BF4DB nie chce mieć nic wspólnego z PUNKBUSTER, teraz czas żeby EA zareagowało podobnie?

«1
IlI_shadow_lII
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano 9 styczeń
Witam, zeszłoroczna seria niewyjaśnionych banów zaczyna zbliżać się małymi krokami do pomyślnego finału.
BF4DB zawiesza importowanie banów wystawionych przez punkbuster i umożliwia graczom, którzy takie otrzymali odwołanie się od decyzji. Czas żeby EA we współpracy z Punkbuster zrobiło to samo.

Zwrócić wystarczy uwagę na formę traktowania graczy przez obie firmy:
BF4DB utrzyma bana jeżeli znajdzie dowody, że ktoś oszukiwał
PUNKBUSER - utrzyma bana jeżeli gracz nie udowodni że jest niewinny

https://bf4db.com/forum/thread/punkbuster-bans-permanently-suspended-2777

EA prosimy o interwencję, w zeszłym roku gracze dostali przez was zlekceważeni, może pora w nowym roku się poprawić?
Post edited by IlI_shadow_lII on

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 2 styczeń
    @IlI_shadow_lII
    w linku wkradła ci się zbędna "1" na końcu.

Poprawny link
    We have received conclusive evidence that proves Punkbuster is issuing erroneous violations on innocent players who just want to play the game. As an anti-cheat community, we have lost complete confidence in the company that was hired and paid to keep cheaters out of our game. BF4DB no longer believes Punkbuster has the players’ best interest at heart.

As of today, our staff has been instructed to no longer issue ANY bans based solely on Punkbuster violations, regardless of violation code. While they are still logged, primary evidence must be present in order for a ban to be issued. The violation can only be used as supporting evidence.

@EA_Kuba @EA_Odix @EA_Ataashi @EA_Eric @EA_Bogdan i inni z przedrostkiem EA w nicku.
    #RaportYeti
    Prosimy i konkretną informację, czy EA zamierza w jakikolwiek sposób odnieść się do sprawy i pomóc uczciwym graczom w odzyskaniu dostępu do kont?
    Poza tym gracze, którzy jeszcze nie otrzymali bana a boją się (ze względu na falę niesłusznych banów) uruchomić grę na swoich kontach w które zainwestowali po kilka tysięcy godzin też są zainteresowani taką informacją.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• II_Raphaeluss_II
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Cieszy mnie to. Tak jak nie rozumiałem jak takie rzeczy mogą się zdarzać to 1 stycznia 2019 przytrafiło się to mnie, po 2200h godzinach bf4 z niewyjaśnionych przyczyn dostałem bana PB. #81664
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @EA_Kuba
    Ja nie wiem jak wy tutaj chłopaki (i nie chłopaki) chcecie mieć tutaj jakikolwiek szacunek...

eSYOeDB.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• osakai_PL_
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Mam ten sam problem. Nigdy nie oszukiwałem i nie cierpię takich. Dla czitersów powinny być specjalne miejsca do tego. Ogólnie jestem bardzo uczulony na takich cwaniaków, że niestety zacząłem przeklinać:) co się na serwerach niby chronionych dzieje ostatnio. Chciałbym móc powiedzieć, że EB traktuje ludzi poważnie ale po tym co ludzie piszą na różnych czatach oraz moich osobistych doświadczeniach nie mogę na razie powiedzieć o tej firmie nic dobrego. Szkoda że EA jeszcze nie zadziałało mocno w tej sprawie. Powierzyli innej firmie cześć odpowiedzialności za prawidłowe działanie rozgrywek. Ale chyba coś jednak nie działa właściwie skoro bany dostają uczciwi gracze. Oczywiście mogę pisać tylko za siebie ale po tym co mnie spotkało nie trudno mi uwierzyć, że inni maja ten sam problem. PunkBuster to program, który bardzo dokładnie bada i zbiera informację o tym co robi dany gracz i trochę trudno mi uwierzyć, że nie mogą odpowiadać rzeczowo na pytania w tej materii tylko zbywają standardowym mailem. No nic cała nadzieja w EA. Szkoda, że w przeglądarce nie można zaznaczyć BF4DB zamiast PunkBustera. Moim skromnym zdaniem Firma tworząca gry powinna mieć nad tym pełna kontrolę no chyba że to co się dzieje jest celowe. Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy..
  • ProNAstO
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    @IlI_shadow_lII
    w linku wkradła ci się zbędna "1" na końcu.

