Wczytywanie tej samej mapy

rsn213
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
Praktycznie po każdym meczu wczytuje mi się ta sama mapa na której przed chwila skończył się mecz , przez co muszę wyłączyć i włączyć grę. Ma ktoś taki problem? Ps4

Komentarz

• Daxiu89
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Raz mi się tak zdarzyło dzisiaj w nocy. Błąd znany i podobno zgłoszony.
  • bazzowy
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    ktoś coś ? robią coś na ten temat ? 2 miesiące już ten sam problem co mape,gorzej być nie może...
  • szynus4
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Z 10 razy już tak miałem nie ukrywam że to wkur..a i to strasznie
  • akadenda
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    szynus4 napisał użytkownik: »
    Z 10 razy już tak miałem nie ukrywam że to wkur..a i to strasznie

10 razy to jest nic. Ja tak mam od samego początku co 1-2 mapy. Operacji ani razu nie udało mi się zagrać w całości.
  • szynus4
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Dziś po 4 godzinach gry 2 razy była przycinka myślałem że to naprawili kiszka:-|:-|:-|
  • KnazZo
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 87 Member
    Nadal to samo. Mam to po ostatniej aktualizacji praktycznie co mapę :cold_sweat: Dodatkowo czasem jak zginę mam "widok taktyczny" ale nie mogę się zrespić, ani nic..
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.