10 asyst przez dostrzezenie peryskopem

recha1979
7 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Mam problem zaliczylo mi 5 asyst i dalej nic .Dostaje premie za dostrzezenie i zwykla i druzynowa .A zadania nie zalicza .Moze ktos poradzic co zrobic ?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    216 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    1. Zmień serwer 2. zmień tryb 3. zacznij jako snajper 4. zacznij jako inna klasa i w trakcie rozgrywki zmień klasę na snajpera. Innych pomysłów brak.
  • recha1979
    Niestety nic nie pomoglo
  • LM_Wyrzysk
    216 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W Origin/ Bibiloteka kliknij PPM na ikonce z BFV i "Napraw". Jak to nie pomoże, to odpal Origin, wejdz w tryb offline, uruchom grę. Jak już gra się odpali, to spróbuj przejść na tryb online.
  • recha1979
    Niestety nic nie pomaga
  • LM_Wyrzysk
    Włącz/ wyłącz Origin w grze. Spróbuj zrobić na włączonym, potem na wyłączonym. Można tez spróbować włączyć i wyłączyć synchronizację z chmurą. Trochę już wymyślam, ale to ostatnie rzeczy, jakie przychodzą mi do głowy.
  • Ex_Machine_Ural
    8 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie wiem czemu, ale trzymając LPM na przeciwniku podświetla się na czerwono, spróbuj, może to pomoże.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!