Jak dostrzegać lepiej wrogów? WGL ich nie widać

adiss342PL
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam mam problem z bf v na Xbox one S, problem polega na tym gdy zaczynam grać online ciężko dostrzec przeciwników niemal niewidoczni moje pytanie brzmi jak zmienić obraz by przeciwnicy byli bardziej widoczni lub ktoś z kręgu bf wprowadzi jakas aktualizację lub cokolwiek coś z tym zrobią i mogli by wprowadzić znaczenie przeciwników jak w każdej serii Battlefield

Odpowiedzi

• LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Stosowanie tajnych, starożytnych znaków typu . oraz , ułatwia przekazanie myśli/ pytania i uzyskanie odpowiedzi. Stopowania nie ma i nie będzie. Musisz się przyzwyczaić.
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Pro1OOwRyj napisał użytkownik: »
    Stosowanie tajnych, starożytnych znaków typu . oraz , ułatwia przekazanie myśli/ pytania i uzyskanie odpowiedzi. Stopowania nie ma i nie będzie. Musisz się przyzwyczaić.

Przestan, sie ,☹☹☹☹, o , pierdoly,. Zwracasz,uwage,a sam, nie, umiesz, napisac, spotowanie.
    adiss342PL napisał użytkownik: »
    Witam mam problem z bf v na Xbox one S, problem polega na tym gdy zaczynam grać online ciężko dostrzec przeciwników niemal niewidoczni moje pytanie brzmi jak zmienić obraz by przeciwnicy byli bardziej widoczni lub ktoś z kręgu bf wprowadzi jakas aktualizację lub cokolwiek coś z tym zrobią i mogli by wprowadzić znaczenie przeciwników jak w każdej serii Battlefield

Kolego niestety nic nie poradzisz juz i tak poprawili widocznosc wzgledem tego co bylo na becie. Trzeba sie przyzwyczaic do tego co jest niestety grasz w dodatku na konsoli wiec tam nie dosc ze grafa do ☹☹☹☹ to nawet ustawieniami grafiki sie za bardzo nie pobawisz. Na dana chwile niestety nie zapowiada sie zeby byl jakis patch z poprawa widocznosci co mnie tez wkurza bo kolory sie tak zlewaja ze czasami gosc stoi przy scianie a go nie widac :E
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Akurat w przypadku XO można poprawić co nieco,jeżeli masz włączone 4K,hdr i inne cukierki w konsoli to je wyłącz.
  • pawrok1
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Moim zdaniem żeby lepiej widać przeciwników morze zależeć od mapy i ich ubioru ale chyba teraz to zmienili i bez problemu nich dostrzeżesz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!