Problemy/bugi

13468912

Komentarz

• Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 7 styczeń
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    ...powtórka z rozgrywki z "god mode". Kury mnie zaskoczyły a dźwięki pod koniec przeraziły :)
    Może siedziały na wysokiej grzędzie pod sufitem :)

• the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Malina_Paula napisał użytkownik: »
    Trafiam sobie w samolot z Piata i zalicza ludzikowi z mojej drużyny, bo .... był w okolicy:

W lewym, górnym rogu widać drugi pocisk wystrzelony przez kogoś innego, który trafia też w samolot.

FPlNCsp.png

"It's not a bug. It's a feature!"
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Malina_Paula
    @the_Aherus ma rację. Twój Piat w magiczny sposób przenikną przez samolot. To trafienie które widać na ekranie zaliczył Grattback.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    139 postsPosty: 142Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ a pociski lubią się przenikać więc tak właśnie było :) U mnie przenikają przez pojazdy lądowe, wczoraj na trzy pociski tylko jeden trafił - i weź tu człowieku niszcz czołgi i inne upierdliwe dziadostwo :P
  • LM_Wyrzysk
    239 postsPosty: 240Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    Malina_Paula napisał użytkownik: »
    Trafiam sobie w samolot z Piata i zalicza ludzikowi z mojej drużyny, bo .... był w okolicy:

W lewym, górnym rogu widać drugi pocisk wystrzelony przez kogoś innego, który trafia też w samolot.

FPlNCsp.png

Faktycznie! Dzięki za analizę. Myślałem, że mnie oszukali, a tu faktycznie dwa Piaty poszły.
  • OFFik
    191 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    ^^ a pociski lubią się przenikać więc tak właśnie było :) U mnie przenikają przez pojazdy lądowe, wczoraj na trzy pociski tylko jeden trafił - i weź tu człowieku niszcz czołgi i inne upierdliwe dziadostwo :P

Ta, niedawno na panzerstorm znowu miałem problem z czołgiem, którym nie mogłem zadawać obrażeń :D Trafiam w drugi czołg 10 razy i nic. Wycofałem się uzupełnić amunicję, wyszedłem z pojazdu i wszedłem ponownie po czym coś się chyba naprawiło. Tylko niestety na chwilę XD Tracę cierpliwość do tej gry.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Stary dobry DUSTING powrócił na swoje łono :D

• LM_Wyrzysk
    239 postsPosty: 240Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja mam ostatnio takie wesołe sytuacje:

• xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dobre dobre :) komentarz na końcu bezcenny
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W pigułce...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Dobre dobre :) komentarz na końcu bezcenny

Ile można? Zaczęło się od kilku dni bez powodu wywalanie z serwera, brak możliwości dołączenia do drużyny, bo nie ma takiego serwera, zatrzymywanie się gry.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Od kilku dni mam skoki w pingu z 30 do 300...
    Takich scen z twojego filmu nie mam, ale wychodzenie z gry trwa bardzo długo, często sam zamykam przez wyjście do pulpitu, problem ma koniec mapy z wczytsniem nowej etc etc
    Gra się miło, ale błędy zaczynają za bardzo dokuczac już
    Ale jak ktoś już napisał, mam za dużo ram, za szybki ram :) procek i płyta też zapewne ssa :)
  • Wojtasinho27
    139 postsPosty: 142Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hmmm a przypadkiem PING nie zależy od Twojego neta?

Wychodzenie z gry trwa długo, to prawda a samo działanie gry pozostawia wiele do życzenia - ja już wcześniej wspominałem po zakupie nowego SSD do BF V gra mi działała dużo lepiej pierwszego dnia ale drugiego dnia rwała jakbym grał na dziesięcioletnim sprzęcie.

• xF_JanKiller
    Raczej z netem, albo klikanie wyszukaj grę powoduje wrzucenie na serwer UK albo gdzie indziej :)
    Obawiam się że sąsiad może mieć jeden grzejnik odkrecony na 3 przez co przepływ wode przez instalacje jest mniejszy i to powoduje czarny ekran i problem z ładowaniem :)
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Od kilku dni mam skoki w pingu z 30 do 300...
    Takich scen z twojego filmu nie mam, ale wychodzenie z gry trwa bardzo długo, często sam zamykam przez wyjście do pulpitu, problem ma koniec mapy z wczytsniem nowej etc etc
    Gra się miło, ale błędy zaczynają za bardzo dokuczac już
    Ale jak ktoś już napisał, mam za dużo ram, za szybki ram :) procek i płyta też zapewne ssa :)

bo tak chyba jest Xd. Mówię to patrząc co się dzieje z grą po lekkiej modernizacji kompa. Na starym może ze dwa razy musiałem używać Alt +f4 by wyjść z gry no i nie zwieszała się podczas wczytywania kolejnej mapy a dzisiaj za każdym razem nie mogę wyjść normalnie z gry :)
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Od dwóch dni, mam zamrożony obraz po dwóch, trzech meczach. Musiałem robić alt/ctr/del. Dzisiaj po każdych dwóch meczach po prostu zamraża obraz i wywala mnie do pulpitu. Coś zepsuli. Komp dobry( 7700/1080/16GB). Mam szczerze dosyć.
  • Ohh_Boogieman
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 13 styczeń
    Witam.
    Miał ktoś może taka sytuację że w grze BFV nad głowa pokazuje całkiem inna nazwę gracza niż jest w rzeczywistości. Kumpel latał i szukał mnie po mapie bo mu zaczęło pokazywać jakaś inna nazwe nad moim żołnierzem. Sprawdzałem wszędzie(gra, origin, stronka ea) i wszędzie mam mój nick. Gdy gramy razem pokazuje mu jakiś "Kopacz rowów". Może ktoś wie o co biega? Z góry dzięki :)
  • _SamoZuoooo_
    251 postsPosty: 277Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wydaje mi się że kolega Cię lekko wkręca.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Ohh_Boogieman
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    Wydaje mi się że kolega Cię lekko wkręca.

No właśnie nie bo teraz gramy i cały czas jestem "Kopacz Rowów" OCB?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!