Battlefield V Polska PL - Społęczność PS4 Właściciel Faron1986

PRZEMYSLAWFARON
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 11 Member
Zapraszam do największej społecznośći w pełni poswięconej grze BATTLEFIELD V, Pozdrawiam Battlefieldomaniacy

Komentarz

• Amanitars
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Siema, szukam chętnych do ustawki do trofki "śmierć z nieba" na platformie ps4 pozdro
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    To nie takie trudne, lataj bombowcem i jak plot zacznie do ciebie strzelać to ją zbombarduj i tyle. Wywal w nią wszystkie bomby, najlepiej z dużego konta tak żeby pokrywały tylko niewielki obszar plotki, można się przy tym rozbić albo zniszczyć plot zaraz po tym jak obsada ją opuści -zaliczy ważne żeby pokazało ikonę zniszczenia sprzętu. To bzdura że trzeba pod plot położyć minę/dynamit żeby ją zniszczyć jednym nalotem. Zrobiłem to w kilka wieczorów, ale nie miałem na to ciśnienia więc nie pchałem się na siłę do samolotu i nie latałem przez całą mapę szukając celu. Pozdrawiam.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!