[SAT] Spartans Action Team - Serdecznie zapraszamy. Zajrzyj w posta i przekonaj się, że warto! [PC]

13»

Komentarz

• AnimusVoxPL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 5 maj
    Imię: Łukasz
    Nick (Origin): AnimusVoxPL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależy od tygodnia ale od 2 do 6h dziennie
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: trochę śmiechu i zabawy?
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: kiedyś u Was byłem za czasów BF4 może z 2-3 lata temu? nie pamiętam, ale dobrze się wtedy bawiłem.
    Post edited by AnimusVoxPL on
  • Dziku_Dzikowsky
    114 postsPosty: 126Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 13 maj
    REKRUTACJA OTWARTA! jF9ZI4o.jpg

Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Dziku_Dzikowsky
    114 postsPosty: 126Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    AnimusVoxPL napisał użytkownik: »
    Imię: Łukasz
    Nick (Origin): AnimusVoxPL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależy od tygodnia ale od 2 do 6h dziennie
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: trochę śmiechu i zabawy?
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: kiedyś u Was byłem za czasów BF4 może z 2-3 lata temu? nie pamiętam, ale dobrze się wtedy bawiłem.

Zapraszamy na najcul.net-speak.pl
  • cysiek941
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Krzysztof
    Nick (Origin): cysiek941
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: od 2-4h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Mam nadzieje że pozytywną atmosferę oraz dobre przedstawienie swojej osoby
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poszukuję klanu w którym będę mógł rozwijać się z każdej gry na grę pod okiem doświadczonych graczy. Chęć poznania nowych osób oraz wspólna gra to jest to czego szukam
  • Dziku_Dzikowsky
    Podbitka! ;]
  • Vyso1
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    • Imię: Stachu
    • Nick (Origin): Vyso1
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Około 10-20 godzin.
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Dodatkową osobę do wspólnego mordowania :)
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Gra solo większość czasu nie ma sensu. Chciałbym pograć w jakimś zorganizowanym składzie. Przy okazji poznać jakichś fajnych ludzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!