Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

123457»

Komentarz

• OFFik
    195 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Po dzisiejszym graniu dostać miałem niby 3000 cc. Dostałem 1000 cc :D Brawo DICE. Ciekawe czy w takim razie te "rekompensaty" są dobrze naliczone.
  • Wojtasinho27
    139 postsPosty: 142Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    CC nada, nie nalicza :) Wczoraj grałem, wydałem z 1000-1500 na jakieś usprawnienia a po kilku rundach łącznie powinienem otrzymać minimum 4000 CC....jednak mój stan konta się nie zwiększył 😂😂
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mówiłem że dalej nie nalicza tak jak powinno :)
    Z drugiej strony nie ma na co wydać
    To jak za PRL kasa jest, towaru brak
    Wcześniej był brak kasy i towar xD
  • SkayIet
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja od 2 tygodni normalnie dostaje CC mimo ze mam juz 50 poziom nwm co wy macie za problemy.
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkayIet napisał użytkownik: »
    Ja od 2 tygodni normalnie dostaje CC mimo ze mam juz 50 poziom nwm co wy macie za problemy.

kolego masz 50 lvl, 3 posty nabite i masz magiczną wersję bfv gdzie dostajesz tyle ile widzisz na ekranie końcowym? a wiesz że jak wbijesz 50 lvl to jesteś ProGamerem-zgłoś się do DICE bo oni teraz nagrody rozdają -jakieś myszki,kubki czy coś.każdego tygodnia jest co innego.
  • OFFik
    195 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mi tam za co-opa dalej nie nalicza prawidłowo. Jakbym niektórych misji nie zaliczył pomimo tego, że w menu wyboru pokazuje je jako zaliczone na danym poziomie.
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi w ogóle przestało naliczać po ostatniej aktualizacji.
  • Your3vilTwin
    1452 postsPosty: 1,484Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mi też się zatrzymało na 95 tysiącach jakiś czas temu...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!