Problemy/bugi

1235713

Komentarz

• Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Jak nie macie dystansu do siebie i nie umiecie sie posmiac z takich toksycznych ludzi to spoko. Ja cisne z tego niezla beke jak widze takich trollowych graczy :D Az szkoda ze nie mozna wylaczyc tego chorego poprawnie politycznego filtru czatu ktory blokuje nawet slowa ktore nie sa przeklenstwem i czasami sie ciezko dogadac z ludzmi :E
    Post edited by Sou1__0062 on
  • BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy któryś z grających na Xbox One, zauważył brak wibracji na padzie podczas rozgrywki na Wielkich Operacjach ? W moim przypadku brak wibracji pada (strzał, wybuch czy inne. ) w/w trybie. Na podboju jest wszystko ok nawet kiedy bezpośrednio z Operacji przechodzę na Podbój. Konsola jak i gra po restartach...nie przynosi to efektu. Problem występuje tylko na Wielkich Operacjach (wszystkie mapy). Jak u graczy na PS4 ?
    Wybaczcie ale jakoś się przyzwyczaiłem do tej trzesiawki i bez tego jakoś tak... :)
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Prognoza na święta - silne wiatry...

#RaportYeti

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• soldiersPager
    26 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Prognoza na święta - silne wiatry...
    Hehe. To statyści z EA nie zdążyli ustawić się z makietami drzew 😆 Masz zbyt niski ping a oni nie mieli jeszcze gotowej scenerii (tak jak wielu innych rzeczy)

• SkyZeWonsem
    1254 postsPosty: 1,267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nowy kamuflaż ?
    Schowek-1.jpg
    No i powtórka z rozgrywki z "god mode". Kury mnie zaskoczyły a dźwięki pod koniec przeraziły :)

• Wojtasinho27
    142 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ jakie cyrki 😂😂 Miewam podobne, czasem bawią, innym razem ręce załamuje ze maja miejsce w grze. Najgorsze ze uprzykrzają nam grę, giniemy i się denerwujemy. Trzeba czekać na patch.....który niekoniecznie naprawi owe błędy :P
  • OFFik
    195 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nowy kamuflaż ?
    Schowek-1.jpg

Też raz takiego spotkałem, niestety był to przeciwnik :D W dodatku sunął po mapie, jakby coś z animacją normalnego ruchu nie działało.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Witajcie zastanawia mnie kiedy i czy w ogóle wprowadzą wybór "operacji" jak miało to miejsce w BF1 :) ? przed świętami było zadanie wygraj wszystkie operacje... i najlepiej było to zrobić za jednym razem czyli operacja po operacji wygranko :) Niestety nie mam aż tyle czasu i co wchodziłem dzień później żeby spróbować wygrać kolejną zawsze zaczynałem od Narwik :( ileż można to grać :D ? W wyszukiwarce nie znalazłem sposobu żeby dołączyć do innej operacji która mnie bardziej interesowała.
  • soldiersPager
    26 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Witajcie zastanawia mnie kiedy i czy w ogóle wprowadzą wybór "operacji" jak miało to miejsce w BF1 :) ? przed świętami było zadanie wygraj wszystkie operacje... i najlepiej było to zrobić za jednym razem czyli operacja po operacji wygranko :) Niestety nie mam aż tyle czasu i co wchodziłem dzień później żeby spróbować wygrać kolejną zawsze zaczynałem od Narwik :( ileż można to grać :D ? W wyszukiwarce nie znalazłem sposobu żeby dołączyć do innej operacji która mnie bardziej interesowała.

Wejdź na wyszukiwarkę serwerów i wybierz sobie mapę i tryb rozgrywki.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja to zrobiłem w taki sposób
    Tylko w wyszukiwarkę wpisałem Grand i pokazuje Ci wszystkie mapy, desant, przełamanie, cq, linie frontu, co sobie życzysz, ja wchodziłem na ostatni dzień i zaliczalo, całość zrobiłem w około 1 h
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

Wejdź na wyszukiwarkę serwerów i wybierz sobie mapę i tryb rozgrywki.

