Problemy/bugi

11415161719

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    Albo ja mam marudzenie we krwi albo ten RDR2 ☹☹☹☹ nie urywa. Ot dobra gra i nic więcej. Momentami taka se. On-line to nuda posypana ziewem i zalana monotonią 
  • LM_Wyrzysk
    507 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 513 Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    Albo ja mam marudzenie we krwi albo ten RDR2 ☹☹☹☹ nie urywa. Ot dobra gra i nic więcej. Momentami taka se. On-line to nuda posypana ziewem i zalana monotonią 
    Mi autentycznie zaczęło urywać tak od 60% gry. Moje TOP 3 ever: RDR2, Wiedźmin 3, Mass Effect (trylogia, bez Andromedy). 
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    Myrasz powiedział(a):
    @LM_Wyrzysk tak, w ubiegły weekend :) Gra mnie mega wciągnęła. Robiłem masę misji pobocznych, żeby jak najdłużej się zabawić. Teraz pykam online, ale głownie w grę swobodną, bo żywy przeciwnik póki co, tłucze niemiłosiernie. Mam chyba z 15 lvl i czaję się na lepsze bronie. Niestety od ostatniej aktualizacji mam problem, którego nie idzie rozwiązać - ERR_GFX_STATE - crashuje grę w losowych momentach: po 5/15/30 min. albo i dłużej. Nic na razie nie pomogło. Czekam na łatkę. Zalatuje nutką BFV ;)

Ten komputer - Dokumenty - Rockstar Games - RDR 2 - Settings - usuwasz wszystkie sga_vulkan_final.
    Mam Windows 10 , i Rockstar Games Launcher. Nie wiem jak to wyglada na Steam.
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    @xBRUNNERx oczywiście, próbowałem tego, ale te pliki tworzą się znowu po uruchomieniu gry i po dłuższym czasie znowu crashuje, więc mi to rozwiązanie nie pomaga. Też Win 10 i też Rockstar. Wyprzedzając pytanie - sterowniki GPU aktualne, uruchamianie Administratorem też. 

Coś czuję, że admin zaraz przyczepi się, że na forum BFV piszemy o RDR2 :( 
  • LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    Myrasz napisał użytkownik: »

Coś czuję, że admin zaraz przyczepi się, że na forum BFV piszemy o RDR2 :( 

Też uważam, że najwyższy czas ponarzekać na ...admina. Your3vilTwin?
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    edytowano grudzień 2019
    @LM_emzio
    Obecny. Ja sobie dość często ucinam pogawędki z adminami przez PMki więc to już w zupełności wystarczy. Poza tym to są bardzo wrażliwe na krzywdę graczy z porządną myszką do grania i dogłębnie studiują regulamin. To bardzo dobrze wpływa na atmosferę gdy stawiają dobro "graczy" ponad dobrem graczy. Ale mi powtórzeń wyszło.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Mi autentycznie zaczęło urywać tak od 60% gry. Moje TOP 3 ever: RDR2, Wiedźmin 3, Mass Effect (trylogia, bez Andromedy). 
    A to dopiero ma coś się ciekawego dziać ? Trochę słabo, że większa część gry to tutorial. Gdzieś tam jestem w okolicy 60% i nie było misji, która zapadła by mi jakoś w pamięci. Odnosząc się do Wiedźmina 3 to tam zdecydowanie lepiej to wyglądało. Jak bym miał fabularnie porównywać oba tytuły to RDR2 bieda z nędzą.
  • LM_Wyrzysk
    507 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 513 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    A to dopiero ma coś się ciekawego dziać ? Trochę słabo, że większa część gry to tutorial. Gdzieś tam jestem w okolicy 60% i nie było misji, która zapadła by mi jakoś w pamięci. Odnosząc się do Wiedźmina 3 to tam zdecydowanie lepiej to wyglądało. Jak bym miał fabularnie porównywać oba tytuły to RDR2 bieda z nędzą.
    Ciesz się, bo najlepsze przed Tobą. Nie chcę spojlerować, więc napiszę tylko, że z Twojego etapu gry, to zapamiętałem najebkę z lennym i małego jacka u Braithwaitów. Czyli dwie na jakieś 50 misji. Tylko, że ja poje...ny trochę, bo wszystkie torby u Pearsona zrobiłem, żeby mieć po 99 slotów w ekwipunku i 144 karty ogarnąłem :-)
  • LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    edytowano grudzień 2019
    Czy ktoś coś wie/czytał o bugu zliczania statystyk po grze? Statysyki w podsumowaniu pokazuje raz na ruski rok, a battlefieldtrackerze pokazuje pojedyńcze i w moim wypadku tylko te z najgorszym k/d. Czy to przypadek? Od kilku dni nic z k/d powyzej 3 nie pojawiło się, a akurat mialem dobrą passę do gry w gromiących przeciwnika zespołach to i staty były dobre. Czy w ogóle w grze te statystyki zalicza? Ktoś coś?
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    edytowano grudzień 2019
    LM_emzio powiedział(a):
    Czy ktoś coś wie/czytał o bugu zliczania statystyk po grze? Statysyki w podsumowaniu pokazuje raz na ruski rok, a battlefieldtrackerze pokazuje pojedyńcze i w moim wypadku tylko te z najgorszym k/d. Czy to przypadek? Od kilku dni nic z k/d powyzej 3 nie pojawiło się, a akurat mialem dobrą passę do gry w gromiących przeciwnika zespołach to i staty były dobre. Czy w ogóle w grze te statystyki zalicza? Ktoś coś?
    Na raporty ludzie skarżą się na reddicie. Tu na forum z resztą też. Ja zagrałem po aktualizacji dwie rundy i nie mam raportu z żadnej. Za to mam jakąś której nawet wg statystyk nie rozpocząłem. Reasumując kolejna udana aktualizacja w wykonaniu DICE...
    Ale widocznie ty czy ja gramy za słabo. Widocznie K/D <=3 (mniejsze równe) to za mało .
     Naprawdę dobrzy gracze prezentujący równy wysoki poziom otrzymują raporty.

