Dlaczego mi nie za liczna zadań z teatru wojny?

13»

Komentarz

• Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 luty
    W jednej rundzie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TyraelBOOS
    22 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    W jednej rundzie...

A jedna runda to ? ?
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 luty
    1) Musisz się odrodzić.
    2) Musisz zadać 100 punktów uszkodzeń pojazdom czyli na przykład:
    - uszkodzić kilka pojazdów na łączną sumę 100+ punktów (nie ginąc)
    - zniszczyć samodzielnie jeden pojazd (nie ginąc)
    3) Możesz zginąć w chwale nie czekając na koniec rundy. Ba nawet możesz zaraz po wykonaniu zadania wyjść z rundy. Nie trzeba czekać do końca żeby zaliczyło.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TyraelBOOS
    22 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No to tak robiłem rozwaliłem czołg sam i wyszedłem z gry i nic nie zaliczyło.
  • TyraelBOOS
    Nie wiem co ja źle robię , rozwaliłem czołg samodzielnie , nie zginąłem i wyszedłem z gry i nie zaliczyło.
  • Your3vilTwin
    Może nie miał 100HP?

• TyraelBOOS
    edytowano 21 luty
    No raczej miał skoro najpierw zuciłem na niego te dwa dynamity przyczepne i zdetonował na nim , po czy jeszcze dwa raz na nim wywaliłem w niego z panzerfausta i wtedy wybuchł , nie zginołem i wyszedlem z gry i nic sie nie zmieniło , dziwne te zadania zle opisane i nie wiadomo co robic zeby to zaliczyło.
    Te punkty hp za obrazenia to gdzies widac ? zebym wiedzial ze 100hp dostał jakis pojazd/czołg.
  • Your3vilTwin
    No po lewej stronie ekranu widzisz że zlicza ci to zadanie?

• TyraelBOOS
    No nie widze tego albo ślepy jestem O_O
  • Your3vilTwin

W szóstej sekundzie nad minimapą pojawia się informacja o postępie w wykonywaniu aktywnego zadania.
    Powinieneś mieć to samo. Chyba że da się to wyłączyć w opcjach i to zrobiłeś...

• TyraelBOOS
    No faktycznie pojawia się coś takiego , sprawdzę to.
  • TyraelBOOS
    Po trafieniu w pojazd nic takiego mi się nie pojawia ,gdzie to sie wlacza/wylacza w opcjach ? ?
  • Your3vilTwin
    Nie wiem czy w ogóle można to włączyć/wyłączyć. Nie mam teraz przed sobą odpalonej gry więc bardziej nie pomogę. Ale kojarzę że niektóre elementy UI można sobie konfigurować (na przykład minimapę). A bawiłeś się w ogóle opcjami żeby była możliwość, że to wyłączyłeś? Bo jeżeli nie grzebiesz namiętnie w opcjach to jeżeli w ogóle jest taka opcja to powinieneś mieć ją włączoną.

• TyraelBOOS
    edytowano 21 luty
    Wlasnie to sprawdzilem nie ma takiej opcji , ale dobrze mowiles po trafieniu w pojazd nalicza te punkty , tylko trafilem w pojazd naliczylo ale po wyjsciu gry nie zapisalo , ciezko to wyjasnic , byc moze musi byc 100 za kazdym razem zeby zaliczylo.
  • Your3vilTwin
    No musi być w sumie 100 punktów podczas jednego życia. Zgon = reset licznika.

• Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    1. Zostań dowódcą drużyny.
    2. Zrzuć V1 na czołg. <-- Ja tak zrobiłem tego questa. Po co się rozdrabniać. :)
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    TyraelBOOS napisał użytkownik: »
    Nie wiem co ja źle robię , rozwaliłem czołg samodzielnie , nie zginąłem i wyszedłem z gry i nie zaliczyło.

To zadanie najprościej zrobić podkładając miny przy stacji zaopatrzeniowej dla czołgów na Pancerstorm, polecam punkt E tam się najwięcej dzieje albo co mało osób wykorzystuje, są działa stacjonarne bardzo mocne na czołgi, które można sobie podczepić pod dowolny pojazd i ustawić jak się chce ( w zasięgu jakiegoś punktu ).

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @BlueTiger07 weź no, to wymaga myślenia....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!