Selbstlader 1906

szynus4
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Siemano mam pytanie o broń dla zwiadowcy selbstlader 1906 czemu muszę dwukrotnie typa w czerep trafić żeby był head shot??? może i się mylę ale bronią snajperska powinno raz się trafiać^_^^_^ może ktoś mnie z błędu wyprowadzi? Dzięki po aktualizacji widać że coś się dzieje oby tak dalej:-):-):-)

Komentarz

• Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Hej, jak na złość nie mogę znaleźć żadnych statystyk ale bronie powtarzalne u snajpera zadają ok. 55 pkt obrażeń za strzał w klatkę piersiową i około: 80 pkt obrażeń za strzał w głowę. Na chłopski rozum, ta broń byłaby zbyt potężna na krótki i średni dystans gdyby zabijała jednym hitem za strzał w głowę. Ja sam w konfrontacji z postacią, która gra bronią maszynową jestem w stanie oddać dwa celne strzały zanim postać po drugiej stronie zorientuje się, że ktoś do niego strzela.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.