💣[SAT] Spartans Action Team - Zajrzyj w posta i przekonaj się, że warto! [PC]💣

13»

Komentarz

• AnimusVoxPL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 5 maj
    Imię: Łukasz
    Nick (Origin): AnimusVoxPL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależy od tygodnia ale od 2 do 6h dziennie
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: trochę śmiechu i zabawy?
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: kiedyś u Was byłem za czasów BF4 może z 2-3 lata temu? nie pamiętam, ale dobrze się wtedy bawiłem.
    Post edited by AnimusVoxPL on
  • Dziku_Dzikowsky
    120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 13 maj
    REKRUTACJA OTWARTA! jF9ZI4o.jpg

Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Dziku_Dzikowsky
    120 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    AnimusVoxPL napisał użytkownik: »
    Imię: Łukasz
    Nick (Origin): AnimusVoxPL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: zależy od tygodnia ale od 2 do 6h dziennie
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: trochę śmiechu i zabawy?
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: kiedyś u Was byłem za czasów BF4 może z 2-3 lata temu? nie pamiętam, ale dobrze się wtedy bawiłem.

Zapraszamy na najcul.net-speak.pl
  • cysiek941
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 23 czerwiec
    Imię: Krzysztof
    Nick (Origin): cysiek941
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: (EDIT:Przeczytałem w ciągu dnia) w ciągu tygodnia 10-25h
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Mam nadzieje że pozytywną atmosferę oraz dobre przedstawienie swojej osoby
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poszukuję klanu w którym będę mógł rozwijać się z każdej gry na grę pod okiem doświadczonych graczy. Chęć poznania nowych osób oraz wspólna gra to jest to czego szukam
    Post edited by cysiek941 on
  • Dziku_Dzikowsky
    Podbitka! ;]
  • Vyso1
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    • Imię: Stachu
    • Nick (Origin): Vyso1
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: Około 10-20 godzin.
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Dodatkową osobę do wspólnego mordowania :)
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Gra solo większość czasu nie ma sensu. Chciałbym pograć w jakimś zorganizowanym składzie. Przy okazji poznać jakichś fajnych ludzi.
  • Dziku_Dzikowsky
    ZAPRASZAMY!
  • Maczunio
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam.
    • Imię: Konrad
    • Nick (Origin): Maczunio
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: duzo nawet do 8h
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: duza ilosc godzin i poswiecenie sie plutonowi
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: nie mam z kim grac a chce grac w BFV duzo :D wejda prywatne serwery wiec tymbardziej
  • Kris1356_PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Imię: Krzysiek
    Nick (Origin): Kris1326_PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 15 mysle minimum.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Pelna kulturke ;)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chce grac zespolowo i chetnie poznam nowych ludzi.
  • Dziku_Dzikowsky
    Kris1356_PL powiedział(a):
    Imię: Krzysiek
    Nick (Origin): Kris1326_PL
    Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: 15 mysle minimum.
    Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: Pelna kulturke ;)
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chce grac zespolowo i chetnie poznam nowych ludzi.
    Maczunio powiedział(a):
    Witam.
    • Imię: Konrad
    • Nick (Origin): Maczunio
    • Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?: duzo nawet do 8h
    • Co wniesiesz swoją osobą do Naszego plutonu?: duza ilosc godzin i poswiecenie sie plutonowi
    • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: nie mam z kim grac a chce grac w BFV duzo :D wejda prywatne serwery wiec tymbardziej
    Zapraszamy na TS: najcul.net-speak.pl - Szukajcie osób z zarządu/administracji lub wyczekujcie na kanale rekrutacja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!