Broń stacjonarna

SzpakuLDZ
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Cześć!
Muszę wykonać ostatnie z trzech zadań które brzmi "zbuduj następującą liczbę broni stacjonarnych-3"
Probowalem już wszystkiego i niestety nie bardzo wiem jak to zadanie wykonać. Będę wdzięczny jeżeli ktoś pomoże 🙂

Najlepsze odpowiedzi

• Rydzu2015
    738 postsPosty: 770 Moderator
    Odpowiedź ✓
    Podbój:Roterdam przy punkcie B jak patrzysz na D można zbudować (obok wody).Na punkcie D w pokoju patrząc na B można zbudować.Narvik na punkcie B masz aż dwa obok siebie
    itp.itd :)
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348 Member
    Odpowiedź ✓
    SzpakuLDZ napisał użytkownik: »
    Cześć!
    Muszę wykonać ostatnie z trzech zadań które brzmi "zbuduj następującą liczbę broni stacjonarnych-3"
    Probowalem już wszystkiego i niestety nie bardzo wiem jak to zadanie wykonać. Będę wdzięczny jeżeli ktoś pomoże 🙂

Generalnie chodzi o stacjonarne karabiny maszynowe, te z osłonkami i być może o działka przeciwlotnicze. Jest tego pełno, prawie na każdej fladze, a czasami, jak pisał Rydzu nawet obok nich.

Odpowiedzi

• SzpakuLDZ
    edytowano 20 styczeń
    Każdą klasą mogę budować bronię stacjonarne? Latam po mapach szturmowcem i nie ma tego😂
    Edit. Biegam z młotkiem tak jakbym miał budować zbrojenia etc.
    Post edited by SzpakuLDZ on
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SzpakuLDZ napisał użytkownik: »
    Każdą klasą mogę budować bronię stacjonarne? Latam po mapach szturmowcem i nie ma tego😂
    Edit. Biegam z młotkiem tak jakbym miał budować zbrojenia etc.

Tak, możesz z każdą, ale najszybciej buduje się wsparcie z odpowiednim perkiem. Spustoszenie - są dwa przy środkowym wyjściu s Kościoła - na ulicy, na Arrassie masz na tych flagach na polu - chyba C i D.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bronie to chyba tylko wsparciem? A fortyfikacje i skrzynki każdą klasą?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Tylko wsparcie może budować broń stacjonarną. Reszta tylko umocnienia.
  • SzpakuLDZ
    Zdanie wykonane! Można zamknąć post
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!