Pluton 1410 PL - rozszerza zespół (PS 4)

kkordiann
22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
Cześć,

zapraszam do plutonu, najlepiej graczy 18+. Grywamy z reguły wieczorami, oczywiście mikrofon niezbędny ;) spora część osób została przy BF1, stąd aktywny nabór.

Nazwa plutonu: 1410 PL

Poszukuję też nowej osoby od kwestii organizacyjnych: rekrutacja, umawianie wieczorów na granie itp. najlepiej ktoś z doświadczeniem: kkordian (nick PS4)

Pozdrawiam,
Kordian

Komentarz

• kkordiann
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Widziałem, że parę osób się dodało, ale Panie i Panowie, wysyłajcie też zaproszenia na PSN: kkordian

Przecież bez znajomości na PSN nie jesteśmy w stanie połączyć się wspólnie do gry do jednego teamu - umówić się na grę też jest wówczas łatwiej (rozmawiając po prostu na imprezie).

Pozdrawiam
  • kkordiann
    edytowano grudzień 2018
    UP 🔝🔝

Panowie dzięki za zaproszenia.
    Jak widzicie mnie online, tym bardziej jak gram w BFa to wysyłajcie od razu zapro do imprezy (jak w jakiejś jestem to poproście o dołączenie).

Szkoda marnować czas na bieganie bez komunikowania się :)
  • kkordiann
    Mimo licznej grupy, aktywnych graczy nadal jest tylko 4-5.
    Jak już wysyłacie zapro to zasugerujcie kiedy bywacie :)

Przypominam niżej.
    Nazwa plutonu: 1410 PL
    ale koniecznie też wysyłajcie zapro na PSN: kkordian

Do zobaczenia.

• Kolednik91
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 75 Member
    Cześć,

Zapraszamy do wspólnej gry. :) Pluton 1410 PL.

Jesteśmy aktywni, z poczuciem humoru oraz chęcią niesienia pomocy nowym graczom. Pomożemy polepszyć samopoczucie wieczorem przy BFie jak i zdobyć parę nieśmiertelników tych co od aktywności wolą wylegiwanie się na plecach.

Poszukujemy graczy +18, którzy nie wstydzą się odezwać na komunikatorach głosowych.
    Gramy głównie podboje, chociaż inne tryby nie są nam obce. Od bycia samotnymi wilkami wolimy naszą watahę oraz granie drużynowo.

Dlatego nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami już teraz. :)
  • Kolednik91
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 75 Member
    Mały update.
    Z dnia na dzień rośniemy w siłę, tworząc zgrane współpracujące ze sobą teamy. Na chwilę obecną pluton "1410" posiada ok. 12 aktywnych graczy na PS4, codziennie rozgrywających najróżniejsze typy mniejszych bądź większych potyczek.
    Jesteśmy otwarci na nowe osoby chcące dołączyć do wspólnej gry.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na polu bitwy.
  • Borys998
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Witam.szukam do gry znajomych. Mam 29 lat i dużo czasu wolnego. Nick bajtek999
  • Consqript
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    edytowano 22 luty
    Siemanko, jakbyscie mieli jakas grupe ludzi grajacych w bfa to moj nick
    Consqript
    SZukam raczej jakiejs spolecznosci w ktorej zawsze ktos gra w battlefielda, a nie pojedynczych graczy
    Jakby co to 18+ dawno temu skonczone a i chetnie korzystam z czatow glosowych przy grze.

