BF V Myszka i klawiatura do PS4

19SkyNet92
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam
Mam takie pytanie bo lubiłem grać w strzelanki na PC ale jakoś na Konsoli mi nie idzie, ale zauważyłem że jest dostępna myszka i klawiatura do PS4 ale podobno nie każda gra to akceptuje.
I tu jest cała plenta mojego pytania czy Battlefield V to obsługuje??

Ps. Sory że błędy i braki polskich znaków ale korzystam z telefonu i siedzę w pracy.

Komentarz

• LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To graj na PC.
    Nie psuj gry ludziom na konsoli.
  • 19SkyNet92
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czemu mam psuć grę innym. A skoro kupiłem konsole to nie chce kupować dodatkowo jeszcze PC za duża kasę.
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Weź lepiej sprzedaj konsolę i wróć do PC, skoro chcesz grać na myszce i klawiaturze. Właśnie o to chodzi z konsolą i padem, by wygodnie usiąść z padem w ręku, a nie piłować klawiaturę i myszkę na biurku czy coś. Nie lubię i gardzę ludźmi, którzy grają na konsoli na myszce i klawiaturze, bo to daję jakaś tam przewagę. Ja od dzieciaka grałem na PC przy użyciu myszki i klawiatury i sądziłem, że nie da się grać w FPS na padzie. Pierwszy kontakt z konsolą i FPS na padzie miał wiele lat później i na początku strasznie lamiłem. Chciałem wtedy odpuścić i też zastanawiałem się nad jakimś ułatwieniem, ale nie odpuściłem i zawziąłem się. Może nie jestem Pro graczem, ale idzie mi całkiem dobrze i traktuję to jak umilenie czasu poprzez grę, a nie zawody. Graj i ćwicz dużo na padzie, a z czasem sam zobaczysz, że nie będziesz chciał myszki czy klawiatury :wink:
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • 19SkyNet92
    Nie sprzedam konsoli bo dobrze mi się na niej gra w wiele innych gier np Wiedźmin, For Honor, Cień Wojny, Gran Turismo i wiele wiele innych ale w FPS nie umiem a gram już od +/- 3lat.
    Więc daruj sobie swoje żale że będę miał przewagę nad innymi bo nikt nikomu nie broni takiego zestawu używać bo mu się niewygodnie siedzi albo mu żal ☹☹☹☹ ściska by wydać 500zl.

Więc ja chcę się tylko dowiedzieć czy BF V obsługuje takie zestawy??
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A powinni bronić możliwość podpięcia myszki i klawiatury :tired_face: +/-3 lata i masz problem z graniem na padzie w FPS serio? :cold_sweat:

Żale? Człowieku ja po prostu nie ogarniam takich ludzi co grają w FPS na klawiaturze przy użyciu myszki i klawiatury, bo są próżni albo mają antytalent by ogarnąć pada i najlepiej iść na łatwiznę i używać myszki, która daję przewagę na PS4, nie oszukujmy się.

No i fakt ściskało by mnie wydać 500zł na taki zestaw, uważam to za głupotę i kaprys, bo ktoś jest próżny by nauczyć się grać na padzie.

To jak nie chcesz sprzedać konsoli bo Ci się w coś gra dobrze to po prostu nie graj w FPS'y i nie psuj gry innym będąc kolejnym lamerem z myszką ;)
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • OFFik
    207 postsPosty: 214Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak, obsługuje. Tylko to nie forum z taką więdzą :P Odpowiedzi na te pytania na pewno znajdziesz gdzie indziej z odpowiednimi przykładami czy programami.
  • 19SkyNet92
    Dzięki OFFik
  • Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wiesz, jak ci nie idzie na padzie to zawsze możesz zainwestować w cheaty. Po co masz kupować specjalistyczną myszkę, klawiaturę albo broń boże spędzić te kilka godzin, żeby nauczyć się się grać.
    Karta kredytowa, jakieś Chińczyki i jedziesz z ofiarami grającymi na padach.
    #Godmode; #NukeAll//
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    KnazZo napisał użytkownik: »
    A powinni bronić możliwość podpięcia myszki i klawiatury :tired_face: +/-3 lata i masz problem z graniem na padzie w FPS serio? :cold_sweat:

Żale? Człowieku ja po prostu nie ogarniam takich ludzi co grają w FPS na klawiaturze przy użyciu myszki i klawiatury, bo są próżni albo mają antytalent by ogarnąć pada i najlepiej iść na łatwiznę i używać myszki, która daję przewagę na PS4, nie oszukujmy się.

No i fakt ściskało by mnie wydać 500zł na taki zestaw, uważam to za głupotę i kaprys, bo ktoś jest próżny by nauczyć się grać na padzie.

To jak nie chcesz sprzedać konsoli bo Ci się w coś gra dobrze to po prostu nie graj w FPS'y i nie psuj gry innym będąc kolejnym lamerem z myszką ;)

Z drugiej strony, skoro można grać na PC z padem, to dlaczego zabraniać grania z myszką na konsoli? Jeden ludzik odpisał mi kiedyś na tym forum, jak narzekałem na leżaków z MG42, że skoro można tak grać, to dlaczego ktoś nie ma tego robić? Jeśli Sony, czy Microsoft pozwolą na granie myszką, to do nich miej bardziej pretensje, a nie do ludka, który nie ogarnia pada, a chce kogoś pozabijać.

