Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

12346

Komentarz

• OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    Jeszcze wczoraj miałem gdzieś 19k coinsów. Po poście Korsterius wbiłem i... prawie 149k :O Szkoda, że niektórych skórek dla żołnierzy już i tak nie dorwę bo zniknęły ze sklepu.
  • integro06
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Chyba naprawili, jeszcze wczoraj miałem około 19k cc, dziś prawie 100k cc.
    fbb36f489678f073med.jpg
  • Myrasz
    125 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 126 Member
    Również potwierdzam - mam 62k - miałem niecałe 2k :hushed:
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Potwierdzam info, miałem 47 tys mam 180 tys
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Na FB ludzie się chwalą ze dostają (nie wszyscy) zaległe monety lub jednorazową rekompensatę :) Sprawdzę czy coś dostałem gdy wrócę do domu.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Potwierdzam info, miałem 47 tys mam 180 tys
    Przebijam ... 70k - 200k B)

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano 24 styczeń
    Nie jestem botem :) gram 2 godzinki w dni nieparzyste xD hahahahaha
    I dodało mi 133 tys, tobie 130 xD
    No i wydawalem na dyrdymalki xD
    Dobrze ze oddali, zobaczymy co będzie dalej
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Dodało mi jakieś 50-60 tysięcy bo mam niewiele ponad 100 a wiem ze miałem ze 40 tysięcy lub niewiele ponad :) Dobre i to.
  • LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    Sprawdziłem mam 170 010 CC. Pytanie po co mi to? W sklepie taka sama bieda, jak w całej grze. Jak wprowadzą mikrotransakcje i rozszerza ofertę sklepu, to już nikt nie będzie w to grał. Janusze biznesu!
  • Sou1__0062
    31 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    Zenada przy 240h gry dostalem tylko 30k coinow chyba ich ☹☹☹☹...
  • LM_emzio
    92 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 96 Member
    Naprawili, przynajmniej u mnie... 149k od wczoraj.
  • xF_JanKiller
    Tak tak
    Według moich obliczeń, dalej jest problem
    Nie tak jak było wcześniej
    Ale ilość cc na koniec rundy po wyjściu i sprawdzeniu nie zgadza się
    Za rundę dostałem 2450, zrobiłem 300 cc za dzienne, więc lacznie 2750, dostałem 1000, a jest tak za każdym razem
    Dobrze ze leci, a z drugiej strony mam 182 tys i nie wiem co z tym robić
    No wydałem 20 tys na skórkę do ju bo latam nim najczęściej, a dalej?, xD
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member

Tak tak
    Za rundę dostałem 2450, zrobiłem 300 cc za dzienne, więc lacznie 2750, dostałem 1000, a jest tak za każdym razem

Tak jak kolega napisał i co z tego że każdemu dodali ileś tam CC , jak nie ma gdzie to wydać bo sklep wyczyścili , a poza tym w teatrach wojny nagrody się dublują , jak widać już nad niczym nie panują
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    69Trojak napisał użytkownik: »
    Tak tak

Tak jak kolega napisał i co z tego że każdemu dodali ileś tam CC , jak nie ma gdzie to wydać bo sklep wyczyścili , a poza tym w teatrach wojny nagrody się dublują , jak widać już nad niczym nie panują

Które nagrody się dublują?
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Tak tak

Pomyliłem sorki , nie w teatrach wojny tylko w rozdziale 2 Uderzenie Pioruna , najpierw zdobywamy bluzę , następnie spodnie , a na samym końcu kompletny zestaw , więc ja się pytam po co ta bluza i spodnie ( Strój Hazardzisty i Arystokraty ) może ktoś powie że dołożą hełm który nota bene jest pierwszy na wyposażeniu
  • OFFik
    OFFik napisał użytkownik: »
    Tak tak

Pomyliłem sorki , nie w teatrach wojny tylko w rozdziale 2 Uderzenie Pioruna , najpierw zdobywamy bluzę , następnie spodnie , a na samym końcu kompletny zestaw , więc ja się pytam po co ta bluza i spodnie ( Strój Hazardzisty i Arystokraty ) może ktoś powie że dołożą hełm który nota bene jest pierwszy na wyposażeniu

Najpierw zdobywasz podstawową wersję w tych 4 różnych kolorach. Później masz wersję niepospolitą czyli kilka kamuflaży do wyboru. Głupio trochę, ale niby według twórców taka wartość zestawu jest większa to i odblokowanie jego wymagać powinno więcej punktów.
  • SkyZeWonsem
    1314 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,327 Member
    edytowano 27 styczeń
    JPD Najpierw płacz, że nie dają a teraz po co to jak nie ma co z tym robić. Może większe cycki do kupienia byście chcieli ?
  • OFFik
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    JPD Najpierw płacz, że nie dają a teraz po co to jak nie ma co z tym robić. Może większe cycki do kupienia byście chcieli ?

Dlaczego mielibyśmy nie krytykować wycofania ze sklepu części skinów a dopiero potem oddania nam zaległych coinsów? Coś się tam komuś popieprzyło z kolejnością i należy zwrócić na to uwagę. Poza tym już od dawna była mowa, że w końcu pojawią się jakieś większe opcje personalizacji czołgów np. i co? Nadal nic. Weź skończ tak najeżdzać na ludzi.
  • xF_JanKiller
    Nie ma kasy jest towar
    Jest kasa nie ma towaru

Będzie aktualizacja to może się coś pojawi ciekawego :) lepiej mieć więcej w skarpecie i poczekać, niż nie mieć i się oblizywac :)
  • Wojtasinho27
    ^^ tak, mikrotransakcje się ponawią 😂😂

...odechciało mi się grać w te grę, nie czuje weny aby robić kolejne teatry wojny a chciałbym odblokować nową broń. Jak któryś kolega gdzieś napisał, gram w Ring of Elysium teraz i czerpie z tego więcej frajdy mimo iż byłem przeciwnikiem BattleRoyale.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!