Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

12346

Komentarz

• OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    Jeszcze wczoraj miałem gdzieś 19k coinsów. Po poście Korsterius wbiłem i... prawie 149k :O Szkoda, że niektórych skórek dla żołnierzy już i tak nie dorwę bo zniknęły ze sklepu.
  • integro06
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Chyba naprawili, jeszcze wczoraj miałem około 19k cc, dziś prawie 100k cc.
    fbb36f489678f073med.jpg
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Również potwierdzam - mam 62k - miałem niecałe 2k :hushed:
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Potwierdzam info, miałem 47 tys mam 180 tys
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Na FB ludzie się chwalą ze dostają (nie wszyscy) zaległe monety lub jednorazową rekompensatę :) Sprawdzę czy coś dostałem gdy wrócę do domu.
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Potwierdzam info, miałem 47 tys mam 180 tys
    Przebijam ... 70k - 200k B)

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano styczeń 2019
    Nie jestem botem :) gram 2 godzinki w dni nieparzyste xD hahahahaha
    I dodało mi 133 tys, tobie 130 xD
    No i wydawalem na dyrdymalki xD
    Dobrze ze oddali, zobaczymy co będzie dalej
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Dodało mi jakieś 50-60 tysięcy bo mam niewiele ponad 100 a wiem ze miałem ze 40 tysięcy lub niewiele ponad :) Dobre i to.
  • LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Sprawdziłem mam 170 010 CC. Pytanie po co mi to? W sklepie taka sama bieda, jak w całej grze. Jak wprowadzą mikrotransakcje i rozszerza ofertę sklepu, to już nikt nie będzie w to grał. Janusze biznesu!
  • Sou1__0062
    31 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    Zenada przy 240h gry dostalem tylko 30k coinow chyba ich ☹☹☹☹...
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    Naprawili, przynajmniej u mnie... 149k od wczoraj.
  • xF_JanKiller
    Tak tak
    Według moich obliczeń, dalej jest problem
    Nie tak jak było wcześniej
    Ale ilość cc na koniec rundy po wyjściu i sprawdzeniu nie zgadza się
    Za rundę dostałem 2450, zrobiłem 300 cc za dzienne, więc lacznie 2750, dostałem 1000, a jest tak za każdym razem
    Dobrze ze leci, a z drugiej strony mam 182 tys i nie wiem co z tym robić
    No wydałem 20 tys na skórkę do ju bo latam nim najczęściej, a dalej?, xD
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member

Tak tak
    Za rundę dostałem 2450, zrobiłem 300 cc za dzienne, więc lacznie 2750, dostałem 1000, a jest tak za każdym razem

Tak jak kolega napisał i co z tego że każdemu dodali ileś tam CC , jak nie ma gdzie to wydać bo sklep wyczyścili , a poza tym w teatrach wojny nagrody się dublują , jak widać już nad niczym nie panują
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    69Trojak napisał użytkownik: »
    Tak tak

Tak jak kolega napisał i co z tego że każdemu dodali ileś tam CC , jak nie ma gdzie to wydać bo sklep wyczyścili , a poza tym w teatrach wojny nagrody się dublują , jak widać już nad niczym nie panują

Które nagrody się dublują?
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Tak tak

Pomyliłem sorki , nie w teatrach wojny tylko w rozdziale 2 Uderzenie Pioruna , najpierw zdobywamy bluzę , następnie spodnie , a na samym końcu kompletny zestaw , więc ja się pytam po co ta bluza i spodnie ( Strój Hazardzisty i Arystokraty ) może ktoś powie że dołożą hełm który nota bene jest pierwszy na wyposażeniu
  • OFFik
    OFFik napisał użytkownik: »
    Tak tak

Pomyliłem sorki , nie w teatrach wojny tylko w rozdziale 2 Uderzenie Pioruna , najpierw zdobywamy bluzę , następnie spodnie , a na samym końcu kompletny zestaw , więc ja się pytam po co ta bluza i spodnie ( Strój Hazardzisty i Arystokraty ) może ktoś powie że dołożą hełm który nota bene jest pierwszy na wyposażeniu

Najpierw zdobywasz podstawową wersję w tych 4 różnych kolorach. Później masz wersję niepospolitą czyli kilka kamuflaży do wyboru. Głupio trochę, ale niby według twórców taka wartość zestawu jest większa to i odblokowanie jego wymagać powinno więcej punktów.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano styczeń 2019
    JPD Najpierw płacz, że nie dają a teraz po co to jak nie ma co z tym robić. Może większe cycki do kupienia byście chcieli ?
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • OFFik
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    JPD Najpierw płacz, że nie dają a teraz po co to jak nie ma co z tym robić. Może większe cycki do kupienia byście chcieli ?

Dlaczego mielibyśmy nie krytykować wycofania ze sklepu części skinów a dopiero potem oddania nam zaległych coinsów? Coś się tam komuś popieprzyło z kolejnością i należy zwrócić na to uwagę. Poza tym już od dawna była mowa, że w końcu pojawią się jakieś większe opcje personalizacji czołgów np. i co? Nadal nic. Weź skończ tak najeżdzać na ludzi.
  • xF_JanKiller
    Nie ma kasy jest towar
    Jest kasa nie ma towaru

Będzie aktualizacja to może się coś pojawi ciekawego :) lepiej mieć więcej w skarpecie i poczekać, niż nie mieć i się oblizywac :)
  • Wojtasinho27
    ^^ tak, mikrotransakcje się ponawią 😂😂

...odechciało mi się grać w te grę, nie czuje weny aby robić kolejne teatry wojny a chciałbym odblokować nową broń. Jak któryś kolega gdzieś napisał, gram w Ring of Elysium teraz i czerpie z tego więcej frajdy mimo iż byłem przeciwnikiem BattleRoyale.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.