Dlaczego mi nie za liczna zadań z teatru wojny?

«13
Scheeroo
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
Mam problem z zadaniami (zabij 15 wrogów z karabinu samopowtarzalnego lub zapije 15 wrogów montowanym KM-em) z teatru wojny
Gdy zabijam z karabinu samopowtarzalnego lub z stacjonarnej broni to nie wyświetla mi sie że kogoś zabiłem ani nie mam od robinę pomarańczowego kółka .Czy to tylko ja mam czy to błąd gry ?

Komentarz

• Alixo
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    edytowano 7 luty
    Mam to samo... raz, ze w zadaniu z karabinem samopowtarzalnym jest ikonka snajpera (a on nie ma karabinów samopowtarzalnych lol) to dwa, jezeli juz wezme szturmowca z samopowtarzalnym i kogos zabije to w ogole nie zalicza zadania.

====EDIT====
    Mam rozwiązanie kolego.
    W polskim tłumaczeniu jest błąd, w teatrach wojny jest napisane "karabinem samopowtarzalnym", mianowicie chodzi tu dokładniej o "Karabin automatyczny" (Model 8 na przykład)
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano 8 luty
    Karabin automatyczny u snajpera jak kolega wspomniał a montowany KM to weź wsparcie i jakiś karabin maszynowy.
    Tu masz bronie.
    Snajper
    Battlefield-V-Screenshot-2019-02-08-11-17-45-90.png
    Wsparcie
    Przechwytywanie.jpg
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Spoko, to lepsze niż,, zniszcz tory,, w bf1
    Pozniej okazało się że owe tory to gąsienice w czołgu
  • Scheeroo
    edytowano 8 luty
    A to wam zalicza?? Wczoraj strzelalem i nie zalicza
    Sprobije dzisiaj czy dziala
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Bo jest złe tłumaczenie. Masz podane rozwiązanie.
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    edytowano 8 luty
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Spoko, to lepsze niż,, zniszcz tory,, w bf1
    Pozniej okazało się że owe tory to gąsienice w czołgu

Ale jak łatwo było poznać Polaków na serwerze :smile: Jak jakiś miszcz próbował wysadzić tory to od razu było wiadomo że swój człowiek :smile:
    I właśnie dlatego gram w EN wersje gier jak jest taka możliwość.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    Your nawet o tym mi nie przypominaj :) Całą rundę na lasie argońskim staraliśmy się te tory rozwalić.
  • Scheeroo
    Udało mi się. Dziękuję :smile:
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    @SkyZeWonsem
    Niestety żyjemy w takim kraju, gdzie EA nie chce się poświęcić paru szekli na zatrudnienie kompetentnej osoby obytej w grach komputerowych do tłumaczenia czy to gier czy nawet newsów na główną stronę. Często widać, osoba która to tłumaczy nie rozumie co tłumaczy. A jak napiszesz menadżerowi komjuniti że są błędy w tłumaczeniu to i tak cię zleje.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• XIII_SoToM_XIII
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
    Witam. Mam problem z zaliczeniem teatru " żelazna skóra". Motam się z ostatnim wyzwaniem " pancerna pięść". Napiszcie co trzeba zrobić bo próbowałem już atakując cel strzelać z czołgu stojąc, jadąc i nic mi nie zalicza.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    XIII_SoToM_XIII napisał użytkownik: »
    Witam. Mam problem z zaliczeniem teatru " żelazna skóra". Motam się z ostatnim wyzwaniem " pancerna pięść". Napiszcie co trzeba zrobić bo próbowałem już atakując cel strzelać z czołgu stojąc, jadąc i nic mi nie zalicza.
    Zabij 20 wrogów w obrębie ich punktu obojętne jakim pojazdem lądowym.

• XIII_SoToM_XIII
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
    Dzięki. Coś było nie tak. Wyszedłem z gry i po jakimś czasie odpaliłem jeszcze raz, zaczęło zaliczać.
  • macuk75
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    witam….probuje I nic ….moze jakas glepsza podpowiedz ?...z gory dzieki
  • SkyZeWonsem
    edytowano 16 luty
    Ostatnie zadanie wymaga zabić będąc w zasięgu przejmowanego punktu dodatkowo będąc w ruchu. Weź czołg. Najlepiej lekki bo jest szybki i wpadaj na flagi wroga robiąc rzeź. Jak nie czołgiem to wsiądź np. do transportera jako strzelec i to samo. Możesz też w czołgu być strzelcem.
    Powodzenia. Tylko bądź w ruchu :)
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    edytowano 16 luty
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ostatnie zadanie wymaga zabić będąc w zasięgu przejmowanego punktu dodatkowo będąc w ruchu.
    Wonsacz nie trzeba być w ruchu, wystarczy się ustawić przed wrogim punktem jakimkolwiek pojazdem i kosić tych co są w obszarze tego punktu, nie trzeba nawet przejmować, lepiej nie przejmować bo chodzi o zabicia w ataku, jak zmieni się status punktu to już nie będzie zaliczać, najlepiej podjechać pod wrogi punkt i atakować z pojazdu. Są serwery Conquest Tanks z rotacją 4 map, na których łatwiej to ogarnąć.

Post edited by BlueTiger07 on
  • SkyZeWonsem
    To miałem trudniej ale weszło :) Ten co tłumaczy te zadania powinien za jaja zawisnąć.
  • BlueTiger07
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    To miałem trudniej ale weszło :) Ten co tłumaczy te zadania powinien za jaja zawisnąć.
    Tłumaczenia są tragiczne, ktoś to tłumaczy dosłownie jak leci bez ogarnięcia kontekstu, dlatego są potem problemy, najpierw trzeba się domyśleć o co dokładnie chodzi i to jest już połowa sukcesu jak wiemy o co chodzi w zadaniu i zaczyna zaliczać, same zadania nie są trudne.

• TyraelBOOS
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 24 Member
    No ja mam teraz problem z zadaniem " Przywróć czołgom i transporterom 100pkt. wyrzymałości " nie wiem ze 20 razy już naprawiałem czołgi itp ... i mi tego w ogóle nie zalicza WTF ??? może ktoś wie o co chodzi ? ? ? ?

NEED HELP !!! :D
  • BlueTiger07
    TyraelBOOS napisał użytkownik: »
    No ja mam teraz problem z zadaniem " Przywróć czołgom i transporterom 100pkt. wyrzymałości " nie wiem ze 20 razy już naprawiałem czołgi itp ... i mi tego w ogóle nie zalicza WTF ??? może ktoś wie o co chodzi ? ? ? ?

Zadanie brzmi : "Przywróć czołgom lub transporterom prowadzonym przez twoich towarzyszy 100 pkt. wytrzymałości." Chodzi o towarzyszy z drużyny i naprawę drużynową.
  • TyraelBOOS
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 24 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    TyraelBOOS napisał użytkownik: »

Zadanie brzmi : "Przywróć czołgom lub transporterom prowadzonym przez twoich towarzyszy 100 pkt. wytrzymałości." Chodzi o towarzyszy z drużyny i naprawę drużynową.

Czyli co jak sam naprawiam to mi nie zaliczy ? ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!