Dlaczego mi nie za liczna zadań z teatru wojny?

2

Komentarz

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    TyraelBOOS napisał użytkownik: »
    Czyli co jak sam naprawiam to mi nie zaliczy ? ?
    No naprawiaj sam ale palnikiem i pojazd, w którym jest ktoś z drużyny.

• TyraelBOOS
    22 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    No naprawiaj sam ale palnikiem i pojazd, w którym jest ktoś z drużyny.

No to tak robię , ale mi nie zalicza : ( Przeciez nie naprawiam czołgu przeciwnika :disappointed:

Już nie wiem co mam robić ...
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No to tak robię , ale mi nie zalicza : ( Przeciez nie naprawiam czołgu przeciwnika :disappointed:

Naprawiasz zielony pojazd swojej drużyny czy niebieski swojego zespołu ?

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No ja mam teraz problem z zadaniem " Przywróć czołgom i transporterom 100pkt. wyrzymałości " nie wiem ze 20 razy już naprawiałem czołgi itp ... i mi tego w ogóle nie zalicza WTF ??? może ktoś wie o co chodzi ? ? ? ?

NEED HELP !!! :D

Zadanie brzmi : "Przywróć czołgom lub transporterom prowadzonym przez twoich towarzyszy 100 pkt. wytrzymałości." Chodzi o towarzyszy z drużyny i naprawę drużynową.

A potrafisz się sklonować by być w czołgu i na zewnątrz by go naprawić ?
  • BlueTiger07
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    A ja naprawiałem swój własny czołg z zewnątrz, mając w środku strzelca z drużyny B)

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    A ja naprawiałem swój własny czołg z zewnątrz, mając w środku strzelca z drużyny B)

Też można :) No ale z klonowaniem ciekawiej.
  • TyraelBOOS
    22 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Naprawiasz zielony pojazd swojej drużyny czy niebieski swojego zespołu ?

Dzięki to pomogło :)
    Teraz mam problem z tym ostatnim zadaniem > " Zabij 20 wrogów podczas atakowania celów używając jadącego pojazdu naziemnego " no i wsiadam do czolgu ostrzeliwuje wrogą bazę zabijam ludzi i mi nie zalicza ... o co chodzi ..... ? ? ?
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Musisz zabijać wrogów w obszarze przejętego przez nich punktu.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TyraelBOOS
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Musisz zabijać wrogów w obszarze przejętego przez nich punktu.

Tylko praktycznie cały czas nie moge wybrać czołgu lub jakiegoś trasportera bo wszystko jest zajęte , jak zrobić żeby na starcie wejść w jakis pojazd ? ?
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Staraj się grać na panzerstorm. Tam tych pojazdów jest zatrzęsienie. Zadanie zalicza w każdym pojeździe, który ma zamontowaną broń. Nawet kubelwagen.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TyraelBOOS
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Staraj się grać na panzerstorm. Tam tych pojazdów jest zatrzęsienie. Zadanie zalicza w każdym pojeździe, który ma zamontowaną broń. Nawet kubelwagen.

Ale muszę byćw pojeżdzie jako kierowca czy wystarczy jako strzelec ? ?
  • Your3vilTwin
    Musisz po prostu ty zabić. A czy będziesz kierowcą czołgu czy strzelcem to nie jest istotne.

• TyraelBOOS
    Ok ale zdobyć jakiś pojazd graniczy z cudem , wszystko zajęte przez 99% czasu , a wybrać z początku nie idzie bo wszyscy jakoś szybciej wybierają , da się w jakiś inny sposób zdobyć pojazd ?
  • Your3vilTwin
    No to odpuść czołg. Praktycznie na każdym punkcie zawsze stoi jakiś transporter albo mydelniczka. Ważne żeby miało karabin, czy inne działo.

• TyraelBOOS
    Dzięki pomogło zaliczone wszystko :)
    Masz u mnie browca za pomoc :)
  • Your3vilTwin
    nmz co

• Mav3rikPL
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • Your3vilTwin
    edytowano 19 luty
    Kiedy wg ciebie udało ci się odblokować Sturmgeschütza? Dziś czy wcześniej?

Dziś wyszła jakaś udziwniona aktualizacja. Ostatnie zadanie w którym trzeba było ubić 20 wrogów na punkcie zostało zredukowane do 5 zabójstw.

vJAUHII.png

Miałeś na pewno 20 killi?
    Może miałeś tych zabójstw mniej a "dzięki" aktualizacji gra uważa że zakończyłeś to zadanie. A tak naprawdę nie osiągnąłeś 20 fragów przed aktualizacją i nie osiągnąłeś 5 po aktualizacji (bo miałeś ich więcej niż 5). Tak sobie tylko gdybam

Swoją drogą widać, że sporo graczy musiało mieć problem z wykonaniem tego zadania skoro zredukowali wymagania do ukończenia o 75%.

EDIT:
    O proszę znalazłem. Nie jesteś sam.
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/asaqxb/tow_update_reduced_the_kills_on_attackers_from_20/

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł. Zróbcie jeszcze jednego killa na tych pojazdach atakując punkt. Może wtedy gra "sprawdzi" ile macie na liczniku i zaliczy zadanie.

Reasumując - zróbcie co proponuję powyżej, a jak nie pomoże to czekajcie na aktualizację do aktualizacji.

EA i jej aktualizacje jak zwykle trzymają poziom i przechodzą rygorystyczne testy jakości...
    Tutaj mamy kolejny tego przykład.

• bratmat
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ten ostatni filmik rządzi :-)
  • TyraelBOOS
    edytowano 20 luty
    No i znów mam problem > " Nie ginąc zadaj 100pkt. uszkodzeń czołgom lub transporterom używając gadżetów piechoty lub broni stacjonarnej , o co biega rozjebałem rozwaliłem kilka czołgów i pojazdów i nie zginołem i nie zalicza ? mam nie ginąc do końca rundy ? czy jak ? ?nie możliwe żeby nie zginać do końca :D

Jakieś porady ? ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!