💣[SAT] Spartans Action Team - Zajrzyj w posta i przekonaj się, że warto! [PC]💣

«13
Dziku_Dzikowsky
120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 1 lipiec
K1UJZf.png
Spartans Action Team

Nasza historia zaczęła się w roku 2014 w grze Battlefield 4. Od tej pory robiliśmy wszystko aby stworzyć coś co nie będzie działało jak typowy pluton na zasadzie pograć, pogadać. Chcieliśmy stworzyć coś więcej... Z czasem udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Nasza ekipa składa się z dojrzałych osób lubiących spędzać wspólnie czas nie tylko na grze ale również w życiu realnym. Odwróciliśmy założenie typowego plutonu. Obecnie jesteśmy na etapie jednej wielkiej szanującej i wzajemnie wspierającej się rodzinki. Pluton stał się dla Nas drugim domem, aktualnie głównym założeniem są zloty organizowane na terenie kraju, wspólne spędzanie czasu itd. Gra stała się jedynie miłym dodatkiem wypełniającym czas :)

WYMAGANIA:
  1. Wiek 20+
  2. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak
  3. Aktywność w grze jak i na TS
  4. Poczucie każdego rodzaju humoru
  5. Chęć integracji
  6. Posłuszeństwo do wyższego stopniem/stażem
  7. Przestrzegania wewnętrznego regulaminu (Jest on obszerny i jest przedstawiany podczas rekrutacji)

CO OFERUJEMY:
  1. Aktywną, dojrzałą i zgraną ekipę (Pluton składa się z 60 aktywnych osób, codziennie wieczorami jest +/- 20 osób na TS jak i w grze)
  2. Własny serwer TS (Oraz serwer Battlefield V gdy tylko będzie można zakupić)
  3. Częste zloty integracyjne na terenie kraju %% ;P
  4. Co jeszcze? Dołącz i sam się przekonaj!
  5. Porządek w szeregach. Uwierz, że żaden pluton nie ma takiego porządku jaki posiadamy my. Listy, arkusze, panele - wszystko po to, aby trzymać poziom.

WZÓR PODANIA:
  • Imię:
  • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?:
  • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?:
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:

ZLOTY:
I Edycja - Maj 2017 (9 osób)
II Edycja - Maj 2018 (12 osób)
III Edycja - Listopad 2018 ( 18 osób)
IV Edycja - Maj 2019 (34 osoby)

jF9ZI4o.jpg
Post edited by Dziku_Dzikowsky on

Komentarz

• WitoKiller1991
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Witold
    Nick (Origin): WitoKiller1991
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: różnie, czasami jest tak że wejdę do gry na 2 godziny a czasami na 10 godzin wszystko zależy od dnia
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: To trudne pytanie, myślę że każdy z plutonu musiał by mnie poznać i osobiście ocenić ale myślę że sporo humoru i dobrej gry zespołowej
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Dlatego że sami oferujecie aktywną, dojrzałą i zgraną ekipę a to jest coś czego naprawdę brakuje w Polskich plutonach.
  • Krzys1972
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    :) :) :) ładnie
  • WEGA2018
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Patryk
    Nick (Origin): WEGA2018
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Ciężko powiedzieć, to zależy od pracy
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: dużo śmiechu i uśmiechu
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ ten BF bardzo mi podpasował i nie chcę, żeby mi się znudził, wiec chcę grać z kimś kto jest kulturalny, ale także lubi się pośmiać jak ja.
  • Dziku_Dzikowsky
    120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zapraszamy! ;]
  • Mr_P_Ness69
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Michał
    Nick: Mr_P_Ness69
    Czas: Codziennie minimum 5 godzin
    Co wniosę?: Humor :)
    Dlaczego?: Chce dołaczyc do fajnej ekipy. Niestety nikt ze znajomych nie gra w BFV na PC a granie samemu to nie to samo co gra z fajna ekipą :)
  • LSRiot
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    • Imię: Paweł
    • Nick (Origin): LSRiot
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 20-40 godzin, ale dużo zależy od pracy i innych obowiązków.
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Umiejętności i grę zespołową na dobrym poziomie oraz kulturę osobistą.
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Zawsze przyjemniej i łatwiej współpracuje się z ekipą niż z losowymi ludźmi.
  • Dziku_Dzikowsky
    Mr_P_Ness69 napisał użytkownik: »
    Imię: Michał
    Nick: Mr_P_Ness69
    Czas: Codziennie minimum 5 godzin
    Co wniosę?: Humor :)
    Dlaczego?: Chce dołaczyc do fajnej ekipy. Niestety nikt ze znajomych nie gra w BFV na PC a granie samemu to nie to samo co gra z fajna ekipą :)
    LSRiot napisał użytkownik: »
    • Imię: Paweł
    • Nick (Origin): LSRiot
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 20-40 godzin, ale dużo zależy od pracy i innych obowiązków.
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Umiejętności i grę zespołową na dobrym poziomie oraz kulturę osobistą.
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Zawsze przyjemniej i łatwiej współpracuje się z ekipą niż z losowymi ludźmi.

