[PS4] Pluton Wataha zaprasza samotnych Wilków

Rydzu2015
743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
Wataha w BFV prężnie działa i wciąż się rozwijamy
Masz chęć pograć bez spiny to nasz pluton jest dla Ciebie otwarty
Naszym logo/emblematem jest Wilk ale w chwili obecnej mam ustawiony emblemat "Najlepsza Społeczność Na Świecie" tak aby był widoczny na broniach i pojazdach
Jak tylko będzie możliwość ustawienie własnego emblematu to Wilk powróci
W plutonie mamy jedną zasadę :
Wspólnie grając nie kradniemy sobie dowództwa w drużynie
Jak widzisz że któryś z nas gra to śmiało dołączaj nie wyrzucamy nikogo z drużyny,gdy jest nas więcej niż 4 to daj znać zrobi się nową drużynę i zaprosi na party
gxffb8iwupva.jpg

izxu6f750z0n.jpg

Komentarz

• czarnygryf77
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 2 luty
    (edit) Nie zauważyłem, że ps4. Przepraszam
    Post edited by czarnygryf77 on
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Na XO i PC też jesteśmy chociaż nie tak liczni jak na PS4 :smile:
  • kdvhkm
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cysiu_ chętnie wstąpie w wasze szeregi :)
    ponad 350 godz w BF 4, BF 1 już troche mniej bo jakoś mi nie podeszło, a w V trzaskam jak tylko mam wolną chwilę. Ze wzglęgu na moją pracę jest róznie ale jak tylko mam możliwość i córka mi pozawala to gram. wiek +30, headset - jest. umiejętnosci - snajper na 5, latanie na 4, czołgi na 6 :) moja duma :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!