Granaty cienkie jak sik pająka PS4

Vegeto777777
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam
Odtworzyłem tą dyskusje ponieważ jak dla mnie nie wiem jak dla Was, granaty są słabsze w porównaniu do B1 tzn: grając dziś strzeliłem gościowi granatnikiem prosto pod nogi i zabrało mu tylko 86Hp co to jest do jasnej ciasnej tak samo granaty nie dość że wybuchają bo dłuższej chwili to jeszcze zabiera wrogom tylko 70-90 hp ok zależy gdzie dany granat poleci ale nie sądzicie ze sa trochę w B5 za słabe ?

Komentarz

• Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Tym się różni V od 1, pod nogi to można strzelać obitemu przeciwnikowi tutaj musisz trafić we wroga aby go zabić na strzała.Rzucałeś kiedyś prawdziwym granatem?Rzucałem wielokrotnie i gdyby wybuchał od razu po odbezpieczeniu to raczej nie miałbym przyjemności tutaj pisać.To jest już zupełnie inna gra i mechanika więc się do tego przyzwyczaj
  • LukaszX1992
    138 postsPosty: 138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Większość zmian wprowadzanych jest pod wpływem płaczu nieogarniętych graczy i taki mamy tego efekt.
    Więcej graczy zabiłem bronią wręcz niż granatami...
    DICE chce zrobić grę dla wszystkich, ale to się niestety nie uda.
  • Rieper1985_PL
    15 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Lepiej rzucac zapalajacy wtedy masz pewnosc ze nikt go nie odrzuci a przy tym podraznisz mu jajca ogniem :) PIAT jest lepszy od granatow, w koncu to mozdziez wiec z daleka sie fajnie ubija wrogow taki SUPRISE z powietrza :)
  • Consqript
    6 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 11 luty
    Dokladnie.
    Granatnik ubije wroga jedynie gdy on bezposrednio przyjmie go na klate.

Ja granatnika/granatow uzywam do dobijania wrogow ktorzy po przyjeciu dwóch pestek na klate chowaja sie za jakąś osłoną
  • Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Eee tam, granaty mają tą swoją magię. Co prawda od momentu rzutu do momentu wybuchu zdążysz przejąć flagę na punkcie, ale to właśnie dlatego powinniśmy podejść do kwestii granatów bardziej jako do broni taktycznej, jako półśrodek a nie środek do zabijania wrogów. Ja osobiście granatów odłamkowych już nie używam ponieważ jakbym chciał grać w gry taktyczne to bym sobie kupił jakąś grę figurkową, ale np. uwielbiam jak uda się zestrzelić granat przeciwnika tuż po rzucie i tym samym go zabić. :)
    Zauważyłem też ciekawą zależność od tego kto rzuca taki granat, bo np. jeżeli ja to robię to przeciwnikowi zabiera np. jakieś 50-60 pkt życia. Jeżeli z kolei przeciwnik rzuci we mnie granatem a ja nie ucieknę 20 metrów to siła rażenia jest w stanie zrobić to za mnie.
    Dlatego właśnie tak to powinno wyglądać, granaty ręczne według mnie są po to, żeby wymusić na przygwożdżonym wrogu, żeby się ruszył z miejsca. W każdym innym wypadku polecam granaty nasadkowe lub PIAT.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!