Panowie, wysłałem Wam na PW adres Naszego TeamSpeak-a. Zapraszamy
  • kafariusz
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię:Rafał
    Nick (Origin):kafariusz
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10-30+
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Umiejętność gry w zespole
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? przyjemniej się gra w zgranym zespole
  • Dziku_Dzikowsky
    kafariusz napisał użytkownik: »
    Imię:Rafał
    Nick (Origin):kafariusz
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10-30+
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Umiejętność gry w zespole
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? przyjemniej się gra w zgranym zespole

Sprawdź PW :)
  • Mergnys
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Marcel
    Nick (Origin): Mergnys
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Zazwyczaj po 4-5 h dziennie w godzinach wieczornych.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Chęć współpracy i gry zespołowej.
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Uważam, że stanowicie zgraną ekipę z którą można miło spędzić czas.
  • Szafson99
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Marcin
    Nick (Origin): Szafson99
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10+ zależy od dnia
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: wszystko zależy co będziecie wymagać
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam aktywnej grupy z która będę mógł grać samemu gra szybko się nudzi wiec by temu zapobiec czekam na nowe znajomości
  • Dziku_Dzikowsky
    Mergnys napisał użytkownik: »
    Imię: Marcel
    Nick (Origin): Mergnys
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Zazwyczaj po 4-5 h dziennie w godzinach wieczornych.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Chęć współpracy i gry zespołowej.
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Uważam, że stanowicie zgraną ekipę z którą można miło spędzić czas.
    Szafson99 napisał użytkownik: »
    Imię: Marcin
    Nick (Origin): Szafson99
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10+ zależy od dnia
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: wszystko zależy co będziecie wymagać
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam aktywnej grupy z która będę mógł grać samemu gra szybko się nudzi wiec by temu zapobiec czekam na nowe znajomości

Zapraszamy na TSa: najcul.net-speak.pl Zgłoście się do kogoś z rangą "Zarząd" lub wyczekujcie na kanale rekrutacyjnym, aż ktoś z zarządzających Was wypatrzy.

Pozdrawiam
  • Pawlo34_PL
    Imię: Paweł
    Nick (Origin): Pawlo34_PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależnie od ilości pracy od godzinki w tygodniu do nawet kilkunastu w weekend
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: hmmm swoją osobą... chęć współpracy i rozmowy
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam ludzi z którymi można dobrze się bawić
  • Dziku_Dzikowsky
    Pawlo34_PL napisał użytkownik: »
    Imię: Paweł
    Nick (Origin): Pawlo34_PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależnie od ilości pracy od godzinki w tygodniu do nawet kilkunastu w weekend
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: hmmm swoją osobą... chęć współpracy i rozmowy
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam ludzi z którymi można dobrze się bawić