Niestety tak mi nic nie znajduje - jedynie działa mi sposób @JanKiller69 dzieki :)
  • soldiersPager
    Jak działa to ok. Ale jeżeli na "mój" sposób nie wyszukuje żądnych serwerów to trzeba przejżeć inne opcje wyboru np. wiekość gry nie może być zaznaczona zbyt mała liczba graczy , najlepiej wszystko odznaczyć i wybrać tyko wspomniane mapy i tryb.
  • OFFik
    195 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Gra sama zmienia mi moje ustawienia graficzne. Jest na to jakiś sposób poza deinstalacją gry? XD
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Gra sama zmienia mi moje ustawienia graficzne. Jest na to jakiś sposób poza deinstalacją gry? XD

mi za to często zmienia noże, uparcie wraca do pierwszego kiedy ja wole toporek :D
  • LM_Wyrzysk
    243 postsPosty: 244Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Trafiam sobie w samolot z Piata i zalicza ludzikowi z mojej drużyny, bo .... był w okolicy:

• Myrasz
    89 postsPosty: 90Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 6 styczeń
    Nie wiem, czy też macie taki problem, ale ja napotykam go tak często, że kilka map zwyczajnie unikam, bo nic na nich nie widzę.
    Przykładowo:
    AERODROM - w jednym przypadku jest dosyć jasno i w miarę normalnie się gra, ale czasami jest ciemno jak w ☹☹☹☹ u admina DICE, że nawet przez celownik optyczny trudno kogokolwiek dostrzec w zamkniętym budynku(hangary, baraki).
    ARRAS - zakrystia kościoła - tutaj ewidentnie jakiś bug - raz jest normalne oświetlenie, a raz wchodzi się do ciemnicy. Zaznaczam, że w obydwu przypadkach oświetlenie(lampki) są nienaruszone(początek gry). Reszta mapy OK.
    Na pozostałych mapach mam mniej więcej tą samo przypadłość, co na AERODROMIE - raz ciemnica, raz normalnie.

Kolejną patologią, które irytuje to wyszukiwarka serwerów. Odświeżam sobie listę i pokazuje mi się server 20/32 lub 60/64, próbuję dołączyć - FULL(i jeszcze czasem w kolejce 2-3 osoby). Czyli nieprawidłowe wyświetlanie obłożenia servera.
  • SkyZeWonsem
    1254 postsPosty: 1,267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ten cały sposób wyszukiwania jest generalnie zryty. Zazwyczaj pokazuje serwery prawie pełne. A co z resztą ?
  • OFFik
    Ta wyszukiwarka serwerów to przynajmniej od BF1 działa dziadowsko, także niby nic nowego a z drugiej strony odpalać nową wersję gry i dalej tego nie naprawić? :confused:
  • _SamoZuoooo_
    253 postsPosty: 279Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz napisał użytkownik: »
    Kolejną patologią, które irytuje to wyszukiwarka serwerów. Odświeżam sobie listę i pokazuje mi się server 20/32 lub 60/64, próbuję dołączyć - FULL(i jeszcze czasem w kolejce 2-3 osoby). Czyli nieprawidłowe wyświetlanie obłożenia servera.
    A czy to czasem nie działa tak że jak jest np.: 32 do 28 na serwerze, i teraz 4 kolesi z drużyny 32 osobowej zaprosi po jednym znajomym do swojego teamu, to ci znajomi i tak czekają w kolejce bo w drużynie jest już 32 osoby a do tego blokują kolejkę do przeciwnej drużyny bo są 1,2,3,4 w kolejce do serwera ?

Często tak mam że jak mnie znajomy zaprosi do swojego teamu (32 osoby w drużynie), to pomimo że w przeciwnej drużynie jest miejsce lub dwa to i tak czekam w kolejce aż się zwolni miejsce w drużynie znajomego czyli jak ktoś zrezygnuje z gry lub go coś tam wywali.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz napisał użytkownik: »
    Nie wiem, czy też macie taki problem, ale ja napotykam go tak często, że kilka map zwyczajnie unikam, bo nic na nich nie widzę.
    Przykładowo:
    AERODROM - w jednym przypadku jest dosyć jasno i w miarę normalnie się gra, ale czasami jest ciemno jak w ☹☹☹☹ u admina DICE, że nawet przez celownik optyczny trudno kogokolwiek dostrzec w zamkniętym budynku(hangary, baraki).
    ARRAS - zakrystia kościoła - tutaj ewidentnie jakiś bug - raz jest normalne oświetlenie, a raz wchodzi się do ciemnicy. Zaznaczam, że w obydwu przypadkach oświetlenie(lampki) są nienaruszone(początek gry). Reszta mapy OK.
    Na pozostałych mapach mam mniej więcej tą samo przypadłość, co na AERODROMIE - raz ciemnica, raz normalnie.

miałem podobnie na początku tylko na odwrót i tylko na Hamadzie. Nagle po kolejnym respawnie tak zwiększyło jasność że ledwie koniec broni widziałem, musiałem zmniejszyć na mniej jak 10% by normalnie grać
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!