Niedostępne dodatki w Premium

unix78
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Cześć,
Jetem nowy :)
Mam BF1 na PC poprzez Origin.
Zakupiłem pakiet Premium i w głównym menu gry w Dodatkach widzę, że pobrano dodatki jakie jak "Nie przejdą", w "W imię Cara" itd... Problem mam taki, że nie mogę grać w te dodatkami. Tzn, na mapie w "Opowieści wojenne" widzę tylko te podstawowe 6 map (tj. "Nawałnica stali", "Wysoko postawieni znajowi" itp.) ale nie widzę nic nowego do wyboru. Jak się dostać do nowych opowieści, które zakupiłem razem z premium?

Komentarz

• EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Hej @unix78,

Przepustka premium, którą kupiłeś rozszerza rozgrywkę wieloosobową, nie tryb dla jednego gracza :).
    Przepustka Premium do Battlefield™ 1 zawiera nowe mapy wieloosobowe, 20 nowych rodzajów broni do odblokowania, 14 wyjątkowych nieśmiertelników i 14 zaawansowanych pakietów bojowych do Battlefield™ 1
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!