Problemy/bugi

1246717

Komentarz

• KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Głównym problemem tej gry jest NETCODE. Tam wyżej widziałem też fajny teleport jak ze Star Treka :hushed:
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • Your3vilTwin
    1540 postsPosty: 1,573Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @KOXsu czekamy...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    @KOXsu chyba nie znalazł rozwiązania :) a raczej może chwilę działało normalnie
    Nie mniej jednak, jeżeli masz rozwiązanie, chwalisz się i nie dzielisz się wiedzą jak rozwiązać problem to nieładnie z Twojej strony
    Post edited by Rydzu2015 on
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    I tłumaczą się z tego co nie jest ich winą w notatkach do patcha. Fu*k logic... Ale załóżmy, że ogarnąłeś sobie sam jakimś cud sposobem. Brawo ty. Tylko pozostaje sobie odpowiedzieć na jedno pytanie. Czy to użytkownik powinien "hakować" system żeby gra zaczęła działać ja należy gdy z innymi nie ma najmniejszego problemu, czy gra powinna dopracowana od dnia premiery?
    Kolejna sprawa. Jak już jesteś tak do przodu i znalazłeś panaceum na tę grę to może byś się z kolegami wiedzą podzielił? Z tego co widać jest sporo osób, które chętnie by się zainteresowały instrukcją rozwiązania tego problemu?
    No chyba że to jest instrukcja...
    Zrób preeordera na nowego kompa!

Pliki podczas wczytywania mapy lądują się do pamięci ram obniża im priorytet w patchu i nie będą powodowac niestabilności u niektórych użytkowników poprzez mniejsze obciążenie.
    W dziale pomoc techniczna jest temat związany z wydajnością tam zajrzyjcie. Ustatwcje głównie wielkość pliku stacjonowania na dysku 2x większy niż pamięć ram
  • Your3vilTwin
    1540 postsPosty: 1,573Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    @KOXsu
    Że niby mam sobie ustawić plik "stacjonowania" na 64 GB....? Człowieku nie rób wody z mózgu ludziom...
    A na konsoli jest ten sam problem. Jak tam sobie ustawić to "stacjonowanie"?
    Byłem na AEA :smile:
    Witajcie!
    Niestety zaproponowany hotfix nie rozwiązał problemu. Studio ponownie analizuje dane i pracuje nad stałym rozwiązaniem. Z obejść, które jeszcze mogą zadziałać to odczekanie, aż następna mapa/runda się sama załaduje lub próba wyjścia oraz anulowanie. Na tą chwilę przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

Jedyne rozsądne zaprezentowane tam przez @EA_Odix rozwiązanie...
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    32 GB RAM 3600 nie dają więc rady
    Ale jeżeli tobie działa to super
    Podpisuje się pod postem wyżej
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Co ci szkodzi przetestować, masz czas na pisanie na forum sprawdź ustawiając stałe napięcia na płycie zmniejszenie taktowania ram, CPU, gpu. 32gb to też potrafi zazrec więcej pradu, nie każda sekcja to udzwignie. Majac płytę extreme 4 pojedyncza pamięć mogę wykręcić do 3400 na tym samym napięciu co dwie kości po 3000mhz
    Pomyłka plik stacjonowania minimalny 4 GB maksymalny 24gb dla 16gb ram czyli 50% większy niż ilość pamięci
    https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4055223/memory-allocation-errors-can-be-caused-by-slow-page-file-growth
    Post edited by KOXsu on
  • Wojtasinho27
    204 postsPosty: 207Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dziś cały Bozy dzień grając jako szturmowiec uzywałem panzerfausta......problem jaki z nim miałem był taki że każdy pocisk przelatywał przez czołgi oraz inne pojazdy jak przez puste tekstury O_o Wspominałem ostatnio że zdarza się że pierwszy pocisk nie trafi (ale ja trafiam) a dziś żaden, wszsytkie przelatywały na wylot bez zadawania uszkodzeń! Moze w jednym meczu działało jak trzeba ale w reszcie nie.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czarny ekran przy wczytywaniu nowej rundy na PS4. W prawym górnym rogu ikona wczytywania. Nie mam pojęcia ile może to trwać jeśli nic nie robię ale pewnie długo zwykle robiłem restart gry. Z kumplem odkryliśmy że jeśli wciśnie się ''options'' (wejście do menu którego nadal nie widać za to widać po prawej stronie aktywne zadania) potem X i O, następnie strzałka w dół i znów X i O i znów strzałka w dół ponownie X i O to u mnie gra odpal w momencie kiedy strzałką w dół dojdę do menu drużyny (zdaje się że 3 lub 4 pozycja w dół) pojawia się wtedy moja postać a za chwilę reszta drużyny i można już grać. Cała operacja zabiera kilkanaście sekund i nie muszę resetować gry. Może na PC też zadziała.
    To że u mnie działa i u kolegi nie oznacza że znaleźliśmy rozwiązanie możliwe że to przypadek.
    acha X czyli wejście O cofnij na PS4 -to gdyby ktoś nie wiedział.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czarne ekrany to ostatnio jakieś fatum. Ja nie mogłem odpalić rakiety przez .... CZARNY EKRAN...

