Selbstlader 1906

szynus4
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Siemano mam pytanie o broń dla zwiadowcy selbstlader 1906 czemu muszę dwukrotnie typa w czerep trafić żeby był head shot??? może i się mylę ale bronią snajperska powinno raz się trafiać^_^^_^ może ktoś mnie z błędu wyprowadzi? Dzięki po aktualizacji widać że coś się dzieje oby tak dalej:-):-):-)

Komentarz

• Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hej, jak na złość nie mogę znaleźć żadnych statystyk ale bronie powtarzalne u snajpera zadają ok. 55 pkt obrażeń za strzał w klatkę piersiową i około: 80 pkt obrażeń za strzał w głowę. Na chłopski rozum, ta broń byłaby zbyt potężna na krótki i średni dystans gdyby zabijała jednym hitem za strzał w głowę. Ja sam w konfrontacji z postacią, która gra bronią maszynową jestem w stanie oddać dwa celne strzały zanim postać po drugiej stronie zorientuje się, że ktoś do niego strzela.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!