ps. żeby nie było, to granie na konsoli w FPS (zwłaszcza w multi) jest dla mnie abstrakcją
  • Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 19 luty
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Z drugiej strony, skoro można grać na PC z padem, to dlaczego zabraniać grania z myszką na konsoli? Jeden ludzik odpisał mi kiedyś na tym forum, jak narzekałem na leżaków z MG42, że skoro można tak grać, to dlaczego ktoś nie ma tego robić? Jeśli Sony, czy Microsoft pozwolą na granie myszką, to do nich miej bardziej pretensje, a nie do ludka, który nie ogarnia pada, a chce kogoś pozabijać.

ps. żeby nie było, to granie na konsoli w FPS (zwłaszcza w multi) jest dla mnie abstrakcją

LM_Wyrzysk, masz racje skoro gra daje taką możliwość to dlaczego z niej nie skorzystać, jednakże należy zadać sobie pytanie czy gra tak naprawdę daje tą możliwość. :) Wiem masło maślane. Mogę się mylić co do tej części, ale gry na konsolę muszą mieć zapisane w kodzie, że będą wspomagały myszkę, którą po prostu weźmiesz z komputera i podepniesz na USB. Większość gier tego nie ma ponieważ jest to nie fair, albo producenci nie wpadli na pomysł, że ktoś grająć np. w God of War powie: "Hola! Ja nie będę grał na padzie. Dajcie mi klawiaturę bo chcę naciskać W,A,S,D."

Żeby grać w BFa na myszce trzeba mieć bodajże konwenter (Myszka za 500 zł. :D ), który oszuka konsolę, że nadal gramy na padzie.

Tak więc BF nie daje nam możliwości gry na myszce na Konsoli, po prostu my maskując brak umiejętności oraz chcąc się wybić jesteśmy w stanie wydać kasę extra, żeby zagrać na myszce, która będzie udawała pada.

Proszę poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Edytuję ponieważ chciałbym zaznaczyć, że moją wypowiedź argumentuję innymi strzelaniami. Tutaj jeszcze nie próbowałem podłączyć myszki o kompa, żeby sprawdzić ale jak wrócę do pracy to chętnie to zrobię, żeby zobaczyć czy mam rację lub czy gra pozwala sama z siebie zastępować kontroler.
  • KnazZo
    Ile jeszcze tematów założysz związanych z klawiaturą i myszką do PS4, bo beznadziejnie grasz w FPS na padzie?

https://forums.battlefield.com/PL-PL/discussion/3989/bf-v-zestaw-myszka-i-klawiatura-ps4#latest
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • Consqript
    6 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na szczescie w przeciwienstwe do bf1 w bf5 nie gra sie juz tak przyjemnie myszką, wiem bo sam przez jakis czas gralem na czyms takim. jedynie do czego na padzie nie moge sie przwyczaic to strzelanie z podstawki na bliskich odleglosiach, a tak to padem gra mi sie lepiej niz myszka, chociazby ze wzgledu na komfort grania.
  • WyslannikBoga
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    KnazZo napisał użytkownik: »

Jeśli człowiek wymyślił broń, to znaczy, że można chodzić i zabijać innych, bo dano nam taką możliwość. Winni zaś powinni zostać Ci, co tą broń wymyślili, a nie sprawcy.

Błędne to wasze myślenie
  • SkyZeWonsem
    1281 postsPosty: 1,294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Może przy kolejnej generacji konsol producenci sami udostępnią możliwość podłączenia dowolnej myszki i klawiatury. Wtedy skończą się te durne dyskusje.
  • WyslannikBoga
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Może przy kolejnej generacji konsol producenci sami udostępnią możliwość podłączenia dowolnej myszki i klawiatury. Wtedy skończą się te durne dyskusje.

Miejmy nadzieję, że bardzo się mylisz :)

Aczkolwiek jak dla mnie jest to obojętne
  • SkyZeWonsem
    1281 postsPosty: 1,294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    WyslannikBoga napisał użytkownik: »

Miejmy nadzieję, że bardzo się mylisz :)

Aczkolwiek jak dla mnie jest to obojętne

Twoja wypowiedź to klasyk - jestem za a nawet przeciw. Brawo Ty.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member

Nie wydaje mi się, raczej dalej to będzie wyglądać jak do tej pory z jakimś dodatkowym adapterem. Tu nie chodzi o po prostu podłączenie myszy i klawiatury ale też o możliwość konfigurowania takiego zestawu. Obecnie konsole są reklamowane jako domowe/rodzinne centrum rozrywki, gdzie w masę gier można grać na podzielonym ekranie (niektóre gry dzielą ekran nawet na 4) nie wyobrażam sobie takiej gry na 2 myszkach nawet na PC (choć pewnie można).
    A różne xim'y dla samotnego gracza dają radę to po co dodatkowo dublować to w konsoli, zwiększyło by to jej koszt a jak wiemy zwykle konsole sprzedawane są poniżej kosztów produkcji.
    Wprawdzie te adaptery w naszych realiach dla niektórych mogą wydawać się dość kosztowne, to na zachodzie już nie i stąd tylu graczy z myszkami.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    Nie wiem w czym macie problem. Jak ktoś będzie chciał grać na podzielonym ekranie to pogra sobie na padzie. Jak będzie chciał grać sam to pogra na np. bezprzewodowej klawiaturze/myszce. Zwiększenie kosztów ? Jakie zwiększenie kosztów. Każda konsola ma usb lub łączy się bezprzewodowo z padem. Dodanie możliwości podłączenia klawiatury i myszki może zwiększyć sprzedaż konsol a także mogą pojawić się bardziej ambitne/wymagające gry na konsole.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W niczym, to tylko moje prywatne zdanie.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!