Problemy/bugi

1356710

Komentarz

• Wojtasinho27
    128 postsPosty: 131Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wczoraj miałem dziwną sytuacje, nie pamietam która to mapa była ale aby przedstawić obraz sytuacji załóżmy ze to był Fjell. Byłem w punkcie A z którego biegłem w kierunku F (czyli górą), nim wystawiłem nos zza skał to zostałem zabity z punktu E......nożem rzuconym przez wroga. No kurde, wiem ze różne kwiatki w BF się zdążały ale to mnie rozwaliło. Czy to cziter, glitch czy skill? 😛
  • bazzowy
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Rzygac sie juz chce tym bugiem z wczytywaniem nastepnej mapy.Dzisiaj jest to nagminne po kazdej mapie...jeszcze z 2-3 dni wstecz moglem z okolo 3 pograc bez problemu.Nie wiem od czego to zalezne ale bankowo preordera na nowego bf juz nie zrobie.
  • TheGhartan
    145 postsPosty: 150Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    U mnie dzisiaj brak tekstur na podłożu na wszystkich mapach i taki trochę śmieszny bug, ale wszyscy żołnierze mają zielone rzęsy.
  • LM_Wyrzysk
    181 postsPosty: 181Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie wiem, czy bug, czy problem, czy netcode, ale utrwaliłem:

• KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    w spowolnionym tempie jest szybki:D
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    bazzowy napisał użytkownik: »
    Rzygac sie juz chce tym bugiem z wczytywaniem nastepnej mapy.Dzisiaj jest to nagminne po kazdej mapie...jeszcze z 2-3 dni wstecz moglem z okolo 3 pograc bez problemu.Nie wiem od czego to zalezne ale bankowo preordera na nowego bf juz nie zrobie.

Zrób preeordera na nowego kompa!

Czemu ludzie narzekają że się gra przy ładowaniu wykrzacza jak 99.9% ma dobrze. Twórcy jedynie zrobią tak że później innym będzie się dłużej ładować i problem rozwiązany. Gra przy ładowaniu i u mnie zaczynała się wykrzaczać a winą był niestabilny ram lecz również może być to procesor (tak miałem w becie), karta lub dysk a nawet płyta.
  • Wojtasinho27
    128 postsPosty: 131Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk

a czy to nie jest spawn? Tez widziałem to nie raz i tez się zastanawiałem czy to Bug, glitch czy właśnie zwykły spawn na towarzyszu :)
  • Your3vilTwin
    1416 postsPosty: 1,447Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    KOXsu napisał użytkownik: »

Czemu ludzie narzekają że się gra przy ładowaniu wykrzacza jak 99.9% ma dobrze. Twórcy jedynie zrobią tak że później innym będzie się dłużej ładować i problem rozwiązany. Gra przy ładowaniu i u mnie zaczynała się wykrzaczać a winą był niestabilny ram lecz również może być to procesor (tak miałem w becie), karta lub dysk a nawet płyta.

Nie zrozumiały przekazu, przecież to nie jest wina komputera, tylko jak zwykle EA. Nie chodzi o to że gra się wolno ładuje tylko o czarny ekran pomiędzy rundami gdzie pozostaje tylko Alt-F4.

EA nawet pisało o tym w swoich notatkach do pacha:
    Improvements for the issue involving infinite loading screens. Should be drastically reduced with this update.
    ŹRÓDŁO

co jest prawdą która najlepiej zobrazował ks. Tischner (czyli gunwo prawda).
    Mi się ten problem przed aktualizacją pojawił może 2 razy. Za to po aktualizacji przestałem już liczyć. A mam znajomych, którzy mają ten problem co drugą rundę.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• the_Aherus
    19 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wczoraj doświadczyłem spawnu bez broni. Wcześniej miałem w ręku przynajmniej pistolet, teraz pozostał mi już tylko młotek... Da się tym kogoś zabić? :smiley:
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • JanKiller69
    459 postsPosty: 465Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak, jak dobrze pierdzielniesz to zabijesz paznokieć :)
    Też tak miałem, niestety ale kluczem/palnimiem nie można zrobić dmg pojazdom
  • KOXsu
    @Your3vilTwin
    też mogłem zgłosić że po każdej bitwie mam czarny ekran, ale rozwiązałem sprawę sam. Więc jak widać nie jest to ich wina.
  • Your3vilTwin
    1416 postsPosty: 1,447Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    I tłumaczą się z tego co nie jest ich winą w notatkach do patcha. Fu*k logic... Ale załóżmy, że ogarnąłeś sobie sam jakimś cud sposobem. Brawo ty. Tylko pozostaje sobie odpowiedzieć na jedno pytanie. Czy to użytkownik powinien "hakować" system żeby gra zaczęła działać ja należy gdy z innymi nie ma najmniejszego problemu, czy gra powinna dopracowana od dnia premiery?
    Kolejna sprawa. Jak już jesteś tak do przodu i znalazłeś panaceum na tę grę to może byś się z kolegami wiedzą podzielił? Z tego co widać jest sporo osób, które chętnie by się zainteresowały instrukcją rozwiązania tego problemu?
    No chyba że to jest instrukcja...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• wojtakus
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Panowie i Panie, zauważyłem Bug związany z kampanią Ostatni tygrys, otóż uparłem się i zrobiłem wszystkie zadania które są wymagane aby odblokować Stefana w trybie multi, oraz znalazłem wszystkie listy i tu jest problem. Widzę wszystkie listy, mogę je przeczytać, gra w menu rozdziału pokazuje listy 6/6 natomiast w menu całego rozdziału pokazuje 4/6. Stefana oczywiście nie dostałem i nie wiem co z tym zrobić, czy macie jakiś pomysł jak to naprawić?
  • Rydzu2015
    686 postsPosty: 717Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano grudzień 2018
    @wojtakus w Tym Temacie znajdziesz rozwiązanie
  • wojtakus
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @Rydzu2015 dzięki za info

• JanKiller69
    459 postsPosty: 465Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @KOXsu zamilkł xD
  • OFFik
    179 postsPosty: 183Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    @KOXsu zamilkł xD

Poradził sobie sam to poszedł grać. Nie ma czasu dla nieporadnych randomów XD
  • LM_Wyrzysk
    181 postsPosty: 181Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Coś nowego. Dziwny, rytmiczny dźwięk udający perkusję, to:

• Your3vilTwin
    Łopaty są z natury bardzo muzykalne. Może to ester egg do tego...

• JanKiller69
    @SkyZeWonsem zmiana w cfg z worldrender nie pomogła, niestety, dziś pogralem dłużej i obecnie co rundę, dwie mam 2 kółka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!