Co mogę zrobić by zniknęły black screeny...

poscio1
1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Czy macie jakiś sposób na to aby ładowały się mapki lub dni za każdym razem mam black screena i nie mogę nic zrobić :/...

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

• poscio1
    1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Okej dzięki, człowiek kupuje prezent dla dla młodszego brata i nawet sobie chłopak nie pogra...
  • pabblopl
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No lipa u mnie też to się zdarza wczytuje grę i raptem czarny ekran, co dziwne prawdopodobnie znalazłem zależność że te czarne ekrany są przy wersji cyfrowej.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @KOXsu
    Pomożesz chłopakom?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• GM4L_Katol
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Taki problem ma dużo osób, nie jesteśmy sami niestety.
  • desmo_750
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    mam wersję cyfrowa i też mam black screen-y , może kolejna aktualizacja to rozwiąże :)
  • Piiiiiiiiiiit3k
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam pudełkową wersję. black screeny się zdarzają. Można spróbować się pochylić i rzucić granat pod nogi, odrodzenie przerywa klątwę.
    Mam też częste zawiechy od czasu aktualizacji 29012019
  • Consqript
    6 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi oprocz black screeny zdarzaja sie rowniez freezy gry, cos jakby procesor nie domagał, albo zawoesza mi sie konsola czasami.
    ps4 pro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!