Siły połączone (kooperacja)

DealerCiastek
4 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano 14 luty
Cześć :)

Szukam ludzi do wspólnej gry w trybie kooperacji, jeżeli jest ktoś chętny wystarczy mnie zaprosić na Origin do znajomych.
Avatar i nick mam taki sam jak na tym forum.
Post edited by DealerCiastek on

Komentarz

• reshevsky
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hej,

Chętnie zagram, kiedy masz czas?
  • PORUCZNIK_JAKUB
    4 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jestem chętny
  • Kaziko666
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    +++ :) dołącze
  • D1MAE_PL
    22 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    szkoda tylko ze ten niby tryb kooperacji jest tak dennie zrobiony ze nie ma zadnych problemow przejsc solo i to na kazdym trybie trudnosci. Smiech na sali powinni sie wstydzic cos takiego wypuscic.
  • Basius
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam jak ktoś ma ochotę pograć. To proszę mnie dodać do znajomych. Wiek mój 27 lat
  • Mr_Metall
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jeśli ktoś chętny dodawać na originie.
  • Soldi_999
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jeśli ktoś nie ma kolegów do grania, albo potrzebuje pomocy w siłach połączonych: Soldi_999
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!