BF5 Rozwój gry

13»

Komentarz

• JanTwardy
    181 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 194 Member
    edytowano 13 luty
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Twardy 100% racji. Zobacz jeszcze jak dają pewne rzeczy. Na określony czas. Szturm ma być ale nie na stałe. Mi to wygląda na testy. Podbój drużynowy też.

Szkoda ,ze EA/Dice nie widzi tego podobnie. Pewnie pamietasz BF 1: Incursions - Mial to byc modul E-Sportowy pod Bfa.
    Gralem w bete, bylo fajne. Mialo byc dodane do 1 i byc integralna czescia kazdego kolejnego BFa. Aktualnie w BF5 nie ma nawet prywatnych serwerow...Spolecznosc, klany w rozsypce, praktycznie nie istnieja.
    Teraz bedzie na stale PVE w BFie to cos zupelnie nowego. Destiny in BF. Napewno bedzie emejzing i epickie...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,603 Member
    Ej no ale robicie się gorsi ode mnie i już zaczynacie przesadzać. Co wam ten co-op przeszkadza? Przecież boty były już w BF1942. Ja tam na przykład się cieszę że będzie. BR też mi w niczym nie przeszkadza choć nie lubię tego gatunku i żaden jeszcze mnie nie był w stanie do siebie przekonać. Nawet APEX który uważam za całkiem udaną i innowacyjną grę.
    Nie problemem jest to co dostajemy tylko w jaki sposób jest to przygotowywane i podawane. Gdyby na start było 10 porządnych map, wszystkie "klasyczne" tryby, pełna kampania i jakiś tryb e-sportowy i prywatne serwery to odbiór gry byłby zdecydowanie inny.
    Mamy połowę lutego a do tej pory nie działają mikropłatności dzięki którym gra miała się rozwijać. To i nie dziwcie się, że rozwój kuleje.
    A no i APEX pokazał wyraźnie, że czasy kiedy grze do wypromowania się była potrzebna kampania marketingowa chyba już przeminęły. Lepiej wydać te dziesiątki milionów dolarów na rozwój gry i wypuszczenie jej w dobrym stanie (technicznym jak i pod względem zawartości) niż na mizernej jakości trailery czy kretyńskie live show z kolesiem który zamiast promować grę (o której w sumie nie ma zielonego pojęcia) i za wszelką cenę próbuje zwrócić uwagę na siebie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    edytowano 13 luty
    Tak mnie zastanawia czy wpływ na całą promocję BFV, jak to zapowiadali, jak to miało wyglądać, te swastyki w grze itd. nie miała historia Szwecji ? Taka dość pokrętna ta historia :/ Sory za taki z czapy wpis. Ale od dawna mnie to dręczy. Ci "dawni Niemcy" tacy źli przecież nie byli ?
  • PsychoPunk77
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 15 Member
    Moim zdaniem historia Szwecji nie miała tu nic do rzeczy. DICE chciało zrobić grę dla wszystkich- dużych i małych, białych i kolorowych, hetero i homo. Co wyszło widzimy sami. Mogę też zapewnić że zwykli Szwedzi mają już wy...ne na Bfa . Jak za czasów trójki DIce to bylo coś o czym mogli by gadać w samych pozytywach tak teraz wola zapomnieć o tym studio. Wolą grać w Csa lub inne gry. Ja myślę że Bfa zabiło brak prywatnych serwerów i brak Premium, które nigdy mi nie przeszkadzało.
  • JanTwardy
    181 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 194 Member
    PsychoPunk77 napisał użytkownik: »
    Moim zdaniem historia Szwecji nie miała tu nic do rzeczy. DICE chciało zrobić grę dla wszystkich- dużych i małych, białych i kolorowych, hetero i homo. Co wyszło widzimy sami. Mogę też zapewnić że zwykli Szwedzi mają już wy...ne na Bfa . Jak za czasów trójki DIce to bylo coś o czym mogli by gadać w samych pozytywach tak teraz wola zapomnieć o tym studio. Wolą grać w Csa lub inne gry. Ja myślę że Bfa zabiło brak prywatnych serwerów i brak Premium, które nigdy mi nie przeszkadzało.

Mysle dokladnie tak samo. Maja gdzies polityke, przekonania czy historie. Licza sie statystyki biznesowe, jaki kierunek, ksztalt produktu przyniesie wiekszy dochody. Wyszla ,ze taka szeroka forma przyniesie wieksze zyski. Ciekawostka, sprawcie sobie kto w USA chodzi glownie do kina. Jest tu wyrazna analogia.

"Ja myślę że Bfa zabiło brak prywatnych serwerów" - Zgadzam sie. Nie wiem czy wiesz ale w jednym z wywiadow stwierdzili ,ze sie im nie oplaca pracowac na wprowadzeniu takiej opcji...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!