HusariiaPL

Tiesto1988
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
edytowano listopad 2018
Witam serdecznie i zapraszam do grania w BF V w społeczność Xbox one mozna znalesc klub HusariiaPL ktory jest otwarty dla wszytkich oczywiście Polaków

W samej grze BF V również mam założony PLUTON HusariiaPL do ktorego zapraszam zainteresowanych współpracą w rozgrywce .

W razie jakis pytań mozna do mnie napisac na xbox one : DyzioTV1988

Komentarz

• piwozpianka
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    stanowczo trzeba wywalczyć ,żeby gra w wersji PL była w całości w j.polskim , a nie , że ciągle słyszę niemiecki język a strzelają do nas polskojęzyczni - to jest strasznie irytujące
  • BastianMalley
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Witam z chęcią pogram i nauczę się czegoś od bardziej doświadczonych graczy jak dostać się do plutonu?
  • Rename78540
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    Hej, gracie jeszcze w bfa? . Jak u was że średnia wieku. Mój stary pluton po Battlefield 1 się rozpadł nikt praktycznie nie gra także spoko by było czasem z kimś ciupnąc
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.