Podboj Druzynowy

JanTwardy
180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 15 luty
@EA_Kuba dlaczego podboj druzynowy zostal usuniety? Wiadomo kiedy ewentualnie zostanie przywrocony? Jesli masz jakies informacje to prosze o odpowiedz.

Ostation byl to jedyny tryb jaki gralem i dawal mi frajde w BF5.

Wyjatkowo nie sluchacie spolecznosci, na waszym kanale https://twitter.com/Battlefield mase ludzi prosilo o pozostawienie tego trybu a jedyne co dostalismy to slaby tryb koperacyjny z botami na nie zmiennionych mapach z gry. Watpie ,ze nawet 1% graczy zostal ustysfakcjonowany tym nowy trybem. Bardzo slabo.

Swoja opinie juz wyrazilem na waszym twicie. Jesli zbierasz opinie od polskiej spolecznosci to masz kolejna do kolekcji.
BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??

Komentarz

• EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Hej @JanTwardy,

Podbój drużynowy był trybem, który od początku miał być dostępny w ograniczonym czasie.
    Tryb dostępny tylko w dniach 17-30 stycznia.

Po 30tym stycznia był dostępny jeszcze przez dwa tygodnie, właśnie z racji próśb społeczności.

Dodatkowe info z angielskiego forum - tutaj.

Oczywiście przekażę informację dalej, niestety nie mogę jednak zapewnić, że tryb ten wróci do gry.
  • OFFik
    208 postsPosty: 215Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Słaby krok tak dawać nowe tryby gry tylko na chwilę, a później kiedy społeczności się one spodobają.. usunąć je :D Kolejny "świetny" ruch ;)
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bfv to dalsze testy :) coby następny bf był lepszy
    W Bf1 były potyczki, później było mówione że będzie to w następnym bfie
    Teoretycznie ten mały podbój był jak potyczki
    Chciałbym grać szturm, ale nie tylko przez tydzień....
    Za to było płacone, na premierę miał być dostępny, a teraz się okazuje że będzie, ale na zasadzie druzynowego podboju...
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 15 luty
    Ja w te siły połączone nie grałem. Jakoś mnie nie jara gra z botami i nawet tego nie odpalę, bo to szkoda czasu. Szkoda też pieniędzy na tego BFV bo dają beznadziejna zawartość. Zamiast lepiej to jest coraz gorzej.

Jeszcze te serwery... Albo lagi, albo dropy. Porażka 😞
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 luty
    @EA_Kuba Dzieki za szybka odpowiedz. Jak dla mnie i grupy znajomych Podboj Druzynowy + wiecej map + prywatne serery i nic wiecej do szczescia nie trzeba. Podboj druzynowy wyszedl naprawde fajnie.

Ktos na twicie zasugerowal wprowadzenie jakiegos systemu rankingowego. Tak jak to jest np. w Starcrafcie zeby slabsi nie trafiali na tych sporo mocniejszych gdzie wynikiem jest szybka blokada na starcie. No i tez jakas motywacja do gry byc w lepszej lidze/wyzej w rankingu.

@OFFik Tez tego nie rozumiem tzn. tego ograniczenia czasowego dla trybow. Ktos chce to gra. Nie chce , nie gra.

@JanKiller69 o 4 pozniej 1 tez mowiono ze testy. W 1 byly potyczki a jak sie pozniej potoczylo...Mamy Copa i zaraz bedzie BR. Szkoda.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Myrasz
    111 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To był najlepszy tryb, w który zagrywałem się cały czas od kiedy wszedł. Hamada najbardziej przypadła mi do gustu, Arras zamiast po płaskim terenie mogli zrobić od strony kościoła ale też spoko, Rotterdam - dobrze przemyślane, żeby nie włazić na most, bo byłaby camperiada.
    Poza tym dorastałem na grach, gdzie wtedy na jednym serwerze były max. 64 osoby, 128 to nie dla mnie, choć czasem z nudów na fajnej mapie wpadnę, ale raczej to krótka przygoda, bo oczywiście najbardziej cieszą mnie w takim trybie leżaki i snajperzy. Najczęściej grywało się 3v3, 6v6, 8v8 i 16v16, dlatego świetnie odnalazłem się w podboju drużynowym. Teraz tylko Dominacja, TDM i Linie Frontu. Szturm póki co, to brak serwerów.
  • cptbombaa
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 19 luty
    Sprecjalnie sie zalogowalm , zebby napisac komentarz. Jak mozna bylo usunac ten tryb !!!! Mapy i flagi na nich idealnie byly ustawione Gralo sie rewwelacyjnie .Ciekaw jestem co za edytowano Rydzu2015 wymyslil zebyc dac super tryb a potem go usunac. Zaczynam rozumiec ten hejt na EA i chyba powoli sie do niego dolacze. Boze rece opadaja.
    Post edited by Rydzu2015 on
  • JanTwardy
    Czekam na update w tym tygodniu. Mam nadzieje ,ze podboj druzynowy wroci. Jak nie to pewnie zaczne grac w Anthem a przygoda z BF5 sie skonczy szybciej niz z BF1.
  • Kolednik91
    64 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Podbój drużynowy na 100 procent wróci skoro napisano cały poradnik z zakresu starć plutonów na właśnie tym trybie. Po co bawiliby się w banowanie broni ora informowanie graczy jak wbić na pusty serwer gdyby to był tylko time event? Podój drużynowy to jest taki zabieg marketingowy, który ma za zadanie zwrócić uwagę i tyle.
  • je2bisty
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dokładnie, najlepszy tryb ! ... niech wróci i dodadzą inne mapy to wszyscy będą szczęśliwi
  • Kolednik91
    64 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Pojawiła się dzisiaj informacja, ze tryb 8vs8 wraca do gry. fajnie jest :)
  • JanTwardy
    edytowano 28 luty
    Kolednik91 napisał użytkownik: »
    Pojawiła się dzisiaj informacja, ze tryb 8vs8 wraca do gry. fajnie jest :)

Edit. Widzialem swietna wiadomosc.
    Post edited by JanTwardy on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!