BF1 - problem z FPS

LysyKarku
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam wszystkich. :)
Na początek podam może krótką specyfikację:
i7-7000
16GB RAM
GTX 1050 4GB
Problem polega na tym, że na początku Battlefield 1 na ustawieniach ultra chodził mi może w 40 FPS, co zmusiło mnie do grania na niższych ustawieniach, trochę poczytałem, powyłączałem niektóre funkcje (V-sync, DX12, ograniczenia karty itd.) i zmniejszyłem jakość oświetlenia na niskie, reszta na średnie-wysokie, co i tak raczej słabo wypada przy tych podzespołach. Gra chodziła w stałych 60FPS aż do wczoraj gdy włączyłem grę, a moim oczom ukazała się skacząca liczba od 35 do 50 FPS. Zmieniłem ustawienia na najniższe, ale na tych chodziło jeszcze gorzej, w granicach 29 FPS. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, gdy na najniższych ustawieniach jest mniej FPS niż na wysokich. Macie może jakieś pomysły? Czytałem i widziałem kilka filmów jak na słabszych podzespołach gra chodziła na maksymalnych ustawieniach mega płynnie i bez żadnych spadków. Macie jakieś pomysły?

Komentarz

• KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zrób format zainstaluj sterowniki do karty ostatnie z listopada oraz sterowniki od płyty do chipsetu i Realtek HD oraz lan
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!