Freeze na koncu meczu

Time_of_speeed
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
edytowano grudzień 2018
Tak jak w temacie. Na końcu gierki przy zliczaniu punktów doświadczenia jest freeze gry nawet na 30s a czasami muszę zrobić restart kompa. Miał ktoś taki problem?

I5 8400
Gtx 1060 6gb
8gb ram

Komentarz

• DEiscovery
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 11 Member
    U mnie w 60% przypadku to samo, uzbrój sie w cierpliwosc, zawsze wraca do gry..
  • Ginterospl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Mi po paru sekundowym freezie zamyka grę i wywala do pulpitu
  • Ginterospl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Masakra... Do dej pory było ok a teraz to nawet bluescren mi wywala po paru minutach gry
  • Time_of_speeed
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano 19 luty
    Pomógł mi reinstall gry. Wcześniej gierkę miałem zainstalowaną na dużo słabszych podzespołach i zmieniając kompa usunąłem tylko plik z ustawieniami żeby bf dostosował sobie ustawienia pod podzespoły.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!