się stało z pingiem? Od pewnego czasu mój ping wzrosną dwa razy ale widzę że inni gracze też mają wysoki. Najniższy jaki ktoś miał to 48.

Przy wyborze trybu wejdź w listę serwerów i ręcznie zaznacz region Europa - pracują nad fixem.
  • 19Romulus84
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 42 Member
    No PING wzrósł dwukrotnie a do tego skacze i te skoki powodują lagi bo wiecie jak to jest jak szarpie PINGie, że żołnierze przeskakują w czasie i przestrzeni. Do tego zauważyłem że w czasie wymianie ognia zdarzaj.ą się lagi przez które nie można trafić, bo ty tu wchodzisz w wymianę na 6 metrach jeden na jeden i szybko machasz bronią i poruszasz się żołnierzem i w tym momencie lag i wymiana przegrana bo tracisz rytm i tempo i jak lag "puści" to jesteś zaskoczony całkowicie i masz nieskoordynowane potem ruchy. Ogólnie stan techniczny gry po tej aktualizacji jest gorszy niż przed nią i to wyraźnie, a moim zdaniem akurat jakiś miesiąc przed tą aktualizacją stan gry był już całkiem dobry, bo znowu 2 miesiące wstecz też był zły bo były takie serwery na których co parę sekund crashowało, przycinało, dosłownie  tak szarpało grą że nie dało się w ogóle grać. PS mnie najbardziej wkurzają oszuści przeklęci których jest coraz więcej, wczoraj w nocy gram podbój drużynowy na Maricie i gość skończył nam grę po dosłownie 5 minutach wygrał ją sam mając 53/3 a drugi miał 7/3 ja też podobnie i wszyscy jeszcze mniej. To jest przykre, ja nie wiem że w XXI w nie może taki Origin czy EA wprowadzić jakichś sensownych zabezpieczeń żeby tacy oszuści nie psuli nam zabawy?
  • aPager_pl
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »

Przy wyborze trybu wejdź w listę serwerów i ręcznie zaznacz region Europa - pracują nad fixem.

Tak, tam ping wskazuje 21 ale jak już wejdę do gry to ponad 40
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    19Romulus84 powiedział(a):
     Nie ma do tego DICE jakiegoś kontaktu? 
    http://letmegooglethat.com/?q=kontakt+z+dice
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Yeskier
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Ja natomiast mam problem z teraźniejszą aktualizacją. Pobiera się z prędkością 150kbps, podczas gdy inne gry (testowałem) na origin pobierają mi się w tym momencie w stablinym 16mbps.czsami nawet prędkość spada do zera. Czyszczenie cache, clean boot, reinstall origina, tryb R&D nie poskutkowały. 
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    w Burzy Ognia jesst taki glitch ze większości broni, aminucji oraz reszty badziewia nie da się podnieść :D 
  • florkosky
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    edytowano 2 październik
    Witam. Mam male pytanie odnosnie myszki. Podlaczylem ja z klawiatura i dziala, jednak w gameplay'u opisy uzywanych guzikow dalej sa z pada i sie mieszam czesto. Czy wie ktos jak to zmienic? Dodam ze chodzi o bf5
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    florkosky powiedział(a):
    Witam. Mam male pytanie odnosnie myszki. Podlaczylem ja z klawiatura i dziala, jednak w gameplay'u opisy uzywanych guzikow dalej sa z pada i sie mieszam czesto. Czy wie ktos jak to zmienic? Dodam ze chodzi o bf5
    Dobrze że napisałeś o jaką grę chodzi zamiast o jaką platformę, to dużo ułatwi znawcą tematu.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • PancernyAgrest
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    Po ponad pół roku wróciłem do gry, zachęcony  przez entuzjastyczne recenzje patcha. Zagrałem cztery gry - każda z absurdalną dysproporcją graczy w drużynach (20 vs 10 itp). Rozumiem, że przez ten krótki czas w grze nic się nie zmieniło pod tym względem?
  • AlfaMajkel
    36 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Nie wiem może filtry masz źle ustawione ja non stop mam po 64.
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    Nie, nic się nie zmieniło. Ja już też miałem takie przypadki. A grałem naprawdę mało. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    PancernyAgrest powiedział(a):
    Po ponad pół roku wróciłem do gry, zachęcony  przez entuzjastyczne recenzje patcha. Zagrałem cztery gry - każda z absurdalną dysproporcją graczy w drużynach (20 vs 10 itp). Rozumiem, że przez ten krótki czas w grze nic się nie zmieniło pod tym względem?
    Pewnie z szybkiej gry korzystałeś, tak jest zawsze bo dopycha graczy własnie na takie serwery, które potrzebują wyrównania. Ja zawsze ręcznie szukam i wybieram serwer, na którym jest 58-61 gracz, bo najczęściej wtedy jest początek rundy.
  • 19Romulus84
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 42 Member
    Ja też nie wiem o czym wy mówicie. Jest 100 serwerów w normalnych godzinach i wszystkie są pełne albo tam jednego dwóch ludzi brakuje. A Wyrzysk dobrze gada jak 56 jest ludzi to jest początek rundy ale jak też tylko szukanie zaawansowane  preferuje i sam sobie i gry i mapy i serwery dobieram wedle swoich upodobań.
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    edytowano 10 listopad
    Ja mówię o sytuacji w której na przykład w jedna z drużyn przegrywa sromotnie rundę i wychodzi z niej powiedzmy 15 osób. Kolejna runda startuje wtedy z dużą dysproporcją graczy. Oczywiście na serwerach nie ma narzędzi, które by mogły temu zaradzić (autobalancer tu bądź prywatny serwer z adminem). Po takiej rundzie serwer przeważnie umiera i trzeba sobie szukać kolejnego. Gdy gra się w pojedynkę szukanie sobie kolejnego serwera jest stosunkowo proste. Ale gdy jesteśmy w party to już tak różowo nie jest. Niestety ale (auto)balansowanie serwerów czy nawet wyszukiwanie cofnęło się do epoki kamienia łupanego w porównaniu do BF3/BF4. 
    Praktycznie nie ma dnia, żeby na reddicie ktoś tego tematu nie poruszał

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/du2kon/gg/

Tak samo sprawa dopalonych graczy

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/dtx4vs/dice_will_never_take_cheating_seriously/

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    @Your3vilTwin na drugim screenie jest przecież balans, po jednym "miszczu" na każda stronę :-)
  • Your3vilTwin
    Fakt, przepraszam EA/DICE za moją nieuzasadniona krytykę :smile:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!