Wczytywanie tej samej mapy

rsn213
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Praktycznie po każdym meczu wczytuje mi się ta sama mapa na której przed chwila skończył się mecz , przez co muszę wyłączyć i włączyć grę. Ma ktoś taki problem? Ps4

Komentarz

• Daxiu89
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Raz mi się tak zdarzyło dzisiaj w nocy. Błąd znany i podobno zgłoszony.
  • bazzowy
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ktoś coś ? robią coś na ten temat ? 2 miesiące już ten sam problem co mape,gorzej być nie może...
  • szynus4
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Z 10 razy już tak miałem nie ukrywam że to wkur..a i to strasznie
  • akadenda
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    szynus4 napisał użytkownik: »
    Z 10 razy już tak miałem nie ukrywam że to wkur..a i to strasznie

10 razy to jest nic. Ja tak mam od samego początku co 1-2 mapy. Operacji ani razu nie udało mi się zagrać w całości.
  • szynus4
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dziś po 4 godzinach gry 2 razy była przycinka myślałem że to naprawili kiszka:-|:-|:-|
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nadal to samo. Mam to po ostatniej aktualizacji praktycznie co mapę :cold_sweat: Dodatkowo czasem jak zginę mam "widok taktyczny" ale nie mogę się zrespić, ani nic..
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!