Poprawny link
    We have received conclusive evidence that proves Punkbuster is issuing erroneous violations on innocent players who just want to play the game. As an anti-cheat community, we have lost complete confidence in the company that was hired and paid to keep cheaters out of our game. BF4DB no longer believes Punkbuster has the players’ best interest at heart.

As of today, our staff has been instructed to no longer issue ANY bans based solely on Punkbuster violations, regardless of violation code. While they are still logged, primary evidence must be present in order for a ban to be issued. The violation can only be used as supporting evidence.

@EA_Kuba @EA_Odix @EA_Ataashi @EA_Eric @EA_Bogdan i inni z przedrostkiem EA w nicku.
    #RaportYeti
    Prosimy i konkretną informację, czy EA zamierza w jakikolwiek sposób odnieść się do sprawy i pomóc uczciwym graczom w odzyskaniu dostępu do kont?
    Poza tym gracze, którzy jeszcze nie otrzymali bana a boją się (ze względu na falę niesłusznych banów) uruchomić grę na swoich kontach w które zainwestowali po kilka tysięcy godzin też są zainteresowani taką informacją.

Panowie z @EA przed nickiem , nie widzicie że uczciwi gracze potrzebują waszej pomocy , zainteresowania tą sprawą ? Dlaczego ciągle nas olewacie odnosząc się do regulaminów ?
  • Your3vilTwin
    @EA_Kuba
    Coraz więcej niewygodnych pytań...

• ProNAstO
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @EA_Kuba
    Coraz więcej niewygodnych pytań...

Najwygodniej odnieść się do regulaminów i pozamykać wszystkie tematy związane z niesłusznymi banami lub milczeć .
    Pamiętam jeszcze stare forum i traktowanie go przez moderatorów jak własne podwórko - niewygodne tematy do kosza , ban dla gracza za nieprzestrzeganie regulaminu , etc

Ale teraz naprawdę uczciwi gracze potrzebują pomocy ze strony ludzi którzy mogliby zainterweniować w tej sprawie, zwłaszcza że forum nie tylko Polskie aż huczy od tematów niesłusznych banów .

Dzisiaj dzwoniłem do supportu - jak zwykle sprawa olana - nic nie mogą zrobić .

Porażka
  • ProNAstO
    Przed chwilą dostałem wiadomość od BF4DB .
    Innej niż tą którą dostałem się nie spodziewałem ale,
    NIE WIDZĄ PODSTAW I ŻADNEGO UZASADNIENIA DO WYSTAWIENIA BANA .
    BAN ZDJĘTY .
    Czekamy na w dalszym ciągu na reakcję ze strony EA .
  • Your3vilTwin
    edytowano 8 styczeń
    Honorowe zwycięstwo. Bo bany na PB nadal wiszą i pograć nie możesz... Btw ciekawa sytuacja, gdy zewnętrznej instytucji zależy na społeczności BF zdecydowanie bardziej niż EA...

• ProNAstO
    Honorowe zwycięstwo. Bo bany na PB nadal wiszą i pograć nie możesz... Btw ciekawa sytuacja, gdy zewnętrznej instytucji zależy na społeczności BF zdecydowanie bardziej niż EA...

Niestety lubię tą grę i kupiłem kolejną , ale statystyki które miałem na swoim pierwotnym koncie poszły w niepamięć , mam nadzieje że pójdą po rozum do głowy i załatwią tą sprawę (karygodną z reszta na skalę światową )
    Serwer Burdel stoi do tej pory .... hmm ile to już miesięcy minęło od premiery BF3.
    Kasa co miesiąc idzie , człowiek poświęca czas , pieniądze aby utrzymać społeczność, a na koniec dostaje kopa za nic .
  • Your3vilTwin
    Kupiłeś kolejną kopię powiadasz? To zobacz jak EA traktuje tych którzy chcą zgodnie z polityką EA chcą zwrócić tę grę...

