Poruszanie się po mapie, a klasa

Krzysiekn83
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam.
BF1 to pierwszy fps w jaki gram na konsoli i krótko mówiąc jest mała masakra.

Obecnie gram szturmowcem chcę wbić 10 poziom i o ile na mapach w Alpach idzie mi stosunkowo dobrze, to na mapach pustynnych czy blizkrig snajperzy nie dają mi żyć.

Jak Wy poruszacie się na otwartych mapach szturmowcem?
Siedzie na jednym punkcie, czy mimo wszystko biegacie od punktu do punktu z ryzykiem, że ktoś Was sciagnie z daleka?

Ogolnie macie jakieś uniwersalne porady jak poruszać się na mapach, aby minimalizować zagrożenie?
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Podstawa poznać mapę i gdzie zazwyczaj można spotkać snajperów. Oczywiście nie wszyscy snajperzy wybierają "dogodne" miejscówki. Na blitzkrig w ciemno spotkasz ich na balkonie w pałacu :) Druga sprawa - nie biegaj środkiem tylko poruszaj się od osłony do osłony. Siedzenie na jednym punkcie to zły pomysł w CQ. Flagi same się nie przejmą. Jak nie dajesz rady szturmowcem na danej mapie to zmień klasę.
  • Krzysiekn83
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Dzięki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!