Wcześniej zdarzało się że przy próbie odpalenia rakiety częściowo zasłaniało mi widok lornetki ale udawało się podać współrzędne celu.
    Innym bugiem który widać na filmie jest odstający kawałek munduru. Przypuszczam że jest to wynik zmiany na szeroki kąt widzenia z którego lubię korzystać.
    Reasumując mój żołnierz to taka łajza co lata w obdartych spodniach i zapomina ściągać klapki z lornetki :wink:

KnazZo pisał o słabej widoczności graczy, mi zdarzyło się takie zaciemnienie ;)

Może dlatego że to było w kościele a święta się zbliżają przez 10s walczyłem ramie w ramie z wrogiem :smiley:
  • jony1984pl
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam. Na Xklocku gra to istna loteria. Przerwy między rundami to 50 na 50 %. Bywa różnie, raz czarny ekran, raz wieczne wczytywanie. Czasem w menu się zwiesi...
    Wiem jedno to był ostatni BF który zakupiłem w preorderze. Miesiąc po wydaniu gra kosztuje 150zł. Moja wiersja ochotnika(haha) kosztowała 280!!! Przesunięta premiera o miesiąc. (boję się co by było gdyby gra wyszła w normalnym terminie) Jestem wyrozumiałym graczem, ale nie rozumiem jak można za każdym razem popełniać te same błędy Poprostu zrobili nas w ch..a. Mam nadzieję że deweloperzy Dice i EA obudzą się z ręką w nocniku.
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ostatnio przy próbie zrespienia się czołgiem muszę czekać kilkadziesiąt sekund pona zanim to się stanie :D W międzyczasie mam tylko podgląd na to co widziałem tuż przed zgonem :D Jakiś nowy feature bo to dopiero od paru dni mam.
  • Wojtasinho27
    204 postsPosty: 207Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    "kochane" EA, wszyscy juz wiedzą jak durna jest cenzura w waszej najnowszej grze jaką jest BF V ale mam pytanie na które mam nadzieje że ktoś mi odpowie - podczas gry zdażyło się kilka durnych sytuacji więc chciałem skomentować, skomentować jednym prosstym "mhhmm" (dowolnosć i ilość znaków dowolna) i moim zdziwieniem było "****" zamiast owego "mhhm" :| Przecież to jest Po...walone! Spróbowałem jeszcze raz, tym razem "mhhhh" i to samo, wiec znowu "mhmmmmm" i.....to samo, wszystko wygwiazdkowane LOL. WTF EA, W T F?!
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Wojtasinho27
    Ta cenzura to poważnie jakiś skopany algorytm. U mnie było podobnie tylko, że chciałem skomentować bezradność mojego zespołu zwykłym westchnięciem typu "ehhh" i też same gwiazdki się pojawiły :D brawo DICE/EA :)