• II_Raphaeluss_II
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Witam, sprawa z EB idzie jak krew z nosa... dostałem tylko jedną odpowiedz by wkleić im zawartość pbcl.log i znów 3 dni ciszy.
    Co zrobić gdy na PBbans pokazuje mi że nie mam globalnego bana: The entered GUID is not globally banned by Even Balance.
    Ale za każdym razem przy logowaniu dostaje info o banie PB na 2 minuty za (GAMEHACK) #81664 mimo tego że nie mam, ani nie miałem żadnego oprogramowania tego typu?
  • ProNAstO
    Widzę że nikt z [email protected] przed nickiem nie ma zamiaru się wypowiedzieć w tym temacie .
    Szkoda ze mają nas gdzieś, chyba głęboko w d....
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 10 styczeń
    Ja trzymam za was kciuki. Życzył bym sobie by inni gracze, którzy nie dostali bana ruszyli dupska i też cisnęli na tyle ile mogą. Wystarczy chociaż wyrazić swoją dezaprobatę w tym wątku. Dodatkowo zadam tu pytanie. Gdzie są ci "sławni jołtuberzy", którzy tak płakali nad TTK w BFV a tematu niesłusznych banów nawet nie zasygnalizowali ? Pokażcie, że macie jaja i zróbcie coś pożytecznego. Jeżeli wśród forumowiczów są jacyś subskrybenci naszych jołtuberów niech ich cisną by zrobili o tym odcinek. Niech sprawa wyjdzie dalej.

ps. Osobiście jak dostałem bana zwróciłem się do naszych sław by zrobili ogólny filmik dotyczący problemu z niesłusznymi banami. Zero odzewu. Tylko Mester odpisał (to ten niezależny) tu cyt. za bardzo nie ogarnia tematu FF.
    Taaaaaaaaa. Bo coś tu trzeba ogarniać.

Jednak w ilości siła i można ich razem cisnąć.

Edit.
    Jest jakaś możliwość dodania wpisu (nie komentarza) na YouTube. Chcę dać wpis u Mestre w Społeczność ale tam tylko komentarze. No chyba, że na FB. nie chce mi się tego ponownie zakładać. Miałem jednorazowy wybryk gdy musiałem dyskutować z ĘĄ.
  • Your3vilTwin
    edytowano 10 styczeń
    @SkyZeWonsem
    Nie ma najmniejszego problemu. Mogę mu przekazać co zechcesz.

LOL
    Zoba co się porobiło na na anwsers HQ
    https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-PunkBuster-global-ban-problem-wielu-graczy/td-p/6683742

Temat zamknięty. No kto by się spodziewał...
    Post edited by Your3vilTwin on

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niech zrobi coś faktycznie do społeczności jeden z drugim a nie tylko biadolą.
  • Your3vilTwin
    A to spoko już ogarniam. Ale myślałem, że coś konkretnego.

• SkyZeWonsem
    Dzięki.
  • Your3vilTwin
    edytowano 17 styczeń
    @SkyZeWonsem
    Prossszzzz

Jak widać po komentarzach pod filmem jest spory. I jak widać problem dotyczy BF3/4/i MoH:W.

@EA_Kuba
    No to jako przedstawiciel naszego kochanego korpo wytłumacz nam jak to jest. W 2014 EA miało możliwość badania fali nieuzasadnionych banów a teraz nagle ogarnęła je tak wielka niemoc. Cóż takiego się przez te 5 lat zmieniło?
    Może też w temacie wypowie się @EA_Odix który tak ochoczo zamyka tematy na Anwsers HQ i na tym forum zostawiając społeczność praktycznie bez żadnego wsparcia.
    Zachęcam też do wzięcia w dyskusji @EA_Coral który w ostatnim czasie znajdował czas na odpowiedź we wszystkich tematach, tylko nie tych dotyczących banów na AHQ.
    Post edited by Your3vilTwin on

• SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 17 styczeń
    @SkyZeWonsem
    Prossszzzz

Jak widać po komentarzach pod filmem jest spory. I jak widać problem dotyczy BF3/4/i MoH:W.

@EA_Kuba
    No to jako przedstawiciel naszego kochanego korpo wytłumacz nam jak to jest. W 2014 EA miało możliwość badania fali nieuzasadnionych banów a teraz nagle ogarnęła je tak wielka niemoc. Cóż takiego się przez te 5 lat zmieniło?
    Może też w temacie wypowie się @EA_Odix który tak ochoczo zamyka tematy na Anwsers HQ i na tym forum zostawiając społeczność praktycznie bez żadnego wsparcia.
    Zachęcam też do wzięcia w dyskusji @EA_Coral który w ostatnim czasie znajdował czas na odpowiedź we wszystkich tematach, tylko nie tych dotyczących banów na AHQ.

Twin @EA_Coral to tak BTW kobieta, nie mężczyzna 🤣

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!