Premium

MazurAkaMeritum
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
Siemka, gram w bf4 na ps4 i ostatnio założyłem nowe konto na ps4 co za tym idzie też i na bf4 musiałem to uczynić na starym koncie miałem premium A na tym z tego co widzę to nie mam eh jest jakaś możliwość przeniesienia premium ?

Komentarz

• Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Niestety nie ma możliwości przeniesienia,z ciekawości zapytam dlaczego nie grasz na poprzednim koncie?
  • MazurAkaMeritum
    Ah bo stworzylem je z 5lat temu i nie pamietam hasla ani do psn ani do battleloga :x i teraz stworzyłem nowe na tym nowym na mapach z dodatkow co dziwne grac moge ale premki nie mam heh :smiley:
  • Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Skoro nie pamiętasz hasła do starego konta to nawet gdyby była możliwość przeniesienia to nie przeniósłbyś bo wymagane jest zalogowanie się do psn.
  • MazurAkaMeritum
    Psn to mozna bez problemu odzyskac ale battelog kicha xd dodatki na tamtym koncie mam bronie itp tez ale nie jestem w kokejce brany jako gracz premium
  • EA_Kuba
    159 postsPosty: 244Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Hej @MazurAkaMeritum, aby odzyskać dostęp do swojego konta EA (a co za tym idzie battleloga) skontaktuj się z nami przez help.ea.com
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!