company coins,battle coins elementy kosmetyczne.

VXBronsonXV
228 postsPosty: 258Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Zastanawia mnie jedna rzecz.Jeśli ma wejść waluta za którą można będzie kupić elementy kosmetyczne a większość skórek i uniformów idzie zdobyć w danej klasie i w teatrach wojny(a już ich jest dosyć do wyboru) To co pozostanie do kupienia?.
Pozostaje jedna opcja.Fryzury
Zauważyliście że przy wyborze wyglądu wszyscy w grze są ogoleni na zero a na obrazkach przy zakupie uniformu każdy facet i kobietka na jakieś włosy?
co wy na to?

Komentarz

• OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 6 luty
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    Zastanawia mnie jedna rzecz.Jeśli ma wejść waluta za którą można będzie kupić elementy kosmetyczne a większość skórek i uniformów idzie zdobyć w danej klasie i w teatrach wojny(a już ich jest dosyć do wyboru) To co pozostanie do kupienia?.
    Pozostaje jedna opcja.Fryzury
    Zauważyliście że przy wyborze wyglądu wszyscy w grze są ogoleni na zero a na obrazkach przy zakupie uniformu każdy facet i kobietka na jakieś włosy?
    co wy na to?

Będzie po prostu więcej skinów dla postaci i pojazdów. Część z nich pojawiła się nawet swego czasu na YT. I co do tych fryzur to jeszcze wcześniej była ta chusta dla Niemców i tam gość miał fryzurę :D
  • OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W sumie co do skinów to od dawna brakuje jakichś dodatków na mundurze. Bo np. u żołnierzy rzeszy słabo wygląda taki pusty mundur, bez żadnego stopnia, emblematu itd. (poza tymi dwoma skinami co mają ich przesyt aż) :D U brytyjskich coś tam chociaż jest przy niektórych skinach.
  • Wojtasinho27
    185 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ktoś z was w ogóle zmienia wygląd postaci? Ja chyba raz zmieniłem i nawet mało kiedy pamietam ze jest taka opcja :) Skrokami na broń tez jakoś sobie głowy nie zawracam, czasem zmienię ale ogólnie dla mnie może ich nie być.
  • LM_Wyrzysk
    319 postsPosty: 320Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    Ktoś z was w ogóle zmienia wygląd postaci? Ja chyba raz zmieniłem i nawet mało kiedy pamietam ze jest taka opcja :) Skrokami na broń tez jakoś sobie głowy nie zawracam, czasem zmienię ale ogólnie dla mnie może ich nie być.

Kiedyś jak pamiętałem, to wybierałem do danego mundury odcień odpowiedni na daną mapę, ale po jakimś czasie zupełnie o tym zapomniałem. Podejrzewam, że gdyby było dostępne wszystko w jednym miejscu, to jakoś bardziej chciałoby się to robić. W RPGach często jest tak, że widzimy postać i z tego poziomu sobie ubiór i ekwipunek zmieniamy.
  • OFFik
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »

Tak, ja mam osobny skin dla każdej klasy po obu stronach :P I z tego co widzę na serwerach większość graczy z tego korzysta.
  • _SamoZuoooo_
    264 postsPosty: 291Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja też zmieniam, niby nic ale …..
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jakoś za 4 dni ma być aktualizacja sklepu... zobaczymy, co tam wrzucą - pewnie znowu jakieś stare szmaty :P poza tym, kiedyś przebąkiwali, że wprowadzą animacje na koniec rundy dla najlepszej drużyny - np. palenie papierosa:

ji8Hlsr.jpg

Ale to wszystko oczywiście SOON :)
  • grzechubieniu77
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ta animacje jak na WW2
  • OFFik
    Może te animacje chcą wprowadzić przez tryb BR. Nie mam w sumie nic przeciwko, ale niech wpierw załatają błędy :D
  • OFFik
    Dalej nie nalicza prawidłowo coinsów :D Za CO-OP miałem dostać z 7 tysi, dało mi 3k ;D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!