BF4DB nie chce mieć nic wspólnego z PUNKBUSTER, teraz czas żeby EA zareagowało podobnie?

2»

Komentarz

• Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

https://pl.wiktionary.org/wiki/coral
    Nie rodzaj męski powiadasz? Spoko...

Nie moja wina, że kobieta podpisuje się rzeczownikiem rodzaju męskiego. Ale na przyszłość oczywiście zwrócę uwagę. Jeżeli Pani @EA_Coral poczuła się urażona to szczerze przepraszam.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 17 styczeń
    Dzięki Your.
    Ten wątek to nasza porażka. Porażka tzw. społeczności BF-a. Potrafią płakać nad obecnym TTK i innymi pierdołami typu gdzie są moje "koinsy" a na poważne sprawy mają wywalone. Oczywiście jak banik poszedł by na 5-kę to był by lament i zgrzytanie zębami.

Fajnie, że Mestre zrobił ten film. Oby coś się ruszyło. Przypominam EA, że BF4 nadal jest dostępny w Origin. Można go kupi czyli nadal powinno być pełne wsparcie.
    Przechwytywanie.jpg
    Z premium wychodzi drożej niż BF V.
  • ProNAstO
    14 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Parę dni poleciało , a w temacie nie wypowiedziała się żadna osoba z EA przed nickiem .
    Czyżby jakiś zakaz wypowiadania się w tym temacie dostali wszyscy z EA ?
    Wątek nie zamknięty , pewnie żeby społeczności nie drażnić , a spisek między EA a EB przeciwko swojej społeczności trwa dalej !
    Dowody na to że EA mogła by coś zrobić w tej sprawie są , szkoda tylko że ze strony EA nie ma dobrej woli i ma nas wszystkich głęboko w d....
  • ProNAstO
    14 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Notabene w EB nic się nie zmieniło kopiuj/wklej zero dowodów tylko ich nie omylne oprogramowanie PORAŻKA

The supplied GUID has been associated with hacking or interfering with the normal operation of our PunkBuster software and has therefore been compromised resulting in a global ban from PunkBuster enabled game servers. We have no way of knowing who was actually playing with this GUID at the time the violation was triggered. We also have no way to know if the violation was triggered on your specific computer. Our system does not collect personal information and furthermore we have no way to attach a cheat/hack violation to a specific person. This ban will not be lifted as then the person who did trigger the violation would again be able to join PunkBuster Servers using this GUID.

To be clear: we are not saying that you cheated as we have no way to know who triggered the violation. If it is certain that no one playing on your computer ever had a cheat/hack violation triggered by PunkBuster, then your GUID (cdkey and/or game account password) has been stolen by or leaked to someone who has used it on a different computer to trigger the violation. We do not have the means to help you find out who is responsible for compromising your GUID.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przynajmniej mamy jasność, że nie można na nich liczyć...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ProNAstO
    Dziś kolejna akcja . W roli głównej GGC .
    Piszą mi gracze , którzy grają już długo na serwerze , większość z nich bez żadnych specjalistycznych osiągnięć że właśnie dostali bana .
    sprawdziłem Procona i efekt z dnia dzisiejszego taki : 25 banów w 1 godzinę
    http://pokazywarka.pl/gj7u45/
  • Your3vilTwin
    Dziwne. Na GGC ostatnie bany są z niedzieli...

• ProNAstO
    wiem , widziałem a procon nalicza kolejne , już jest 29
  • Your3vilTwin
    To nie są przypadkiem gracze z dużym przebiegiem w grze?

• ProNAstO
    oczywiście że tak .
  • Your3vilTwin
    Czyli norma...
    2500 godzin w BF4 z k/d 0.9 - global ban...
    80 godzin w BFV z k/d 50 i celnością 80% na MG42 - czysty gracz...
    Brawo EA...

• ProNAstO
    Cała rzeczywistość ... szara i smutna, ale niestety prawdziwa.
  • II_Raphaeluss_II
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    edytowano 30 styczeń
    Czyli teraz GGC dołączyło do PB i razem dla EA banują graczy by zwiększyć sprzedaż BFV ? , ewentualnie kolejnych kopii bf4

czytam tematy na ea answers z różnych krajów.. i w większości podobny problem.. gracze którzy są właśnie starymi wyjadaczami dostają bany bez wyraźnej przyczyny.

Nic nie można zdziałać, EA ma w głębokim poważaniu wszystko, PB odpisuje każdemu te same szablonowe odpowiedzi, o dziwo zawsze ten sam gość (Alex J) jednoosobowa firma?

To my im "jemu" musimy udowadniać że jakiś program wywołał problem.. a oni nic nie mogą sprawdzić.

Post edited by II_Raphaeluss_II on
  • ProNAstO
    Mogą , i dobrze o tym wiedzą . Tylko celowo nic w tej sprawie nikt nie robi bo mają swoja społeczność w du...
  • xWujekx
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Cóż chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć kto dostał niesłusznie bana ze jeśli chcesz udowodnić swoją niewinność zaczynasz się odbijać jak piłeczka od pingponga od paletek między EA-EB-PB.. każdy zrzuca na co kolwiek wine tylko nie na siebie. Po kilku miesiącach ciągłych e-mail telefonów na infolinie itp bez żadnego skutku. Pomyślałem dlaczego tak się stało wszedłem na strony które oferują "nowe hacki właśnie do BF3 i BF4" i co teraz są niewykrywalne jak to możliwe ? hehe
    Gdy wchodzi hacker na serwer jego hack podszywa się pod GUID zupełnie niewinnego gracza jego konto jest kryte a po prostu jakiś tam typek wyłapuje bana.

Potwierdzała by to nawet ta śmieszna wiadomość od EB (nie wiemy kiedy i gdzie dostałeś bana ale na Twoim GUID został rozpoznany niepożądany system. Przepraszamy ale nic nie możemy z tym zrobić.)

I teraz kopiąc bardzo głęboko podobno EB miało włam do systemu i za wszelką cenę chciało i chce to ukryć bo gdyby to wyszło musieli by usuwać wszystkie bany albo "te niby nie słuszne" a nawet i jeśli by posiadali jakiś system który by nagrywał całe zajście i wyszło by że zupełnie jest inny IP i ID czy nawet nick to sprawdzenie pojedynczo kilkanaście tysięcy kont z gry która warta jest 20zł jest nieopłacalne a zajęło by to miesiące. Tak że finalnie gracz i tak ma przechlapane bo nic nie może zrobić xD cóż EA bazuje na tym koniku ludzie do 20roku życia nie pójdą do sądu bo nie mają na to pieniędzy a ludzie +20 nie mają już na to czasu sądzisz się o gre za 20zł... Syf ale jak wiadomo EA nie patrzy na ludzi tylko na $$ a tego nie da im już gra z 2011r. Tyle
  • xczartx71
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Ja takiego bana dostałem w święta.Nawet nie raczą podać czasu i serwera gdzie miało to miejsce .Gostek z evenbalance wykasował moją reklamację ,kiedy napisałem ,że już nigdy więcej nie kupię żadnego tytułu z punkbusterem .
  • harry0ld
    29 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Mnie taki ban trafił się już ponad rok temu, wszystko co napisałeś jest prawdą.
  • EA_Kuba
    159 postsPosty: 244Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    W związku z tym, że dyskusja powoli przeradza się w petycję zamykam ją z racji tego, że jest to niezgodne z regulaminem forum. Dodatkowo fora EA nie są odpowiednim miejscem, by omawiać kwestie prawne - komentarze z tym związane zostały usunięte.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!