BF1 nieśmiertelniki

Ex_Machine_Ural
4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Gdzie to mogę dokładnie zmienić? Nie mam już pomysłu gdzie to mogę znaleźć.

Komentarz

• Rydzu2015
    679 postsPosty: 709Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano grudzień 2018
    Cześć @Ex_Machine_Ural
    Z poziomu gry
    Menu\Żołnierz\Nieśmiertelniki znajdują się na samym dole,zdjęcie dla wizualizacji (nie moje): poniżej baretek i kodeksów musisz przesunąć kursorem,na konsolach prawym analogiem
    tq9a3lr8njse.jpg
    Z komputera
    Logujesz się https://www.battlefield.com/pl-pl/companion/career przechodzisz do Battlefield 1
    ai39j09a0rzk.png
    Następnie masz dwa miejsca w które możesz kliknąć i wybrać nieśmiertelniki
    nn79nd6umxw3.png
    Przez aplikację na telefonie robisz podobnie jak w companion na komputerze,odpalasz aplikację\kariera\Battlefield 1 i tam możesz kliknąć w nieśmiertelnik który jest pod rangą żołnierza lub w kółko które pokazuje ilość odblokowanych nieśmiertelników
  • Ex_Machine_Ural
    Dziękuję :)
  • Ex_Machine_Ural
    A gdy wyekwipuję nieśmiertelnik, a ktoś mnie zabije z broni białej, to go stracę?
  • Rydzu2015
    679 postsPosty: 709Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Nie i tak samo jak Ty kogoś zabijesz np.nożem to nie zabierzesz mu nieśmiertelnika.Jedynie w nieśmiertelnikach po najechaniu na jakiś zabrany będziesz miał ilość ich zabranych wrogiemu żołnierzowi
  • Ex_Machine_Ural
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Nie i tak samo jak Ty kogoś zabijesz np.nożem to nie zabierzesz mu nieśmiertelnika.Jedynie w nieśmiertelnikach po najechaniu na jakiś zabrany będziesz miał ilość ich zabranych wrogiemu żołnierzowi

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie wszystkiego. :)

Temat można zamknąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!