Problemy/bugi

1151617181921»

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Chytrooki powiedział(a):
    O pierwszej w nocy w piatek. 😛 Jak się rano wstanie będzie co ogladac. Bo już mam dosyć grania w CoDa. Oby przecieki były prawdziwe.
    Miej litość i nie graj w CODa. 
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    O ile ten remaster faktycznie będzie to mogę przymknąć oko tylko pod jednym warunkiem. Odświeżona 3-ka będzie za darmo dla osób które posiadają ten tytuł w swojej bibliotece. Czekam co pokażą. Jeszcze bardziej czekam na euforię rodzimych jołtuberów.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    edytowano 18 czerwiec
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    O ile ten remaster faktycznie będzie to mogę przymknąć oko tylko pod jednym warunkiem. Odświeżona 3-ka będzie za darmo dla osób które posiadają ten tytuł w swojej bibliotece. Czekam co pokażą. Jeszcze bardziej czekam na euforię rodzimych jołtuberów.

konto origina kosztuje 5 zł na allegro-wpisz battlefield 3 jak nie wierzysz.nadal chcesz dla wszystkich co mają trójkę?za 5 min bedzięsz jęczał że cheaterzy-to powinno jakoś inaczej się odbywać.
  • xBRUNNERx
    47 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 47 Member
    No i nic nie pokazali.
  • Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    Czekam dalej i ogrywam CoDa 😃
  • ct65_PL
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
    Panowie, macie problem z czatem? Od jakiś 2 miesięcy wszystko to, co wpiszę w okno czatu i zatwierdzę enterem, w ogóle się nie wysyła - zamyka okno jakbym nic w nim nie napisał. Próbowałem na nowym win10, usuwałem ustawienia i dane profilu, nie pobierając ich ponownie z serwera, nawet zgłosiłem problem do ea. Po dniu zamknęli moje zgłoszenie nawet nie odpowiadając na nie...
    To jest śmieszne, że płacąc za grę nie małe pieniądze człowiek jest olewany  :s
  • XxXJP2XxX
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    xF_JanKiller powiedział(a):
    Jak w temacie, zglaszajcie co wylapaliscie

Początek rundy, przycisk esc szybkie kliknięcie w zadnia i zawieszony ekran, gra się toczy, zadań nie widać, nic nie można kliknąć
    Pomaga zamknięcie gry i otworzenie

Nie nawidzę wersji bf4 na ☹☹☹☹ pluginy i przeglądarki nic nie działa
  • carlo1211
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Cześć, wróciłem do bfa V po dłuższej przerwie. Poprzednio miałem ustawione w mysliwcu bf 109 g6 rakiety WFR-GR 21. Po wejściu w specjalizacje wszystkie dodatki zresetowały się automatycznie. Rakiety zniknęły z opcji wyboru natomiast znajdują się jako podstawowe wyposażenie broń 2. W bf 109 g2 w ogóle ich nie mam. Nowa aktualizacja coś zmieniła czy tak było od zawsze bo sam już nie wiem? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.