Ustawienia graficzne BF3

xJoBoBox
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
edytowano 2 styczeń
Tak jak w temacie gdy jestem w grze (multi / single - bez różnicy) i chcę zmienić ustawienia graficzne gra się zacina, i wyłącza. Win 10, komp gtx1080 zotac amp extreme, i7 6700k 4.6ghz, 2x8gb HYPERX DDR4 Fury Black 2666MHz CL16 ( sterowniki najnowsze). Po 2 dniach szukania po internecie nie mogłem nic znaleźć, może ktoś pomoże. Dodam, że grę ponownie 3 razy instalowałem i za każdym razem ten sam problem. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

EDIT: Nie wiem gdzie to zamieścić odnośnie bf3, gdyby było coś nie tak proszę poinformować dostosuję się.
Post edited by xJoBoBox on

Komentarz

• hahahated
    15 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Spróbuj zmienić ustawienia programem BF3 settings editor. To rozwiązanie pośrednie ale lepsze to niż nic.
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja bym zaczął od opcji "uruchom w trybie zgodności z ..." i popróbował ze starszymi Windowsami. BF3 jest już leciwy i może coś się "gryźć". Przy niektórych starszych grach mi to pomagało. Klikasz PPM na ikonce do BFa, wybierasz zakładkę zgodność i kombinujesz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!