Kto dostaje BANY - lawinowo za NIC

NoHackOnlySkill
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
Witam wszystkich.
Podzielę się z wami informacją że teraz nagminnie dają global ban aby kupować nowego battlefield 5.
Dostałem właśnie taki Ban - mój nick to NoHackOnlySkill za nic !!!!!!!!!!!!!!
Czy są inne osoby. Grałem zawsze uczciwie można zobaczyć statystki i czas gry 703 godz. i co z tCego :(
Chamstwo!!!!! Oto co wyświetla.
Próbowałem wiele rzeczy bo myślałem że to wina oprogramowania.
Oto co wyświetla.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'NoHackOnlySkill' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN f19cd83d

Na pewno nie kupię teraz battlefielda 5 na przekór. Szkoda rankingu a o kasie nie wspomnieć.
Skargę też wysłałem bez odzewu

Napiszcie jak u Was.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• II_Raphaeluss_II
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Witam w klubie...

ogólnie nic nie da rady zdziałać... EA ma to w nosie (oficjalnie nie ich wina), PB wszystkim wysyła te same odpowiedzi..

jedyne co możemy zrobić to spamować im twittery i facebooki, answear , fora by wiecej ludzi się dowiedziało
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myślałem, że jak ktoś wyłapuje bana, to ma kasowane staty na Battlelogu i zerową rangę. Twój profil wygląda zupełnie normalnie. Dziwne.
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak się dzieje a raczej działo jak dostawałeś bana od FF albo ktoś to zrobił "ręcznie" w kwaterze głównej EA. PB nie czyścił statystyk tylko blokował dostęp do konta/gier po GUID.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!