Zapraszamy na TSa: najcul.net-speak.pl Zgłoś się do kogoś z rangą "Zarząd" lub wyczekuj na kanale rekrutacyjnym, aż ktoś z zarządzających Cie wypatrzy.
  • JedaiJed
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Kacper
    Nick (Origin): JedaiJed
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: około 30-35 godzin
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: dużo humoru, dużo empatii :D, być może dobrego kolegę :)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ szukam zgranej ekipy ludz, z którymi mógłbym dzielić się swoją pasją i hobby jaką jest gra w FPS - w tym przypadku BF V.
    Myślę że więcej wyjdzie w trakcie :)
  • SadleGames
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nick (Origin): SadleGames
    Mikrofon + Słuchawki: są
    TS3: Jest
    Ile czasu na grę i w jakich godzinach? To zależy od pracy, ilość godzin to od około 30 do 100h tygodniowo, średnio 50, zależy ile wolnego mam.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu? Ciężko powiedzieć, to się okaże jak już poznamy się lepiej w trakcie gry, myślę że humor i fajna wspólna gra. :)
    Dlaczego chcesz dołączyć do was? Szukam ludzi do wspólnej gry, to chyba tyle.
  • YourFeTuS
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Mikołaj
    Nick (Origin): YourFeTuS
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10-20godzin
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Nie mogę tutaj powiedzieć, że nową osobą, ponieważ już kiedyś byłem w Waszym plutonie, pod nickiem Dratwa74. Jednak szkoła, matura, praca sprawiły, że przestałem całkowicie grać w gry. Jakiś czas temu sobie to wszystko poukładałem, zmieniłem pracę, w sumie zacząłem od nowa i dzięki temu znowu mogę popykać czy to w BF1 czy też w BFV :)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Tak jak już pisałem, byłem w SAT i pamiętam tę wyśmienitą atmosferę, zabawę i relację z Wami. Nie wyobrażam sobie bym miał teraz szukać innego Plutonu i może kiedyś grać przeciwko Wam. To byłoby słabe.
    Pozdro ;)
  • Dziku_Dzikowsky
    YourFeTuS napisał użytkownik: »
    Imię: Mikołaj
    Nick (Origin): YourFeTuS
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 10-20godzin
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Nie mogę tutaj powiedzieć, że nową osobą, ponieważ już kiedyś byłem w Waszym plutonie, pod nickiem Dratwa74. Jednak szkoła, matura, praca sprawiły, że przestałem całkowicie grać w gry. Jakiś czas temu sobie to wszystko poukładałem, zmieniłem pracę, w sumie zacząłem od nowa i dzięki temu znowu mogę popykać czy to w BF1 czy też w BFV :)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Tak jak już pisałem, byłem w SAT i pamiętam tę wyśmienitą atmosferę, zabawę i relację z Wami. Nie wyobrażam sobie bym miał teraz szukać innego Plutonu i może kiedyś grać przeciwko Wam. To byłoby słabe.
    Pozdro ;)

Zapraszamy na TS w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.
  • SS_Kiler_SS
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć
    Imię: Damian
    Nick (Origin): S_S-Kiiller-S_S
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Ostatnio mam dużo wolnego czasu więc tyg. zdarza mi się grac kilkanaście godzin, ale myślę że kilka godzin w tygodniu na pewno
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: dobra zabawę :D i grę zespołową
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam ludzi z którymi będzie można pograć drużynowo ale i pogadać i pośmiać sie podczas grania.
  • Dziku_Dzikowsky
    SS_Kiler_SS napisał użytkownik: »
    Cześć
    Imię: Damian
    Nick (Origin): S_S-Kiiller-S_S
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Ostatnio mam dużo wolnego czasu więc tyg. zdarza mi się grac kilkanaście godzin, ale myślę że kilka godzin w tygodniu na pewno
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: dobra zabawę :D i grę zespołową
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam ludzi z którymi będzie można pograć drużynowo ale i pogadać i pośmiać sie podczas grania.

Zapraszamy na TS. najcul.net-speak.pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!