Problemy/bugi

1111213141517»

Komentarz

• aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Miałem o tym już nie pisać ale jak poruszyłeś temat cieni to zwróć uwagę na swój cień podczas biegu z bronią osobistą. Trzymasz pistolet przed sobą a cień macha obiema rękami niczym Usain Bold🤣
  • Kolednik91
    65 postsPosty: 66Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja tak mam jak biegam z RSC jak spojrze na swój cień to jakieś nienaturalne kształty wychodzą mi na wysokości łokcia/ramienia. Jest to  tyle niefajne, że czasami pomyślę, że ktoś jest za mną i się odwracam.
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A wiecie coś na temat serwerów EA , co się stało z pingiem? Od pewnego czasu mój ping wzrosną dwa razy ale widzę że inni gracze też mają wysoki. Najniższy jaki ktoś miał to 48.
  • LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 18 wrzesień
    Też to zauważyłem.
    Ogólnie BF V jak dla mnie to klapa na całej linii.
  • Wojtasinho27
    214 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    aPager_pl napisał użytkownik: »
    A wiecie coś na temat serwerów EA , co się stało z pingiem? Od pewnego czasu mój ping wzrosną dwa razy ale widzę że inni gracze też mają wysoki. Najniższy jaki ktoś miał to 48.

Przy wyborze trybu wejdź w listę serwerów i ręcznie zaznacz region Europa - pracują nad fixem.
  • 19Romulus84
    23 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No PING wzrósł dwukrotnie a do tego skacze i te skoki powodują lagi bo wiecie jak to jest jak szarpie PINGie, że żołnierze przeskakują w czasie i przestrzeni. Do tego zauważyłem że w czasie wymianie ognia zdarzaj.ą się lagi przez które nie można trafić, bo ty tu wchodzisz w wymianę na 6 metrach jeden na jeden i szybko machasz bronią i poruszasz się żołnierzem i w tym momencie lag i wymiana przegrana bo tracisz rytm i tempo i jak lag "puści" to jesteś zaskoczony całkowicie i masz nieskoordynowane potem ruchy. Ogólnie stan techniczny gry po tej aktualizacji jest gorszy niż przed nią i to wyraźnie, a moim zdaniem akurat jakiś miesiąc przed tą aktualizacją stan gry był już całkiem dobry, bo znowu 2 miesiące wstecz też był zły bo były takie serwery na których co parę sekund crashowało, przycinało, dosłownie  tak szarpało grą że nie dało się w ogóle grać. PS mnie najbardziej wkurzają oszuści przeklęci których jest coraz więcej, wczoraj w nocy gram podbój drużynowy na Maricie i gość skończył nam grę po dosłownie 5 minutach wygrał ją sam mając 53/3 a drugi miał 7/3 ja też podobnie i wszyscy jeszcze mniej. To jest przykre, ja nie wiem że w XXI w nie może taki Origin czy EA wprowadzić jakichś sensownych zabezpieczeń żeby tacy oszuści nie psuli nam zabawy?
  • aPager_pl
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »

Przy wyborze trybu wejdź w listę serwerów i ręcznie zaznacz region Europa - pracują nad fixem.

Tak, tam ping wskazuje 21 ale jak już wejdę do gry to ponad 40
  • _SamoZuoooo_
    277 postsPosty: 305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    19Romulus84 powiedział(a):
     Nie ma do tego DICE jakiegoś kontaktu? 
    http://letmegooglethat.com/?q=kontakt+z+dice
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Yeskier
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja natomiast mam problem z teraźniejszą aktualizacją. Pobiera się z prędkością 150kbps, podczas gdy inne gry (testowałem) na origin pobierają mi się w tym momencie w stablinym 16mbps.czsami nawet prędkość spada do zera. Czyszczenie cache, clean boot, reinstall origina, tryb R&D nie poskutkowały. 
  • Wojtasinho27
    214 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    w Burzy Ognia jesst taki glitch ze większości broni, aminucji oraz reszty badziewia nie da się podnieść :D 
  • florkosky
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 2 październik
    Witam. Mam male pytanie odnosnie myszki. Podlaczylem ja z klawiatura i dziala, jednak w gameplay'u opisy uzywanych guzikow dalej sa z pada i sie mieszam czesto. Czy wie ktos jak to zmienic? Dodam ze chodzi o bf5
  • _SamoZuoooo_
    277 postsPosty: 305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    florkosky powiedział(a):
    Witam. Mam male pytanie odnosnie myszki. Podlaczylem ja z klawiatura i dziala, jednak w gameplay'u opisy uzywanych guzikow dalej sa z pada i sie mieszam czesto. Czy wie ktos jak to zmienic? Dodam ze chodzi o bf5
    Dobrze że napisałeś o jaką grę chodzi zamiast o jaką platformę, to dużo ułatwi znawcą tematu.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!