No i dodam ze grywam glowne wieczorami i nocami, to samo tyczy sie weekendow ze wzgledu na prace :)

Edit: jakby co moje staty, chociaz gram tylko 4fun https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/psn/Consqript/overview
  • Kolednik91
    Siemka Borys, Siemka Consqript,
    U nas zawsze ktoś online. Tak więc zapraszam do znajomych oraz na Imprezę jak tylko będzie widoczna. Ja jestem zawsze co wieczór. :)
  • Consqript
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    Doszedlem do plutonu i dodalem cie do znajomych, mam nadzieje ze uda sie pograc wieksza iloscia osob w bfa bo przyznam ze jesli chodzi o spolecznosc bf5 w polsce to jest straszna masakra, kompletny brak ludzi do grania.
  • Exon_JotWuPe
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
    Siema, postrzelałbym z kimś, 21 lat. Psn :grubyzsl
  • Kolednik91
    Cześć Exon,
    Mam nadzieję, że wczoraj udało się z nami pograć, i że doświadczenia były na plus.

#Consqript - Jeszcze się nie udało wspólnie zagrać. Możliwe, że to moja wina ponieważ mimo akceptacji twojego zaproszenia to nigdzie nie mogłem znaleźć Ciebie w znajomych. Będę dalej próbował i mam nadzieję, że spotkamy się na polu bitwy. :)

Jeszcze taka krótka notka do osób, które mają chęć grania z nami.
    Jeżeli widzicie, że impreza jest uruchomiona to nie krępujcie się wbijać. Zauważyłem, że ludzie nie chcą dołączać do imprezy jak jest 4/8 osób w niej bo są przekonani, że jest cała drużyna. Nic bardziej mylnego! Nigdy nie ma problemu ze zrobieniem dwóch drużyn jeżeli jest 5 osób, wystarczy się się odzywać. :)

Reasumując. Dziękujemy tym, którzy do nas dołączają, grając z nami przyczyniają się do podnoszenia swoich i naszych umiejętności oraz zapraszam innych graczy, którzy mają ochotę na wspólną grę.

Nick: Kolednik1991
  • kkordiann
    Panowie, wydaje nam się, że ekipa jest w tym momencie kompletna. Bardzo dziękujemy za duże zainteresowani, obecnie jest co najmniej 10 bardzo aktywnych graczy + ok. 5 osób, które bywają.
    W przypadku zainteresowania zaostrzamy kryteria, ponieważ to co zauważyliśmy podczas rekrutacji to:

1. niektórzy gracze nie mają nawet słuchawek,
    2. nie są aktywni, nie zapraszają obecnych członków plutonu,
    3. nie grają "objective",
    4. mają opory aby dołączyć do imprezy i komunikować się podczas grania. Obecność na serwerze bez równoległej komunikacji nas kompletnie nie interesuje, ponieważ po co wtedy dołączać do plutonu?
    5. nie mają stabilnego łącza internetowego...
    6. wiek, absolutne minimum to 24 lata, czyli końcówka studiów ;) średnio wieku w naszym plutonie to 27-28 lat. Są gracze mający rodziny po 36-38 lat. Cenimy sobie więc jasny i klarowny przekaz, zarazem poczucie humoru, które jest na podobnym stadium - co w dużej mierze wynika właśnie z doświadczenia życiowego - bez urazy. Jeżeli ktoś mimo 21 lat czuje się dojrzały emocjonalnie zapraszamy na imprezę - pogadajmy :wink:

Jeżeli jesteś zaprzeczeniem punktów 1-5 i jesteś dojrzały emocjonalnie (pkt 6) to zapraszam do rozmowy, poznasz elitę naszego plutonu :) PSN: kkordian
  • FilipOtak
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Witam gram dość często w BFV ale bez zgranej drużyny jest trudno na dobrą rozgrywkę. Zbieracie jeszcze ludzi do gry? Nie ukrywam też że mam 29 lat i prace wiec gram późnym wieczorami i to nie codziennie ale jestem chętny do gry i wsparcia. Poziom tam chyba mam 33 czy coś głównie gram wsparciem.
  • Kolednik91
    Cześć, 
    zaproś proszę na PSN: Kkordian lub mnie: Kolednik1991 do znajomych i pograj z nami. :) Jeżeli oczywiście tego na razie nie zrobiłeś. (W weekend nie mogłem wbić do BFa.)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!