Post edited by Rydzu2015 on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    edytowano grudzień 2019
    Tyle, że ja akurat ostatnio miałem k/d wysokie dużo powyżej 3. Na yych liniach frontu jakoś w dobrym teamie łatwo wchodziło k/d 5 czy 9 czy kilkanaście nawet, a w raportach albo tylko te fatalne pojedyńcze z k/d od 1 do 3 albo takie z gier gdzie grałem tylko kawałek gry. Pomyślałem więc, że to jakiś fairfight się włączył, bo mi gwałtownie staty podskoczyły i system bada czy to nie cheaty.
    Ale już sprawdziłem, że do statów w grze te niepublikowane statystyki zalicza, choć na trackerze ich nie ma.
    Ps YourEvilTwin, jeśli chodzi o ten bug, przyłączam się do narzekania;)
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2019
    To miło. Ale nadal myślę, że mylą ci się dwa pojęcia. Czym innym jest narzekanie a czym innym krytyka. 

//EDIT
    Z dedykacją dla obrońców uciśnionych od ponad sześciu tysięcy graczy bez dobrych peryferiów do grania.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e98q1e/smart_dice/

Post edited by Your3vilTwin on

• aPager_pl
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 46 Member
    Taki błąd już kiedyś widziałem. chyba w jedynce, Ale pierwszy raz w btfV     

• SkyZeWonsem
    Jak się chcesz zrespić jak nie masz gdzie ? Dla mnie to nie błąd a specyfika mapy gdzie są przejęte wszystkie flagi. Dawno temu tak wyglądały mapy w BF-e. Nie było stref, baz itp. Jak przeciwnik dał się wyzerować to koniec.
  • Kolednik91
    87 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 89 Member
    Są dwa tryby podbojów. Normal Conquest i Assault Conquest. Tak było w większości części BFa (Głównie w dodatkach.)
    Normal Conquest - Każda ze stron rozpoczyna grę z własną bazą i po kolei zdobywają punkty.
    Assault Conquest - Dzieli graczy na stronę atakującą oraz broniącą. Atakujący zaczynają z bazą ale bez punktów. Broniący posiadają wszystkie punkty ale nie mają stałej bazy i po stracie wszystkich punktów przegrywają.

W poprzednich częściach dochodziło do tak zwanego "Base Rape" podczas, którego gdy w drużynie broniących była widocznie lepsza drużyna to zapuszczali się oni na stronę atakującą i zabijali respiących się przeciwników.

Także nie jest to błąd. Takie coś zawsze było w BFie.
  • LM_emzio
    Ale na wyspie wake to atakujacy mają/mieli problem z respieniem. Nie dało się respić gdy broniącym został ostatni punkt(pisze o przełamaniu).
  • 19Romulus84
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 44 Member
    Nie grałem 20 dni i wczoraj troszkę pograłem i grę non stop przycinało czy ta gra znowu jest w takim opłakanym stanie jak kiedyś? Ku... uszczypnijcie mnie bo jestem w jakimś koszmarze, ja już się chcę obudzić. EA powinna mieć pozew sądowy. Uzasadnienie jest proste. Po roku zmienili serce tej gry czyli strzelania w taki sposób że gra stała się inną grą. To by każdy normalny sędzia uwzględnił. Boże kochany znowu pogorszyli stan techniczny gry to woła o pomstę do nieba co te bezczelne EA z nami wyprawia. 
  • Your3vilTwin
    Zaczynam się powoli martwić o moją dotychczas niezagrożoną pozycję na podium w kwestii torllingu, hejterstwa i narzekactwa na BFV...  

• aPager_pl
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 46 Member
    edytowano grudzień 2019
    Niektórzy w święta podciągnęli się w grze :D . Jeszcze 229 poziomu nie widziałem. Swoją drogą "wyrównany" poziom, taki śmieszny balans. EDIT(regulamin- zakaz piętnowania innych użytkowników)

• SylwesterSpalony
    268 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 287 Moderator
    Widziałam już ludzi na 250 lev więc nie widzę nic dziwnego

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!