Z innej beczki. Właśnie skończyłem rundę na Panzerstrom. Wiadomo... kupa czołgów. Siedzę sobie w swoim wiernym Tygrysie. Lufę mam obróconą na lewo stronę. Kiedy przełączam się z kamery pierwszoosobowej na trzecioosobową - lufa automatycznie powraca do pozycji frontowej, czyli na przód czołgu. Bez mojej ingerencji. Wszyscy wiemy jak wolno obraca się lufa w Tygrysie. Strasznie mnie wkurza.
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Z dziwnych rzeczy to ostatnio na jednej mapie KM w moim czołgu w ogóle nie zadawał obrażeń, działo również. Co do cenzury to spróbujcie wpisać "hitler" lub "stalin". Jedno ocenzurowane, a drugie już nie :D WTF DICE? XD A ocenzurowane "ehh" to już od premiery nieoficjalnej mnie bawi. Ktoś tam mocno poszalał. Jak wiadomo nadgorliwość gorsza od.. ;)
  • xF_JanKiller
    edytowano grudzień 2018
    Za karę, tacy ludzie jak ty psują tylko krew... Tak samo jak Ci którzy piszą easy że statami 3-12
    To gra, mamy się tu bawić a nie obrażać
    Czasem spotykam się z komentarzami fu.. Poland i wyzwaniem od Żydów, to nie jest ani fajne, ani mile, komentarze że mama jest prostyrutka też nie jest ok
    Więc zastanów się jaki sobą poziom prezentujesz obrażają innych graczy

Chętnie zobaczył bym takiego rodzynla jak ty obok 2-3 osób z grupy która obrażasz, ale wątpię by starczyło Ci odwagi na takie komentarze w świecie realnym. Jak większości takich,, fajnych,, graczy
  • OFFik
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Za karę, tacy ludzie jak ty psują tylko krew... Tak samo jak Ci którzy piszą easy że statami 3-12
    Czasem spotykam się z komentarzami fu.. Poland i wyzwaniem od Żydów, to nie jest ani fajne, ani mile, komentarze że mama jest prostyrutka też nie jest ok

Chętnie zobaczył bym takiego rodzynla jak ty obok 2-3 osób z grupy która obrażasz, ale wątpię by starczyło Ci odwagi na takie komentarze w świecie realnym. Jak większości takich,, fajnych,, graczy

W sumie to można by się zgodzić jak najbardziej. Tylko pytanie po cholerę w ogóle cenzura to puszcza? Jakiś kretyn bluzga na czacie i w sumie wszystkie jego słowa są zagwiazdkowane, spamuje czat i co? Nic. Bana nie wyłapie raczej, zaśmieca czat, nikt nie wie o co mu chodzi :D Filtr powinien działać tak, że nie puszczałby w ogóle takiej wypowiedzi na czat. Jak ktoś jest sfrustrowany to niech idzie pograć w bierki zamiast wyładowywać się na czacie w grze. IMO tak to powinno działać, a nie jakieś śmieszne gwiazdki i jeszcze bez opcji wyłączenia tego (chociaż zapowiadali, że będzie taka opcja).
  • Wojtasinho27
    OFFik napisał użytkownik: »
    Z dziwnych rzeczy to ostatnio na jednej mapie KM w moim czołgu w ogóle nie zadawał obrażeń, działo również. Co do cenzury to spróbujcie wpisać "hitler" lub "stalin". Jedno ocenzurowane, a drugie już nie :D WTF DICE? XD A ocenzurowane "ehh" to już od premiery nieoficjalnej mnie bawi. Ktoś tam mocno poszalał. Jak wiadomo nadgorliwość gorsza od.. ;)

To samo miałem i nadal mam z panzerfaustem (wyrzutnik rakiet) - też często nie zadaje uszkodzeń pierwszym strzałem.
    JanKiller69 napisał użytkownik: »

Akurat obrażanie obrażaniem ale piszemy tu o zwykłej reakji typu "ehhh" lub "mhmmm" - oraz np słowie "black". Wczoraj na końcu rundy chciałem uzyć rakiety i jak miałem tak jak ktoś tu pisał czyli czarny ekran i nie mogłem puscić rakiety - chciałem skomentować że miałem "black screen" i cenzurowało całość, łacznie ze "screen". Durnota
  • Wojtasinho27
    sytuacja sprzed paru minut - grałem na Narwik, po paru minutach dzwięki mi znikły, słychać było tylko dzwięk samolotu którym leciałem. Po koleinym spawnie znalazłem się pod mostem kolejowym a wszystkie dzwięki niedosć że z jakimś opóźnieniem to jeszcze "w trybie" ECHO. Natomiast zanim mi znikły dżwięki to miałem bliskie spotkanie z wrogiem który dosłownie wyskoczył spod ziemi nad moją głową (ze 2-3 metry) O_o Takie czegość jeszcze nie widziałem.
  • xF_JanKiller
    @Wojtasinho27 post był skierowany do innej osoby, post tej osoby został skasowany
    I słusznie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!