💣[SAT] Spartans Action Team - Zajrzyj w posta i przekonaj się, że warto! [PC]💣

2

Komentarz

• Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    O dzień dobry, Traktorek z tej strony.
  • Dziku_Dzikowsky
    120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Traktorek85 napisał użytkownik: »
    O dzień dobry, Traktorek z tej strony.

Witam! ;P
  • K_Robert_PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dzień dobry,

Imię: Robert
    Nick (Origin): K_Robert_PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 30 godzin
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: dobry skill (331 pozycja w origin) zależy mi na grze zespołowej, pozytywnej energii, salwę śmiechu!
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Wy tak serio z tym pytaniem?! This is Sparta! XD
  • Dziku_Dzikowsky
    120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 29 styczeń
    Spytacie, czy nadal gramy aktywnie? Nie ma innej opcji :)
    37416840319658166584.png

• Stalkerius
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jest nadal możliwość dołączenia?
  • Stalkerius
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • lordrodzyn123
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię:Robert
    Nick (Origin):lordrodzyn123
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?:Dziennie okolo 5h w weeekendy wiecej.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: w miare dobry skills, chec wspolpracy.
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam powaznego teamu oraz osob do wspolnej gry.
  • Dziku_Dzikowsky
    Stalkerius napisał użytkownik: »

\
    lordrodzyn123 napisał użytkownik: »
    Imię:Robert
    Nick (Origin):lordrodzyn123
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?:Dziennie okolo 5h w weeekendy wiecej.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: w miare dobry skills, chec wspolpracy.
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam powaznego teamu oraz osob do wspolnej gry.

Chwilowo rekrutacja jest zamknięta. Możecie dołączyć jako gość i w razie zwolnienia miejsca w plutonie przejdziecie przyspieszoną rekrutację.
  • Baco1910PL
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię:Bartosz
    Nick (Origin): Baco1910PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: myślę że 3 godziny dziennie plus minus . Czyli około 20 h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Na pewno jestem pozytywną osobą i szybko łapie kontakt
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ pół życia grałem na ps3 i 4 w plutonach i jest to super zabawa spędzać czas ze zgranym plutonem kilka lat :) A teraz złożyłem dobrą skrzynkę i nei wyobrażam sobie że nie będę miał plutonu tutaj
  • Dziku_Dzikowsky
    Baco1910PL napisał użytkownik: »
    Imię:Bartosz
    Nick (Origin): Baco1910PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: myślę że 3 godziny dziennie plus minus . Czyli około 20 h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Na pewno jestem pozytywną osobą i szybko łapie kontakt
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ pół życia grałem na ps3 i 4 w plutonach i jest to super zabawa spędzać czas ze zgranym plutonem kilka lat :) A teraz złożyłem dobrą skrzynkę i nei wyobrażam sobie że nie będę miał plutonu tutaj

najcul.net-speak.pl - Zapraszamy
  • VeryOutLand
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Krystian
    Nick (Origin): VeryOutLand
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 2h wieczorami
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: nowe pomysły taktyczne, spokój i kontroling mapy
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Zaciekawił mnie Wasz post, integracja wspólna oraz ciekawa propozycja działania :)
  • metalistman12
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć
    Imię: Andrzej
    Nick: metalistman12
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: ok 40h a czasem i więcej
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu? Kupę śmiechu:DD
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Po prostu nie chce grać sam:)
  • Dziku_Dzikowsky
    metalistman12 napisał użytkownik: »
    Cześć
    Imię: Andrzej
    Nick: metalistman12
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: ok 40h a czasem i więcej
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu? Kupę śmiechu:DD
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Po prostu nie chce grać sam:)

najcul.net-speak.pl wbij i pisz do zarządu lub wyczekuj na kanałach rekrutacyjnych
  • MacNat
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć
    Imię: Maciek
    Nick (origin): MacNat
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu? : 20-30 godzin
    Co wniesiesz ?: Jestem doświadczonym graczem zespołowym
    Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: W BFV chyba najwięcej wagi przykłada do gry zespołowej. Gra w pojedynkę to samobójstwo :-)
  • xAtlas97x
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Bartek
    Nick (Origin): xAtlas97x
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: +-60h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Luźną atmosferę :D
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam ludzi to luźnego grania i do pośmiania się :D
  • Dziku_Dzikowsky
    Ostatnie wolne miejsca.
    Codzienna aktywność na TS to utrzymywanie się ilości osób online w tym samym momencie między 20-30 graczy.
  • Chyras_JJ
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Imię:Jakub
    Nick (Origin): Chyras_JJ
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Wszystko zależy od ilości pracy i pozostałych obowiązków, może być tak że w tygodniu wyrobie 20h-30h, a może być tak, że zagram 2h.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Myślę, że reprezentuje dobry poziom, a do tego gram zespołowo, ale przede wszystkim dobrą zabawę
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam plutonu który podziela grę zespołową, tworzy dobrą atmosferę i przy okazji skopie parę tyłków :smiley: Wasz pluton te kryteria spełnia.
  • AlkaponePL
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 29 marzec
    Imię: Olek
    Nick (Origin): AlkaponePL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: codziennie po 2-3 godzinki
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: choroby weneryczne, hiv i raka a tak serio mam nadzieje ze dobrą atmosferę i grę
    zespołową :)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam osób do wspólnej, zespołowej gry
    Post edited by AlkaponePL on
  • Mr_Yarecki
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Jarek
    Nick (Origin): Mr_Yarecki
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 30-40h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: doświadczenie od czasów CS 1.5 (w tym gra na kontrakcie w organizacji esportowej), teamplay, zdolności organizacyjne, humor
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam gry zespołowej na wysokim poziomie
  • Dziku_Dzikowsky
    Mr_Yarecki napisał użytkownik: »
    Imię: Jarek
    Nick (Origin): Mr_Yarecki
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 30-40h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: doświadczenie od czasów CS 1.5 (w tym gra na kontrakcie w organizacji esportowej), teamplay, zdolności organizacyjne, humor
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam gry zespołowej na wysokim poziomie

Zapraszamy na najcul.net-speak.pl -> Instrukcje znajdują się na kanale Rekrutacja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!